Żółta poszewka dekoracyjna "Yellow Roma"

Żółta poszewka dekoracyjna "Yellow Roma"

29,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Yellow Roma" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma brązowe wzory na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Wszystko na słonecznie zółtym tle. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Yellow Roma" będzie wspaniałym dodatkiem do Twojego salonu. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma brązowe wzory na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Wszystko na słonecznie zółtym tle. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Żółta poszewka dekoracyjna "Yellow Roma"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 46058544
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6227100
mage::app::init::system_config0.0010179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00221380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004411,7840
mage::app::init::stores0.020313,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009711,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001729216,4640
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004472,7520
init_config_section:stores_en0.001912,0960
mage::app::init_front_controller0.00441539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00161263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00132162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0001118,3200
OBSERVER: productquestions0.0004168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0006194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0013158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5761100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.038613,472,4563,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0029199,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.009619220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00781155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00301313,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007011,663,6002,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.016311,028,3840
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.01071316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00111101,2160
OBSERVER: pagecache0.0006135,8000
OBSERVER: persistent0.00184300,9920
OBSERVER: persistent_session0.0005138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00121188,4720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006196,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5355100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007779,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00191234,456262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0017123138,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.155468,862,8569,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00131187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01136926,560524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0000378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.132366,648,4407,340,032
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.099363,957,1123,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1089134,193,2963,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0549282,653,4082,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0956183,490,3523,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00266108,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00222532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02706368,880524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.055062,517,0002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0014664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00819127,9200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002791,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.018791,586,0721,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.017071,563,7041,572,864
OBSERVER: inventory0.0143131,109,792786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0016688,5920
OBSERVER: tax0.00257357,176524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00308179,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.002363,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00576311,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0008154,1440
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01356326,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0018639,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2080
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017211,558,8961,572,864
OBSERVER: reports0.016311,418,0161,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0003127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00631671,024524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00081135,7760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.007411,180,0961,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,6640
OBSERVER: mpanel_observer0.006811,124,1361,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0237151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0672111,592,66411,534,336
BLOCK: formkey0.00221320,776262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091738,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051738,7760
BLOCK: root0.00681565,952524,288
BLOCK: head0.00101239,032262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00044474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00051154,360262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0005193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00211474,840524,288
BLOCK: top.container0.0003170,4640
BLOCK: welcome0.0003173,136262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6320
BLOCK: global_messages0.00101222,984262,144
BLOCK: footer0.00061144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,264262,144
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00342334,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00087645,4800
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,408262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101333,768262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00134103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,656524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00161401,712524,288
BLOCK: right.poll0.00081172,1920
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,080262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,192262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061238,136262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,4880
BLOCK: head_rss0.00091173,064262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00241502,288524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0004187,8800
BLOCK: blog_tags0.0004284,568262,144
BLOCK: init-deals0.00202222,720262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,544262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00101132,7280
BLOCK: social_google0.0003167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00141350,224524,288
BLOCK: product.info0.00101201,696262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004272,8880
BLOCK: product.description0.0004268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0004173,528262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00131258,560262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,304262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0004178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0007187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00061187,112262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00071186,800262,144
BLOCK: product.review.form0.00121156,096262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00072147,2480
BLOCK: 0.00113368,576262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00051152,808262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,360262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3241100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041075,6240
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0055111120,6160
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.3148110,189,82410,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01581786,904786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00202829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061065,5760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00161109,4640
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0006133,6240
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0007111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6960
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.022711,568,2801,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0009172,200262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0096182,2560
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0007184,1280
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00131172,3680
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00591981,9441,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003149,2480
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0003117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0010153,232262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.264117,353,9287,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0009178,5680
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02941572,392524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02911565,432524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0023393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0016715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00311385,504524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.002210225,072262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007180,5760
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006177,5600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001117,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00231326,872524,288
OBSERVER: catalogrule0.00555537,944262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00131228,624262,144
OBSERVER: weee0.00121225,608262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.05761401,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001148,6160
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0011111,6320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4240
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00261135,088262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0080533,304262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.02931419,056524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00781264,264262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00354215,7040
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0007121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.035211,687,4001,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.033311,665,2001,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00481965,992786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00071120,424262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010129,5840
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00271279,416262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0003316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00401265,264262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02041237,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0129190,008262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00521106,3360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0025148,8160
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0022140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,4480
CACHE_URL0.00743278,744524,288
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0160