Biała poszewka dekoracyjna "Hamptons White"

Biała poszewka dekoracyjna "Hamptons White"

24,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Hamptons White" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma beżowe, neutralne wzory na białym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Hamptons White" będzie wyglądać elegancko na Twojej kanapie, łóżku lub fotelu. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma beżowe, neutralne wzory na białym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Biała poszewka dekoracyjna "Hamptons White"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 47448064, emalloc: 46251408
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6744100
mage::app::init::system_config0.0017179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00431380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.007911,7840
mage::app::init::stores0.026513,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.012311,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001529416,5440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003482,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004482,8000
init_config_section:stores_en0.001512,0960
mage::app::init_front_controller0.00481539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00231254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00142162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0004120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0005168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0006194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0014158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.6102100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033313,472,5043,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0008199,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.011619220,456262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00971155,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00341313,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0007161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006611,663,5762,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.010711,028,3360
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2480
OBSERVER: log0.00531316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0005135,8000
OBSERVER: persistent0.00184300,9760
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00101188,4400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,5120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5743100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008779,928262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00201234,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0020123138,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.222468,862,7848,388,608
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00131187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01246926,624524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.197866,648,2566,553,600
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.150663,957,0803,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1607134,193,2723,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0879282,653,5282,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1470183,490,4563,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00776108,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00232532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03626368,824524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.088062,517,1202,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0026664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017979,456524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01139136,7200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.006291,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.029191,587,3521,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.027471,564,6561,572,864
OBSERVER: inventory0.0257131,110,6401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0018688,5920
OBSERVER: tax0.00277357,280524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00288179,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.007263,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00476311,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0005154,1440
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01516326,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0019639,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017211,558,8321,572,864
OBSERVER: reports0.016111,418,0081,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0003127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00551671,024524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00101135,7200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.006611,180,0961,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,6640
OBSERVER: mpanel_observer0.006011,124,1361,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0240151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0714111,592,66411,534,336
BLOCK: formkey0.00181320,776262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121748,8320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061748,8560
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051748,8240
BLOCK: root0.00621565,952524,288
BLOCK: head0.00091239,032262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00044474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00051154,360262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0003193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00211474,840524,288
BLOCK: top.container0.0003170,4640
BLOCK: welcome0.0002173,136262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6320
BLOCK: global_messages0.00091222,984262,144
BLOCK: footer0.00051144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,264262,144
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00252334,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00098047,8480
BLOCK: cms_footer_links0.00061171,408262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101333,768262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00164103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00161153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00111355,656524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00231401,712524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,1920
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091197,080262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0007194,0080
BLOCK: google_analytics0.00051114,192262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071238,136262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,4880
BLOCK: head_rss0.00091173,064262,144
BLOCK: left.newsletter0.0003170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00311502,288524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0004187,8800
BLOCK: blog_tags0.0004284,568262,144
BLOCK: init-deals0.00272222,720262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0005316,7680
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,544262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00111132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00151350,224524,288
BLOCK: product.info0.00111201,696262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00052108,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0003268,6720
BLOCK: product.attributes0.0004277,8240
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0002173,528262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00121258,560262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,304262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0007187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00091187,112262,144
BLOCK: product.questions0.0004182,4320
BLOCK: reviews0.00091186,800262,144
BLOCK: product.review.form0.00191156,096262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00082147,2480
BLOCK: 0.00103368,576262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,808262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004189,360262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3046100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00051095,7200
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0056114123,7760
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2949110,379,41611,272,192
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01371787,048786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00172829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061085,6720
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00101109,4480
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,6000
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0006111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6960
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.029011,740,5921,835,008
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006172,272262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0090182,3280
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0007184,0800
frontend/mgstheme/claue/template/megamenu/navigation.phtml0.00291198,104262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00311172,328262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00621981,6801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003149,2320
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0003117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0010153,2480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.238717,368,2008,650,752
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0009178,4320
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.03301572,3841,048,576
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.03271565,416786,432
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0021393,416524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0014715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00351385,440262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0003212,3520
locale/currency0.002511225,136262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008180,608262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007177,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001128,0800
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00271331,216262,144
OBSERVER: catalogrule0.00625542,176524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00141228,648524,288
OBSERVER: weee0.00131225,616524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.01261397,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001159,2080
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0006111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4240
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00231126,8480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0090629,624262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.03271419,416262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00941264,128262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00384215,576262,144
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0009121,4320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.036011,687,5841,835,008
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.034011,667,4161,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00421965,9681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00061120,4960
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010127,5440
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00271279,256262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,6240
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00431265,296524,288
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02331237,8800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0152194,248262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00521106,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0025148,8160
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0021140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0008138,4640
CACHE_URL0.00763281,928262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0004115,0240