Zielona poszewka dekoracyjna "Clover - Emerald"

Zielona poszewka dekoracyjna "Clover - Emerald"

29,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Clover - Emerald" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór czterolistnej koniczyny w 3 kolorach na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Clover - Emerald" doda ciepła do Twojego domu. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór czterolistnej koniczyny w 3 kolorach na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Zielona poszewka dekoracyjna "Clover - Emerald"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 46080072
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5578100
mage::app::init::system_config0.0008179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00221380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004211,7840
mage::app::init::stores0.019413,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.010111,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001329216,4560
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003472,7520
init_config_section:stores_en0.001112,0960
mage::app::init_front_controller0.00441539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00211254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00142162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0004168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0007194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5139100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.027213,472,5043,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.009819220,456262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00811155,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221313,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0005161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005211,663,5762,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.009311,028,3360
OBSERVER: security_domain_policy0.0002116,2480
OBSERVER: log0.00471316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00081101,2160
OBSERVER: pagecache0.0005135,8000
OBSERVER: persistent0.00184300,9760
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00091188,4400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,5120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4848100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008779,928262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00161234,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0015123138,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.143268,862,8408,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00121187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000510115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01136926,432524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.121366,648,5127,077,888
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.091763,957,1043,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1011134,193,2403,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0511282,653,5042,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0886183,490,3923,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00226108,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00222532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02606368,760524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.051262,517,0962,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0013664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00779136,8480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002691,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.017591,587,3281,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.015771,564,6241,572,864
OBSERVER: inventory0.0146131,110,600786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0017688,6080
OBSERVER: tax0.00227357,344524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00228179,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001963,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00446311,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1360
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01366326,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0018639,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017111,558,8321,572,864
OBSERVER: reports0.016211,417,9441,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0003127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00571670,952524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00081135,7840
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005911,180,0801,310,720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005149,7200
OBSERVER: mpanel_observer0.005311,124,0721,310,720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0212151,0800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002017040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0587111,592,84011,534,336
BLOCK: formkey0.00161320,776262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091738,760262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051738,7760
BLOCK: root0.00571565,888524,288
BLOCK: head0.00071239,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00044474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00041154,360262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0003193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00181474,848524,288
BLOCK: top.container0.0002170,4720
BLOCK: welcome0.0002173,136262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002176,6240
BLOCK: global_messages0.00081222,984262,144
BLOCK: footer0.00041144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00222334,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00087846,6640
BLOCK: cms_footer_links0.00041171,432262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131333,800262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00144103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003161,000262,144
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00091355,592524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00151401,760524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,1920
BLOCK: tags_popular0.0002179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041197,112262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,176262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061238,144262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,4880
BLOCK: head_rss0.00071173,080262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00231502,288524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,560262,144
BLOCK: init-deals0.00182222,784262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,536262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00111132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00121350,264524,288
BLOCK: product.info0.00091201,704262,144
BLOCK: product.info.media0.00031178,8400
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,560262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0003268,6720
BLOCK: product.attributes0.0004277,8240
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0003173,520262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00111258,544262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,320262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0002178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0008187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00071187,112262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00061186,784262,144
BLOCK: product.review.form0.00121156,096262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00062147,2480
BLOCK: 0.00093368,592262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,832262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004189,328262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3013100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041085,6720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0052112121,6720
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2928110,207,49610,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01451787,064786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00192829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00051075,6240
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,4640
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,624262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0005111,3280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0004138,6560
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.020211,568,1281,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006172,216262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0083182,3200
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,1200
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00111172,3600
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00531981,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0007153,240262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.246817,368,2807,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0010178,4640
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0005112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.03111572,424524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.03081565,448524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0022393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0014715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00471385,488524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0003212,3520
locale/currency0.002911225,128262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008180,5840
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007177,5600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001128,0800
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00251326,824524,288
OBSERVER: catalogrule0.00525537,904262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00131228,712262,144
OBSERVER: weee0.00121225,680262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.02271401,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001159,1840
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0006111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4960
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4000
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00251135,088262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0079637,832262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.02811419,032524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00691264,280262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00304215,6960
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0008121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.030811,687,2401,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.029111,665,0161,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00471965,960786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00071120,456262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010129,5920
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00301279,488262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0003316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00361265,280262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02141237,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0312194,328262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00381106,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0002113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0019148,8160
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0017140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0006138,4560
CACHE_URL0.00663282,056262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0160