Zestawy poduszek

Stworzyliśmy dla Ciebie pasujące zestawy poduszek dekoracyjnych. Każdy zestaw zawiera 5 poduszek wraz z wypełnieniem. Dwie w rozmiarze 50cm x 50cm, następne dwie w rozmiarze 40cm x 40cm i jedna w rozmiarze 30cm x 50cm. Nieparzysta liczba poduszek dekoracyjnych w różnych rozmiarach wygląda najatrakcyjniej i sprawdzi się na każdej kanapie.
Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 40370176, emalloc: 39321896
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4818100
mage::app::init::system_config0.0011179,3200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00261380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004111,7840
mage::app::init::stores0.021113,250,0803,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005157,0400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.010211,636,2961,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00091549,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001109680
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001109680
init_config_section:stores_en0.001312,1360
mage::app::init_front_controller0.00481539,512786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251254,808262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201263,512524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00152162,9280
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,5280
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3280
OBSERVER: productquestions0.0004168,4400
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.0002138,1680
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0014158,4240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0004563,2720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001342,1040
mage::dispatch::routers_match0.4336100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.042913,472,6163,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,6320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.013519220,472262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01181155,440262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00311313,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,264262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006511,663,6082,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.019011,028,368262,144
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.01321316,1520
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00101101,2160
OBSERVER: pagecache0.0007135,7840
OBSERVER: persistent0.00194301,0000
OBSERVER: persistent_session0.0005140,1200
OBSERVER: persistent_quote0.00101186,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,496262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.3884100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00618689,272786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003492,7680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001291,8560
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006153,8080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0002115,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.006411,169,8481,310,720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004143,960262,144
OBSERVER: mpanel_observer0.005811,119,6001,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0003136,2160
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001717040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.0586110,664,42410,747,904
BLOCK: formkey0.00171320,768262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00061105,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031105,7840
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031105,7520
BLOCK: root0.009611,102,3441,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.00191235,0400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0019101139,3440
BLOCK: head0.00091239,016262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011420,8080
BLOCK: js_cookies0.0003172,3200
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,2640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00033865,7520
BLOCK: after_body_start0.00031123,344262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8400
BLOCK: header0.00051154,2960
BLOCK: top.links0.0004198,872262,144
BLOCK: store_language0.0003193,1840
BLOCK: catalog.topnav0.00131299,384262,144
BLOCK: top.container0.0003170,456262,144
BLOCK: welcome0.0002173,1360
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6400
BLOCK: global_messages0.00091222,904262,144
BLOCK: footer0.00041144,296262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,2640
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00262342,464262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.001010059,6880
BLOCK: cms_footer_links0.00061171,288262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101336,832262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0006181,264262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00144103,8240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,9920
BLOCK: top.search0.0003284,9920
BLOCK: return_link0.00051153,120262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,976262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00161401,816524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,3120
BLOCK: tags_popular0.0003179,432524,288
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051195,9360
BLOCK: google_analytics0.00051114,304262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071239,608262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00081172,936262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00231502,416524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,864262,144
BLOCK: blog_tags0.0004284,5600
BLOCK: init-deals0.00141223,120262,144
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,400262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00131173,680262,144
BLOCK: social_google0.0002166,9760
BLOCK: social_twitter0.0002167,0160
BLOCK: top.currency0.0003180,528262,144
BLOCK: megamenu0.00131349,464262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0003196,0880
BLOCK: category.products0.00191204,016262,144
BLOCK: product_list0.00051123,560262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.006011,040,4401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037553,1280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0064112733,440524,288
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00061159,9440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,296262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,1920
BLOCK: configurableswatches.media.js.list0.00041152,368262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003190,0640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.00471636,712524,288
OBSERVER: configurableswatches0.0173262,124,3762,097,152
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.3043100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003824,4240
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0045103111,7440
frontend/mgstheme/claue/template/page/3columns.phtml0.2960114,625,16815,204,352
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01301786,960786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00172930,6880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0005814,3760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,184262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,6240
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0007111,3200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6880
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.021711,698,1841,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.00101135,832262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0091182,1840
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,1200
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00101175,984262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00541995,176786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003149,2880
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,336262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0009153,152262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/template/layout/category/left.phtml0.00141130,7520
CORE::create_object_of::MGS_Mpanel_Model_Mysql4_Block_Collection0.0004420,9200
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/category/view.phtml0.2460111,423,47212,058,624
CORE::create_object_of::MGS_Mpanel_Model_Setting0.0001149,0880
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0017222,3520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00311423,216524,288
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.025612,689,0322,621,440
OBSERVER: review0.015011,540,6481,572,864
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00242109,5280
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.011421,242,6401,310,720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.009111,220,0401,310,720
OBSERVER: inventory0.013113882,016786,432
OBSERVER: tax0.00511681,720786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00022113,5520
OBSERVER: bundle_observer0.0006159,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.0009292,7840
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0007176,8320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list.phtml0.204616,561,6647,077,888
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/top_toolbar.phtml0.001415,9360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00061210,7920
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001121,0480
__EAV_LOAD_MODEL__0.0751124,834,7043,932,160
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0200121,685,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001449,4240
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.0456123,126,0323,145,728
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.002412345,256524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.010812406,400262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00021227,9760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001123,2080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00033419,9920
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002241,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001241,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Date0.0004123,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.008012331,592262,144
OBSERVER: catalogrule0.007512330,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Resource_Rule0.0002127,6400
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.021912402,8241,310,720
locale/currency0.002512226,752262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008180,576262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007177,560262,144
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.00271213,8160
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0122121,9760
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0025148,7760
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0022140,2240
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0008138,4160
CACHE_URL0.00733249,048262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0160