Granatowa poszewka dekoracyjna "Hamptons Navy Blue"

Granatowa poszewka dekoracyjna "Hamptons Navy Blue"

29,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Hamptons Navy Blue" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma biało-żółte wzory na granatowym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Hamptons Navy Blue" będzie wyglądać elegancko na Twojej kanapie, łóżku lub fotelu. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma biało-żółte wzory na granatowym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Granatowa poszewka dekoracyjna "Hamptons Navy Blue"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 46059856
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5820100
mage::app::init::system_config0.0010179,2800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00231380,208262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004511,7840
mage::app::init::stores0.021013,250,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005157,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009811,636,6481,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001729216,4480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003472,7520
init_config_section:stores_en0.001312,1360
mage::app::init_front_controller0.00471539,376786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221263,424524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00142162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3440
OBSERVER: productquestions0.0006168,3600
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0007194,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0015158,4400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5331100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.024713,472,5203,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0008199,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.004019220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00211155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00291313,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0007161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006511,663,5762,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.010811,028,3600
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00551316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0006135,8000
OBSERVER: persistent0.00174300,9920
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00091188,4480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5054100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008779,928262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00201234,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0018123138,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.156668,862,8328,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00131187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00027351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01066926,904524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.135266,648,0327,077,888
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.104063,956,8643,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1136134,193,0803,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0595282,653,3202,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1003183,490,2083,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00226108,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00222532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02906368,832524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.059662,516,9122,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0020664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0034979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00759127,9360
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002891,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.018691,586,0081,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.017171,563,6401,572,864
OBSERVER: inventory0.0145131,109,864786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0016688,5920
OBSERVER: tax0.00257357,080524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00268179,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001863,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00456311,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1200
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01316326,288262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0021639,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.016311,558,8561,572,864
OBSERVER: reports0.015511,418,0321,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00521671,024524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0008155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00071135,7200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005711,180,0961,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0003149,6640
OBSERVER: mpanel_observer0.005211,124,1361,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0238151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002017040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0629111,592,73611,534,336
BLOCK: formkey0.00171320,776262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091738,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051738,7760
BLOCK: root0.00611565,952524,288
BLOCK: head0.00081239,032262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00051154,360262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0004193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00201474,840524,288
BLOCK: top.container0.0002170,4640
BLOCK: welcome0.0003173,136262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002176,6320
BLOCK: global_messages0.00161222,984262,144
BLOCK: footer0.00041144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0003171,264262,144
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00252334,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00097645,4800
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,408262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101333,768262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00134103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0003285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,656524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00171401,712524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,1920
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061197,080262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00051114,192262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071238,136262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00081173,064262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00241502,288524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,568262,144
BLOCK: init-deals0.00202222,720262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0003316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0003171,544262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00101132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00111350,224524,288
BLOCK: product.info0.00111201,704262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00062108,576262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0004277,8240
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0002173,520262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00111258,536262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003174,328262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003289,0320
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0011187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00061187,144262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00071186,776262,144
BLOCK: product.review.form0.00121156,096262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00082147,2480
BLOCK: 0.00103368,592262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00051152,824262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005189,344262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3127100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041075,6240
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0051111120,6160
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.3036110,190,49610,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01351787,000786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00192829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061065,5760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,4640
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,632262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0006111,3280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6560
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.023011,568,4321,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006172,280262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0109182,3760
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,1040
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00111172,3680
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00531981,8481,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0010153,248262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.256117,354,0487,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0008178,5280
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0005112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.03971572,424524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.03941565,448524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0036393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0027715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00531385,544524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0003212,3520
locale/currency0.003910225,080262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0012180,6000
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0010177,5840
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001117,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00431326,792524,288
OBSERVER: catalogrule0.00725537,888262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00271228,688262,144
OBSERVER: weee0.00251225,664262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.02551401,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001148,6400
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0006111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4560
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4560
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00261135,032262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0068533,288262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.03111419,104524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00741264,264262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00334215,7040
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0009121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.029411,687,4961,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.027611,665,2561,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00381965,944786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,448262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0009129,6080
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00271279,400262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0003316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00351265,280262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02581237,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0105190,008262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00431106,3520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0002113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0020148,8160
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0017140,2640
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0006138,4160
CACHE_URL0.00733279,216262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0320