Żółta poszewka dekoracyjna "Hamptons Yellow"

Żółta poszewka dekoracyjna "Hamptons Yellow"

29,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Hamptons Yellow" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma biało-liliowe wzory na żółtym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Hamptons Yellow" będzie wyglądać elegancko na Twojej kanapie, łóżku lub fotelu. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma biało-liliowe wzory na żółtym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Żółta poszewka dekoracyjna "Hamptons Yellow"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46923776, emalloc: 46129464
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5721100
mage::app::init::system_config0.0009179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00201380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003411,7840
mage::app::init::stores0.020113,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009611,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001429216,4480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003472,7520
init_config_section:stores_en0.001212,0960
mage::app::init_front_controller0.00481539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00152162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0004120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0006168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0007194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0010158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5272100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.021513,472,5043,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0006199,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.003419220,456262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00181155,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221313,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0005161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006511,663,5762,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.008811,028,3360
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00431316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00081101,2160
OBSERVER: pagecache0.0003135,8000
OBSERVER: persistent0.00134300,9840
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00081188,4400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004196,5120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5035100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007779,928262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00181234,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0018123138,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.161668,871,4889,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00191187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01426926,752524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.135166,656,8327,340,032
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.105563,965,4323,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1149134,201,6003,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0637282,662,0162,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1023183,498,8563,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00216108,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00202532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02746368,816524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.063862,525,6082,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0014664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0018979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00929154,5200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0032910,6000
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.019391,589,5121,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.016971,566,1281,572,864
OBSERVER: inventory0.0143131,111,992786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0016688,5760
OBSERVER: tax0.00297357,376524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00248179,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.002063,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00446311,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1360
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01316326,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0017639,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.015811,558,8561,572,864
OBSERVER: reports0.015111,417,9281,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002127,7280
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00641671,024524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0009155,5920
OBSERVER: sendfriend0.00061135,8240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005011,180,0321,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0003149,7040
OBSERVER: mpanel_observer0.004611,124,0161,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0386151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002017040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0628111,592,94411,534,336
BLOCK: formkey0.00191320,744262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101738,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041738,7760
BLOCK: root0.00641565,912524,288
BLOCK: head0.00081239,016262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00051154,360262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0003193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00201474,752524,288
BLOCK: top.container0.0003170,4720
BLOCK: welcome0.0002173,144262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6320
BLOCK: global_messages0.00091223,008262,144
BLOCK: footer0.00041144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,280262,144
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00252334,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00098249,0320
BLOCK: cms_footer_links0.00071171,424262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101333,736262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00134103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002161,016262,144
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00101355,616524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00181401,800524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,1920
BLOCK: tags_popular0.0003179,4320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,072262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,136262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071238,168262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,4880
BLOCK: head_rss0.00091173,112262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00251502,296524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,568262,144
BLOCK: init-deals0.00182222,784262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,552262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00111132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0002179,9920
BLOCK: megamenu0.00111350,352524,288
BLOCK: product.info0.00111201,704262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8400
BLOCK: product.info.upsell0.00052108,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0003197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0004173,520262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0002194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00101258,464524,288
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,3040
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,2320
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00061187,128262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00231186,776262,144
BLOCK: product.review.form0.00101156,104262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00072147,2080
BLOCK: 0.00083368,584262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,896262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,352262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2844100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041105,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0064114123,7840
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2752110,249,84810,747,904
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01401786,968786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00202829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061095,7200
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00081109,4640
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,624262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0005111,3280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6560
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.025111,568,2321,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006172,256262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0108182,3520
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0008184,0560
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00101172,3360
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00781981,8081,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2480
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0003117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0009153,240262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.224617,404,8248,126,464
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0009178,5120
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.03171573,864524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.03141566,888524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0018393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0013715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00311385,560524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.002413225,224262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008180,5840
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007177,5600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001149,2960
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00231326,848262,144
OBSERVER: catalogrule0.00525537,872262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00121228,768262,144
OBSERVER: weee0.00111225,736262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.00811401,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00011710,3200
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0005111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4240
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00231135,008262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0138846,912786,432
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.02901420,808524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00731264,584262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00314215,6400
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0011121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.030711,688,9921,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.029011,666,7681,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00411965,8481,048,576
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,504262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010129,6000
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00261279,504262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00371265,272262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02091239,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.02371102,584786,432
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00501106,3280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,1360
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0022148,8240
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0019140,2640
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,4080
CACHE_URL0.00763287,992262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0320