Pomarańczowa poszewka dekoracyjna "Orange Heart"

Pomarańczowa poszewka dekoracyjna "Orange Heart"

29,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Orange Hearts" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma pomarańczowo-brązowe wzory na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Orange Hearts" będzie eleganckim dodatkiem na Twojej kanapie. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma pomarańczowo-brązowe wzory na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Pomarańczowa poszewka dekoracyjna "Orange Heart"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46923776, emalloc: 46120664
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.1485100
mage::app::init::system_config0.0051179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00241380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008211,7840
mage::app::init::stores0.041413,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.018111,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.006329216,4640
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004472,7520
init_config_section:stores_en0.001412,0960
mage::app::init_front_controller0.00971539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00741254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00942162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0001118,3200
OBSERVER: productquestions0.0005168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0006194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0071158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match1.0473100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.057313,472,4563,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.011719220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00991155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00901313,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0008161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006611,663,6002,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.029011,028,3840
OBSERVER: security_domain_policy0.0002116,2480
OBSERVER: log0.01601316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00111101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8000
OBSERVER: persistent0.00174301,0000
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00101188,4720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.9879100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0010779,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0012121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00581234,456262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0107123138,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.325668,863,2248,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00141187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00027351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000810115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02576926,744524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.278766,648,5687,077,888
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.204563,957,1363,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.2218134,193,3443,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.1253282,653,4082,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.2007183,490,3363,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00276108,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00272532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02716368,856524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.133662,517,0002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0016664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0128979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.03349154,4960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.014391,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.029291,589,7601,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.026471,566,3361,572,864
OBSERVER: inventory0.0342131,112,152786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0015688,5920
OBSERVER: tax0.00737357,488524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00268179,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.007063,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00986311,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0005154,1440
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.03626326,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0021639,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.025811,558,8401,572,864
OBSERVER: reports0.025011,417,9281,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0003127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00941670,944524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00071135,8080
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.009611,180,1361,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006149,7040
OBSERVER: mpanel_observer0.008911,124,1201,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0210151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002017040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.1366111,592,91211,534,336
BLOCK: formkey0.00161320,688262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00511738,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041738,7760
BLOCK: root0.01441565,992524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.005314,7600
BLOCK: head0.00131238,992262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8400
BLOCK: header0.00041154,360262,144
BLOCK: top.links0.0003198,9360
BLOCK: store_language0.0004193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00221474,888524,288
BLOCK: top.container0.0003170,4720
BLOCK: welcome0.0002173,160262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002176,6320
BLOCK: global_messages0.00531222,984262,144
BLOCK: footer0.00071144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,288262,144
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00652334,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00108249,0320
BLOCK: cms_footer_links0.00071171,432262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00091333,800262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00954103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002161,000262,144
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,592524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00581401,760524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,1920
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041197,112262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,176262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00081238,144262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00111173,080262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00241502,288524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0044187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,560262,144
BLOCK: init-deals0.00672222,784262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,536262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00091132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00111350,264524,288
BLOCK: product.info0.00091201,712262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,560262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0003268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.addtocart0.004214,7840
BLOCK: product.info.options0.0003197,2160
BLOCK: html_calendar0.0004193,6800
BLOCK: product.info.container10.0002173,520262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00941258,504262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,344262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006187,4400
BLOCK: product.info.media.after0.012112,4080
BLOCK: lookbook.product0.00091187,096262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00061186,784262,144
BLOCK: product.review.form0.00541156,104262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00072147,2080
BLOCK: 0.00493368,576262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00031152,808262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,360262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6257100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041105,7680
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0090114123,7840
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.6045110,242,16810,747,904
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.02571786,984786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00182829,6640
frontend/base/default/template/page/js/cookie.phtml0.004212,0720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061095,7200
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00101109,4400
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,600262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0006111,3280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6560
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.046711,568,2961,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0005172,264262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0169182,2960
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0008184,1040
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00121172,4240
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.01481981,8641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0031153,240262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.514317,396,8647,864,320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0011178,5040
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0005112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.06501572,440524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.06471565,464524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0066393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0061715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00761385,552524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.007713225,208262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0062180,5760
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0061177,5440
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0002149,2960
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00581326,776524,288
OBSERVER: catalogrule0.01185537,864262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00131228,768262,144
OBSERVER: weee0.00121225,736262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.02581401,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021710,3200
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0053111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00271135,040262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0292846,936524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.004613,3840
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.06811419,088524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.01051264,280262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00654215,7040
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0008121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/js.phtml0.004113,3120
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.071011,687,2081,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.069111,664,9921,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/deals/list.phtml0.001212,9680
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00851965,976786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00081120,472262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011129,5920
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.01011279,472262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00381265,296262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.05431237,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.04551102,760524,288
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.01301106,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0021148,8080
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0018140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,4560
CACHE_URL0.01153288,080262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0045115,0160