Zestaw poduszek dekoracyjnych "Zielony"

Zestaw poduszek dekoracyjnych "Zielony"

2 reviews
0 5 4.9
219,00 zł
Ten zestaw pięciu poduszek dekoracyjnych jest dopasowany kolorystycznie i gotowy do udekorowania Twojej kanapy. Szmaragdowa zieleń jest przewodnim kolorem w tym zestawieniu. Komplet składa się z dwóch poduszek 50cm x 50cm "Green Hearts", dwóch poduszek 40cm x 40cm "Blossom Circles - Dark Green" oraz jednej poduszki 30cm x 50cm "Orange - Green Drops". Tył każdej poduszki jest wykonany z jednokolorowej, neutralnej bawełny. Wszystkie poduszki zawierają antyalegriczne wypełnienie i zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Ten zestaw pięciu poduszek dekoracyjnych jest dopasowany kolorystycznie i gotowy do udekorowania Twojej kanapy. Szmaragdowa zieleń jest przewodnim kolorem w tym zestawieniu. Komplet składa się z dwóch poduszek 50cm x 50cm "Green Hearts", dwóch poduszek 40cm x 40cm "Blossom Circles - Dark Green" oraz jednej poduszki 30cm x 50cm "Orange - Green Drops". Tył każdej poduszki jest wykonany z jednokolorowej, neutralnej bawełny. Wszystkie poduszki zawierają antyalegriczne wypełnienie i zamek kryty. Każda poduszka dekoracyjna wykonana jest z grubej 100% bawełny (230 gram/m2). Polecamy pranie ręczne w 30°C, delikatne pranie w pralce w 30°C. Wszystkie nasze poduszki są ręcznie wykonane w Polsce. Nieparzysta liczba poduszek dekoracyjnych w różnych rozmiarach wygląda najatrakcyjniej i sprawdzi się na każdej kanapie.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Recenzje klientów

Price
Value
Quality
Cena może wysoka , ale polecam bo jakosc wykonania i materialu jest jednak calkiem dobra. Poduszki dobrze wygladaja na mojej kanapce.
Opinia wg ula_ks (Dodano 10.09.2018)
Price
Value
Quality
Poduszki ladnie wygladaja na mojej kanapie w salonie. Piękne odcienie zieleni wyjątkowo fajnie ze sobą wspolgraja.
Opinia wg Kaska (Dodano 10.09.2018)

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Zestaw poduszek dekoracyjnych "Zielony"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 43778048, emalloc: 43076264
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4813100
mage::app::init::system_config0.0009179,2800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00221380,208262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004011,7840
mage::app::init::stores0.022413,250,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.011311,636,6481,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.000816210,2080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002241,6400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002241,6400
init_config_section:stores_en0.001212,1360
mage::app::init_front_controller0.00471539,376786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00231254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201263,424524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00182162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0001118,3440
OBSERVER: productquestions0.0004168,3600
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0006194,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011158,4400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001141,2560
mage::dispatch::routers_match0.4340100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033313,474,3763,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0006199,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.012019220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01031155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00291313,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006111,663,5762,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.011511,030,2160
OBSERVER: security_domain_policy0.0002116,2480
OBSERVER: log0.00671316,5360
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00081101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8080
OBSERVER: persistent0.00154301,8400
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0560
OBSERVER: persistent_quote0.00081189,0480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004197,1120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3981100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007679,072262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001119840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00161234,368262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001569130,8640
__EAV_LOAD_MODEL__0.046355,431,5604,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00111187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00895851,520524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,6160
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.027753,261,5363,145,728
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00295456,392524,288
OBSERVER: configurableswatches0.003411562,960786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00665708,672786,432
OBSERVER: inventory0.00565597,400524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.020712,355,6002,359,296
OBSERVER: reports0.019612,214,7202,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0003127,7840
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00581681,336786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0007155,5200
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001121,0960
OBSERVER: sendfriend0.00101135,776262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.006111,180,2561,310,720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006149,6800
OBSERVER: mpanel_observer0.005411,124,2881,310,720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0244148,8720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002717040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0560111,144,36011,010,048
BLOCK: formkey0.00211320,816262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00081618,2160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051618,2320
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041618,2000
BLOCK: root0.00621565,856524,288
BLOCK: head0.00091238,960262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034271,5120
BLOCK: after_body_start0.00031123,344262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00061154,368262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0004197,2320
BLOCK: catalog.topnav0.00211474,760524,288
BLOCK: top.container0.0003170,472262,144
BLOCK: welcome0.0002173,1360
BLOCK: breadcrumbs0.0002176,6400
BLOCK: global_messages0.00101223,344262,144
BLOCK: footer0.00041144,440262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,2640
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00252343,000524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00077142,5200
BLOCK: cms_footer_links0.00041171,3600
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00091333,680262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00134103,8240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,9920
BLOCK: top.search0.0003285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,120262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,592262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00141401,688524,288
BLOCK: right.poll0.00091172,2080
BLOCK: tags_popular0.0003179,424262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,0880
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,032262,144
BLOCK: google_analytics0.00051114,1760
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071238,160262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,4880
BLOCK: head_rss0.00081173,008262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00231503,328524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,904262,144
BLOCK: blog_tags0.0003284,5600
BLOCK: init-deals0.00172222,992262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0003316,7520
BLOCK: mpanel0.0002167,024262,144
BLOCK: productquestions.right0.0002171,4960
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00091132,744262,144
BLOCK: social_google0.0002166,9920
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003180,000262,144
BLOCK: megamenu0.00101350,216262,144
BLOCK: product.info0.00101201,880262,144
BLOCK: product.info.media0.00031178,8400
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,808262,144
BLOCK: product.info.options0.0003197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,680262,144
BLOCK: product.info.container10.0002173,5200
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00101258,264262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,448262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,3040
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,032262,144
BLOCK: productalert.price0.0002178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0007187,440262,144
BLOCK: lookbook.product0.00051187,0960
BLOCK: product.questions0.0003182,456262,144
BLOCK: reviews0.00061186,7760
BLOCK: product.review.form0.00101156,104262,144
BLOCK: product.info.simple0.0002184,0240
BLOCK: 0.00031146,048262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005189,3600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2425100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003914,8560
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.005095103,4800
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.234419,712,56810,223,616
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01511786,1521,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00192829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0005904,8080
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,472262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,6160
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0008111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0004138,6480
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.020611,617,0241,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006171,4160
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0084182,384262,144
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0005184,0800
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00111172,448262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00581982,8801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0009153,2160
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.186716,877,9927,340,032
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0009179,9520
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6960
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Vote_Collection0.0002212,4000
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.01651496,552786,432
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.01491481,312786,432
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,4400
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0023393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0015715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00301385,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.07971356,824524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021810,8880
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00261326,872262,144
OBSERVER: catalogrule0.00251323,912262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.011211,165,4241,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.010111,041,9761,572,864
locale/currency0.00232224,592524,288
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008180,552524,288
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006177,536524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.013711,582,0641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00381966,008786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00061120,4640
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0012135,752262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00301281,544262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00461265,288262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.00621130,536262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007221,5840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016379,1360
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.003933,1440
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.00151117,312262,144
OBSERVER: bundle_observer0.00141114,472262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00461107,1520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,5280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0023148,8400
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0020140,2800
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,4560
CACHE_URL0.00633254,576262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0240