Różowa poszewka dekoracyjna "Hamptons Pink"

Różowa poszewka dekoracyjna "Hamptons Pink"

29,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Hamptons Pink" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma różowe wzory na szarym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Hamptons Pink" będzie wyglądać elegancko na Twojej kanapie, łóżku lub fotelu. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma różowe wzory na szarym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Różowa poszewka dekoracyjna "Hamptons Pink"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 46120696
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5341100
mage::app::init::system_config0.0012179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00271380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004311,7840
mage::app::init::stores0.022613,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.010911,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001429216,4480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004472,7520
init_config_section:stores_en0.001412,0960
mage::app::init_front_controller0.00461539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00132162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0004168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0017158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.4826100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.027213,472,4563,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.008019220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00651155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00261313,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0005161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006311,663,6002,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.009511,028,3840
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00471316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00081101,2160
OBSERVER: pagecache0.0005135,8000
OBSERVER: persistent0.00174300,9920
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00081188,4720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004196,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4529100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008779,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00201234,456262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0019123138,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.138668,862,5289,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00171187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01166926,480524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.115266,648,1367,340,032
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.087863,956,7523,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.0963134,192,9683,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0495282,653,1682,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0849183,489,9603,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00216108,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00202532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02496368,752524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.049662,516,7602,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0012664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00689154,5440
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002591,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.017791,589,5761,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.015471,566,1921,572,864
OBSERVER: inventory0.0140131,111,992786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0016688,5920
OBSERVER: tax0.00227357,472524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00208179,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001863,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00386311,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01216326,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0017639,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.015111,558,8081,572,864
OBSERVER: reports0.014311,417,9281,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00491670,952524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00071135,7760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005511,180,0801,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,6800
OBSERVER: mpanel_observer0.005011,124,1121,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0245151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.003117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0703111,593,03211,534,336
BLOCK: formkey0.00431320,808262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101738,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051738,7760
BLOCK: root0.01111565,912524,288
BLOCK: head0.00131238,984262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021725,3200
BLOCK: js_cookies0.0003172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00051123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0003169,8240
BLOCK: header0.00081154,360262,144
BLOCK: top.links0.0008198,9360
BLOCK: store_language0.0011193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00231474,872524,288
BLOCK: top.container0.0002170,4720
BLOCK: welcome0.0002173,152262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002176,6240
BLOCK: global_messages0.00111222,984262,144
BLOCK: footer0.00051144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,312262,144
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00232334,704262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00088249,0320
BLOCK: cms_footer_links0.00061171,432262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00121333,776262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00134103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00101355,600524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00161401,800524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,1920
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,080262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,232262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061238,136262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,4880
BLOCK: head_rss0.00071173,096262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00231502,296524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,576262,144
BLOCK: init-deals0.00192222,720262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0003316,7440
BLOCK: mpanel0.0004167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,560262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00111132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00131350,352524,288
BLOCK: product.info0.00101201,696262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0003173,536262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0002194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00111258,568262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,312262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0002178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00051187,120262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00051186,776262,144
BLOCK: product.review.form0.00101156,104262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00062147,2080
BLOCK: 0.00093368,568262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,816262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,328262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2513100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041105,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0047114123,7840
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2417110,242,86410,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01301787,080786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00162829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00051095,7200
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00081109,4640
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004133,600262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0008111,3280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6560
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.021811,568,2081,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0010172,264262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0089182,3120
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0005184,1280
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00121172,4000
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00561981,8081,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0003117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0010153,232262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.195517,397,7607,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0009178,4480
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0006112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02701572,408524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02671565,432524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0016393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0012715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00271385,464524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.002313225,216262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007180,5760
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006177,5600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001149,2960
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00221326,840524,288
OBSERVER: catalogrule0.00475537,904262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00111228,712262,144
OBSERVER: weee0.00111225,696262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.00511401,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00011710,3200
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0005111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4960
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4160
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00211135,008262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0100846,936262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.02511418,968524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00611264,240262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00274215,6800
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0007121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.030111,687,3361,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.028211,665,1201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00411965,968786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00081120,456262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0012129,5920
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00251279,480262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00361265,304262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.01851237,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.01661102,648262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00461106,3040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,1360
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0020148,8080
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0017140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,4560
CACHE_URL0.00773287,880524,288
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0320