Czerwono-granatowa poszewka dekoracyjna "Red-blue Drops"

Czerwono-granatowa poszewka dekoracyjna "Red-blue Drops"

29,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Red-blue Drops" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór kropli w czerwieni i granacie na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Red-blue Drops" będzie wspaniałą ozdobą Twojego domu. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór kropli w czerwieni i granacie na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Czerwono-granatowa poszewka dekoracyjna "Red-blue Drops"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 45881688
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5862100
mage::app::init::system_config0.0010179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00261380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004411,7840
mage::app::init::stores0.022413,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.010411,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001629116,4000
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005472,7520
init_config_section:stores_en0.001712,0960
mage::app::init_front_controller0.00531539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00261254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00162162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0004120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0005168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0007194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0017158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5338100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.042513,472,5043,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0008199,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.012119220,456262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01021155,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00341313,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0008161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006511,663,5762,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.019511,028,3360
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.01381316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0006135,8000
OBSERVER: persistent0.00194300,9760
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00101188,4400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,5120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4891100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008779,928262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00211234,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0021123138,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.163268,862,8249,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00151187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01346926,856524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.136366,648,0647,340,032
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.103163,956,6803,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1128134,192,8723,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0554282,653,0962,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0992183,489,9043,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00246108,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00232532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03136368,768524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.055562,516,6882,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0015664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0013979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0068991,6240
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002791,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.016491,562,8881,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.016161,559,4401,572,864
OBSERVER: inventory0.0141121,105,928786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0015688,5920
OBSERVER: tax0.00226356,496524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00247179,424262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001181,3840
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.002163,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00456311,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1040
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01356326,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0020639,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.016211,558,8801,572,864
OBSERVER: reports0.015411,417,9921,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00511670,952524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00081135,7840
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005611,180,0161,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,6720
OBSERVER: mpanel_observer0.005111,124,0561,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0201151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002417040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0729111,592,89611,534,336
BLOCK: formkey0.00221320,768262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091728,7360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061728,7600
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061728,7280
BLOCK: root0.00811565,896524,288
BLOCK: head0.00101238,992262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00044474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0003169,8240
BLOCK: header0.00061154,360262,144
BLOCK: top.links0.0005198,9280
BLOCK: store_language0.0004193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00221474,824524,288
BLOCK: top.container0.0003170,4720
BLOCK: welcome0.0002173,136262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6400
BLOCK: global_messages0.00121222,984262,144
BLOCK: footer0.00051144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0003171,240262,144
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00352334,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00076840,7440
BLOCK: cms_footer_links0.00061171,400262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131333,744262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00174103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,992262,144
BLOCK: top.search0.0003285,0080
BLOCK: return_link0.00061153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00091355,608524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00171401,808524,288
BLOCK: right.poll0.00081172,1840
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061197,104262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,0080
BLOCK: google_analytics0.00051114,184262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00081238,248262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,4880
BLOCK: head_rss0.00091173,088262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00271502,296524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0007187,8800
BLOCK: blog_tags0.0004284,560262,144
BLOCK: init-deals0.00202222,736262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,568262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00111132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,008262,144
BLOCK: social_twitter0.0005167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00141350,296524,288
BLOCK: product.info0.00111201,728262,144
BLOCK: product.info.media0.00051178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00062108,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004272,8880
BLOCK: product.description0.0003268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0005197,2160
BLOCK: html_calendar0.0004193,6800
BLOCK: product.info.container10.0003173,528262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00141258,568262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,304262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0009187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00071187,112262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00081186,784262,144
BLOCK: product.review.form0.00131156,120262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00082147,2080
BLOCK: 0.00133368,576262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,808262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004189,360262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2785100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00061035,4320
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0058107116,3920
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2700110,028,74410,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01871787,096786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00182829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00051025,3840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00101109,4400
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0008133,600262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0007111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0004138,6480
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.021611,567,8961,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0008172,208262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0090182,3120
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,0800
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00101172,3520
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00581981,7281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0004117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0009153,256262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.217117,208,9927,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0008178,4160
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.03371572,512524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.03341565,520524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0022393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0016715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00281385,496524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.00226224,896262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007180,6080
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006177,5920
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00261326,832524,288
OBSERVER: catalogrule0.00535537,912262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00121228,712262,144
OBSERVER: weee0.00121225,696262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.02161401,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001106,3680
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0005111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00261135,040262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0018115,016262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.02961419,040524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00741264,248262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00294215,6960
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0008121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.032611,687,4161,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.030211,665,2001,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00441966,008786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00061120,424262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0013129,5920
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00261279,504262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0003316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00371265,320262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0002212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02001237,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00431106,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0002113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0025148,8480
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0022140,2960
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,4640
CACHE_URL0.00673262,808262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0560