Fioletowa poszewka dekoracyjna "Retro Lilac"

Fioletowa poszewka dekoracyjna "Retro Lilac"

29,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Retro Lilac" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma biało-żółte okrągłe wzory na liliowym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Retro Lilac" doda wyjątkowego stylu retro do Twojego domu. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma biało-żółte okrągłe wzory na liliowym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Fioletowa poszewka dekoracyjna "Retro Lilac"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 46078504
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5473100
mage::app::init::system_config0.0008179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00221380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003911,7840
mage::app::init::stores0.018513,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.008411,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001429216,4640
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003472,7520
init_config_section:stores_en0.001312,0960
mage::app::init_front_controller0.00451539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00201254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00122162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0005120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0004168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0004114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5043100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.038113,472,4563,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0006199,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.019119220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01761155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00241313,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0005161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006411,663,6002,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.009411,028,3840
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00521316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00081101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8000
OBSERVER: persistent0.00144300,9920
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00071188,4720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004196,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4641100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0006779,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00151234,456262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0014123138,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.144268,862,7849,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00111187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01056926,464524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.123366,648,4167,340,032
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.095863,957,1043,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1054134,193,3123,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0515282,653,4002,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0925183,490,3443,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00226108,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00222532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02906368,880524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.051662,516,9922,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0015664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00679136,8320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002491,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.038691,587,2881,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.016471,564,5761,572,864
OBSERVER: inventory0.0136131,110,616786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0015688,5920
OBSERVER: tax0.00257357,280524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00278179,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001863,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00526311,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0005154,1440
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01336326,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0019639,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0008629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.016011,558,8321,572,864
OBSERVER: reports0.015311,417,9441,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00521670,952524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00071135,7840
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005311,180,0641,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0003149,7200
OBSERVER: mpanel_observer0.004811,124,0561,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0183151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001917040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0555111,592,91211,534,336
BLOCK: formkey0.00161320,752262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00081738,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041738,7760
BLOCK: root0.00531565,880524,288
BLOCK: head0.00071238,984262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00051154,360262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0003193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00171474,760524,288
BLOCK: top.container0.0002170,4720
BLOCK: welcome0.0003173,136262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002176,6400
BLOCK: global_messages0.00071223,008262,144
BLOCK: footer0.00051144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,240262,144
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00222334,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00087846,6480
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,432262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081333,776262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00124103,8160
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0003285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,1040
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,616524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00141401,816524,288
BLOCK: right.poll0.00061172,1680
BLOCK: tags_popular0.0002179,4560
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,112262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,144262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071238,224262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00071173,128262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00201502,296524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0002187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,560262,144
BLOCK: init-deals0.00162222,720262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0003316,7440
BLOCK: mpanel0.0001167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,544262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00101132,7280
BLOCK: social_google0.0002166,992262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0002179,9920
BLOCK: megamenu0.00101350,232524,288
BLOCK: product.info0.00101201,696262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,576262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0002173,520262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00111258,528262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003174,312262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003289,0320
BLOCK: productalert.price0.0002178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00091187,120262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00051186,800262,144
BLOCK: product.review.form0.00131156,112262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00072147,2080
BLOCK: 0.00123368,592262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,848262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,336262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2867100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041085,6720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0047112121,6720
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2785110,206,58410,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01301787,040786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00152829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00051075,6240
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00081109,4640
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,600262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0006111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0004138,6480
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.019911,568,0801,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006172,264262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0085182,2640
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,0640
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00101172,3520
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00531981,8321,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0008153,232262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.234417,367,6807,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0008178,4240
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0003112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02711572,376524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02681565,408524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0018393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0013715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00291385,560524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.002111225,128262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007180,5760
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006177,5600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001128,0800
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00261326,824524,288
OBSERVER: catalogrule0.00535537,920262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00131228,680262,144
OBSERVER: weee0.00121225,648262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.01691401,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001159,1840
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0008111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4240
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00231135,072262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0080637,848262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.02931419,048524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00781264,280262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00304215,7120
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0009121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.027311,687,1121,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.025611,664,9121,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00441965,9361,048,576
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00061120,512262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010129,5840
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00291279,496262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00411265,280262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0002212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02261237,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0126194,296262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00371106,3120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0002113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0022148,8160
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0019140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,4320
CACHE_URL0.00663281,856262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0002115,0320