Zestaw poduszek dekoracyjnych "Pudrowy Róż"

Zestaw poduszek dekoracyjnych "Pudrowy Róż"

1 reviews
0 5 5
219,00 zł
Ten zestaw pięciu poduszek dekoracyjnych jest dopasowany kolorystycznie i gotowy do udekorowania Twojej kanapy. Pudrowy róż jest przewodnim kolorem w tym zestawieniu. Komplet składa się z dwóch poduszek 50cm x 50cm "Hamptons Pink", dwóch poduszek 40cm x 40cm "Pink Roma" oraz jednej poduszki 30cm x 50cm "Rhombus White". Tył każdej poduszki jest wykonany z jednokolorowej, neutralnej bawełny. Wszystkie poduszki zawierają antyalegriczne wypełnienie i zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Ten zestaw pięciu poduszek dekoracyjnych jest dopasowany kolorystycznie i gotowy do udekorowania Twojej kanapy. Pudrowy róż jest przewodnim kolorem w tym zestawieniu. Komplet składa się z dwóch poduszek 50cm x 50cm "Hamptons Pink", dwóch poduszek 40cm x 40cm "Pink Roma" oraz jednej poduszki 30cm x 50cm "Rhombus White". Tył każdej poduszki jest wykonany z jednokolorowej, neutralnej bawełny. Wszystkie poduszki zawierają antyalegriczne wypełnienie i zamek kryty. Każda poduszka dekoracyjna wykonana jest z grubej 100% bawełny (230 gram/m2). Polecamy pranie ręczne w 30°C, delikatne pranie w pralce w 30°C. Wszystkie nasze poduszki są ręcznie wykonane w Polsce. Nieparzysta liczba poduszek dekoracyjnych w różnych rozmiarach wygląda najatrakcyjniej i sprawdzi się na każdej kanapie.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Recenzje klientów

Price
Value
Quality
Zestaw fajnie wyglada na mojej szarej kanapie. Fajnie, ze polska firma robi takie poduszki.
Opinia wg pilmiko (Dodano 17.09.2018)

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Zestaw poduszek dekoracyjnych "Pudrowy Róż"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 43778048, emalloc: 43040952
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4679100
mage::app::init::system_config0.0010179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00241380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004011,7840
mage::app::init::stores0.019513,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009311,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.000816210,2080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002231,5920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001231,5920
init_config_section:stores_en0.001512,0960
mage::app::init_front_controller0.00431539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00191263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00132162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0001118,3200
OBSERVER: productquestions0.0004168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0006194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001141,2560
mage::dispatch::routers_match0.4231100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.027813,472,4563,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0008199,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.008419220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00671155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00281313,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005811,663,6002,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.009911,028,3840
OBSERVER: security_domain_policy0.0002116,2480
OBSERVER: log0.00521316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00081101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8000
OBSERVER: persistent0.00164300,9920
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00091188,4720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3933100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007679,056262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001119840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00181234,456262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001769130,8960
__EAV_LOAD_MODEL__0.049955,430,8965,505,024
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00121187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00945851,016786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,6160
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.030153,261,3923,407,872
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00315456,520524,288
OBSERVER: configurableswatches0.003611563,120786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00655708,928786,432
OBSERVER: inventory0.00555597,624524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.020812,355,6882,359,296
OBSERVER: reports0.019912,214,7842,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0003127,7840
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00521681,352786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5200
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001121,0960
OBSERVER: sendfriend0.00081135,800262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005511,180,0241,310,720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,6720
OBSERVER: mpanel_observer0.004911,124,0641,310,720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0160148,8720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001917040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0575111,144,58411,010,048
BLOCK: formkey0.00171320,880262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00081618,2320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051618,2320
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041618,2000
BLOCK: root0.00591565,760524,288
BLOCK: head0.00081239,024262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034271,5120
BLOCK: after_body_start0.00031123,328262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00051154,376262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0004197,2320
BLOCK: catalog.topnav0.00191474,944524,288
BLOCK: top.container0.0002170,488262,144
BLOCK: welcome0.0002173,1360
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6240
BLOCK: global_messages0.00091223,240262,144
BLOCK: footer0.00041144,496262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,2640
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00242343,024524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00077041,9280
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,3600
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00091333,664262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00154103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002161,0160
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,120262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00091355,584262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00151401,696524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,2000
BLOCK: tags_popular0.0003179,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,0880
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,008262,144
BLOCK: google_analytics0.00041114,1760
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061238,192262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00081173,152262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00231503,208524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,888262,144
BLOCK: blog_tags0.0004284,5600
BLOCK: init-deals0.00182222,984262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7520
BLOCK: mpanel0.0002167,016262,144
BLOCK: productquestions.right0.0002171,4960
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00091132,752262,144
BLOCK: social_google0.0002166,9920
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,992262,144
BLOCK: megamenu0.00101350,224262,144
BLOCK: product.info0.00101201,864262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00052108,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6880
BLOCK: product.attributes0.0003277,808262,144
BLOCK: product.info.options0.0003197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,680262,144
BLOCK: product.info.container10.0002173,5200
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00101258,264262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,408262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,3040
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0005289,048262,144
BLOCK: productalert.price0.0002178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0007187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00051187,0960
BLOCK: product.questions0.0003182,448262,144
BLOCK: reviews0.00081186,7760
BLOCK: product.review.form0.00121156,112262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004184,0240
BLOCK: 0.00051146,056262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005189,3600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2404100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004914,8560
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.003995103,4800
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.232219,681,55210,223,616
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01291786,2081,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00192829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0005904,8080
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,520262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0006133,6000
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0006111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6880
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.022211,616,5761,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006171,3760
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0094182,288262,144
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,1120
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00141172,352262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00541982,7521,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003149,2320
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0010153,2400
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.185416,849,7767,340,032
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0008179,8560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6960
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.01361495,264524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.01261481,240524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,4400
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0018393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0013715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00321385,440524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.07071356,608524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021810,8880
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00411326,784262,144
OBSERVER: catalogrule0.00391323,808262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.016411,165,2721,310,720
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.014911,041,8241,310,720
locale/currency0.00312224,616262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009180,560262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0008177,544262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.014511,581,7761,310,720
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00391965,9041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,4640
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0012135,7360
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00271281,520262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00351265,288262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.00571130,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007221,5840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015379,1360
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.005033,1440
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.001112,4960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.00231117,328262,144
OBSERVER: bundle_observer0.00211114,488262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00701107,1360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0004113,5280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0021148,8720
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0019140,3120
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,4800
CACHE_URL0.00663251,696262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0000