Żółta poszewka dekoracyjna "Sunflowers - Yellow"

Żółta poszewka dekoracyjna "Sunflowers - Yellow"

29,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Sunflowers - Yellow" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór słoneczników w 3 kolorach na słonecznym, żółtym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Sunflowers - Yellow" ożywi swoimi kolorami każde pomieszczenie. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór słoneczników w 3 kolorach na słonecznym, żółtym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Żółta poszewka dekoracyjna "Sunflowers - Yellow"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 47185920, emalloc: 46567888
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6209100
mage::app::init::system_config0.0010179,2800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00221380,208262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003911,7840
mage::app::init::stores0.069313,308,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.010211,636,6481,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001629516,5920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002482,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003482,7920
init_config_section:stores_admin0.001512,1120
init_config_section:stores_en0.001511,8400
init_config_section:stores_fr0.001411,7760
init_config_section:stores_de0.001411,7760
init_config_section:stores_mx0.001311,7760
init_config_section:stores_es0.001211,9040
init_config_section:stores_br0.001211,7760
init_config_section:stores_it0.001611,7760
init_config_section:stores_ar0.001211,8400
init_config_section:stores_pt0.001211,7760
init_config_section:stores_ec0.001511,7760
init_config_section:stores_ru0.001411,7760
init_config_section:stores_at0.001311,7760
init_config_section:stores_pl0.001212,0320
init_config_section:stores_ca0.001211,7760
init_config_section:stores_jp0.001611,7760
init_config_section:stores_bj0.001311,9040
init_config_section:stores_se0.001211,7760
init_config_section:stores_hr0.001211,7760
mage::app::init_front_controller0.00471539,128524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241254,792262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201263,152262,144
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00132162,9280
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,2720
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0005168,360262,144
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0013158,184262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002271,8800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001201,4320
mage::dispatch::routers_match0.5275100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.022813,471,9603,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,6560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.002819220,520262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00111155,488262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00291313,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006011,663,1282,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.010511,028,168262,144
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00581316,1440
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,7840
OBSERVER: persistent0.00164300,9200
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00091188,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004196,448262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5024100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008779,888262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001241,6080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00191234,3920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0017123138,2000
__EAV_LOAD_MODEL__0.150568,874,4568,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00131187,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01266927,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.126666,658,2727,077,888
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.094863,957,4323,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1034134,193,5443,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0531282,653,7042,621,440
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0911183,490,6243,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00226108,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00212532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02676368,856262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.053262,517,2962,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0015664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0025979,464262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00849110,264262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002691,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.016891,583,8481,310,720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.015471,562,1841,310,720
OBSERVER: inventory0.0132131,108,176786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0015688,6080
OBSERVER: tax0.00217357,280262,144
OBSERVER: bundle_observer0.00298179,600262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.002063,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00416311,2960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1440
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01226326,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0017639,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2080
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.014711,559,0161,572,864
OBSERVER: reports0.013711,418,0881,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0003127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00441671,016786,432
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001171,2880
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005155,5280
OBSERVER: sendfriend0.00091135,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005411,180,1521,310,720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,7280
OBSERVER: mpanel_observer0.004911,124,1121,310,720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0003151,0800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001717040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0645111,592,88011,534,336
BLOCK: formkey0.00201320,832262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111748,8560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061748,8560
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051748,8240
BLOCK: root0.00591565,944524,288
BLOCK: head0.00081239,024262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021725,3200
BLOCK: js_cookies0.0003172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00041123,312262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00051154,360262,144
BLOCK: top.links0.0005198,9200
BLOCK: store_language0.0005193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00251474,920524,288
BLOCK: top.container0.0002170,480262,144
BLOCK: welcome0.0002173,1360
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6240
BLOCK: global_messages0.00091222,992262,144
BLOCK: footer0.00091144,496262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,2640
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00232334,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00087343,7040
BLOCK: cms_footer_links0.00041171,360262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101333,808262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00184103,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,9920
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,120262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,592262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00191401,688524,288
BLOCK: right.poll0.00091172,2160
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,080262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,008262,144
BLOCK: google_analytics0.00081114,1760
BLOCK: wishlist_sidebar0.00141238,176262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,4880
BLOCK: head_rss0.00081173,088262,144
BLOCK: left.newsletter0.0003170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00241502,256524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,888262,144
BLOCK: blog_tags0.0003284,5680
BLOCK: init-deals0.00202222,760524,288
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7520
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,5360
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00101132,720262,144
BLOCK: social_google0.0002166,9920
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,992262,144
BLOCK: megamenu0.00121350,224262,144
BLOCK: product.info0.00101201,720262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,608262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6880
BLOCK: product.attributes0.0003277,840262,144
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,680262,144
BLOCK: product.info.container10.0002173,5200
BLOCK: catalog.product.related0.0002194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00121258,544262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,384262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,3040
BLOCK: bml.center.logo0.0003178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,056262,144
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0007187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00061187,0960
BLOCK: product.questions0.0002182,432262,144
BLOCK: reviews0.00051186,7760
BLOCK: product.review.form0.00121156,104262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00062147,2080
BLOCK: 0.00093368,584786,432
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,8480
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004189,3280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3322100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041065,5760
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0055113122,7360
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.3227110,646,72811,010,048
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.02051788,432786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00182829,664262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00071055,5280
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,448262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,6000
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0008111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6480
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.033411,935,1442,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001127,8880
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000710112,5120
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001106,7440
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001106,6640
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006171,2160
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0088182,360262,144
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,0720
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00141172,408262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00661981,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2560
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0012153,2480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.210317,288,5367,864,320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0006129,1360
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.03131574,336786,432
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.03101567,360786,432
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0017393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0012715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00311389,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.00268225,000262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008180,5760
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006177,5600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00251327,040524,288
OBSERVER: catalogrule0.00575538,120786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00171228,7040
OBSERVER: weee0.00161225,6720
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.00681408,216524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001159,1840
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0007119,8480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00221126,856262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0049315,9920
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.03011420,960262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00771264,272262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00354215,696262,144
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0008121,4320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.031911,689,1041,835,008
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.029911,666,8641,835,008
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00501965,976786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00061120,4560
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010129,6000
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00241279,192262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,6480
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00351265,280262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0002212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02071239,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006221,6080
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0080181,7120
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00561106,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0008113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.04711207,0800
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.04661198,5200
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0008138,3920
CACHE_URL0.00753274,888262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0160