Pomarańczowa poszewka dekoracyjna "Retro Orange"

Pomarańczowa poszewka dekoracyjna "Retro Orange"

29,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Retro Orange" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma biało-niebieskie okrągłe wzory na pomarańczowym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Retro Orange" doda wyjątkowego stylu retro do Twojego domu. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma biało-niebieskie okrągłe wzory na pomarańczowym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Pomarańczowa poszewka dekoracyjna "Retro Orange"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 46101720
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5908100
mage::app::init::system_config0.0008179,3200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00211380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003711,7840
mage::app::init::stores0.020313,250,4963,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009411,636,7041,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001329216,4480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006472,7520
init_config_section:stores_en0.001212,1280
mage::app::init_front_controller0.00401539,432786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00211254,792262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00171263,472524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00112162,9440
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,5280
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3360
OBSERVER: productquestions0.0004168,4000
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,4880
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0010158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5468100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.022813,472,5203,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0006199,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.004519220,456262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00301155,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00221313,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0005161,248262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005211,663,6002,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.010211,028,3360
OBSERVER: security_domain_policy0.0002116,2480
OBSERVER: log0.00551316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0006135,8000
OBSERVER: persistent0.00174300,9760
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00091188,4400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004196,5120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5221100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007779,928262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00181234,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0017123138,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.158568,863,2808,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00111187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01126926,968524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0000378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.137166,648,4167,077,888
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.109263,957,0963,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1182134,193,2323,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0615282,653,4402,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1062183,490,3603,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00216108,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00212532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03206368,792524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.061662,517,0322,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0017664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0018979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00829145,7760
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.003191,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.021491,588,6561,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.019571,565,6081,572,864
OBSERVER: inventory0.0171131,111,456786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0015688,5920
OBSERVER: tax0.00247357,448524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00268179,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001963,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00496311,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1360
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01256326,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0017639,5280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.015011,558,8401,572,864
OBSERVER: reports0.014111,417,9281,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00541670,944524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00081135,8080
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005411,180,1441,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006149,6720
OBSERVER: mpanel_observer0.004611,124,1841,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0322151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002517040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0686111,592,87211,534,336
BLOCK: formkey0.00141320,784262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091738,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051738,7760
BLOCK: root0.00701565,896524,288
BLOCK: head0.00111239,016262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00041123,336262,144
BLOCK: global_notices0.0003169,8240
BLOCK: header0.00091154,360262,144
BLOCK: top.links0.0006198,9360
BLOCK: store_language0.0004193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00391474,800524,288
BLOCK: top.container0.0004170,4720
BLOCK: welcome0.0003173,160262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6400
BLOCK: global_messages0.00121223,088262,144
BLOCK: footer0.00071144,4400
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,272262,144
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00242334,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00098047,8480
BLOCK: cms_footer_links0.00081171,424262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00111333,784262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00164103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00061153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00091355,568524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00161401,800524,288
BLOCK: right.poll0.00081172,1680
BLOCK: tags_popular0.0004179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061197,112262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,0400
BLOCK: google_analytics0.00051114,144262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00081238,144262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00111173,080262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00251502,288524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0004187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,560262,144
BLOCK: init-deals0.00202222,784262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0003316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0003171,536262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00121132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00131350,264524,288
BLOCK: product.info0.00101201,712262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,560262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0004277,8240
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0003173,520262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00131258,504262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003174,344262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00061187,096262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00061186,784262,144
BLOCK: product.review.form0.00131156,096262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00072147,2080
BLOCK: 0.00093368,584262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,808262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,360262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3116100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00051095,7200
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0053113122,7280
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.3021110,225,61610,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01341787,032786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00162829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00071085,6720
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00081109,4480
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,600262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0005111,3280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6560
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.022511,568,3921,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006172,176262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0083182,5040
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,1200
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00141172,3600
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00661981,6241,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0004149,2240
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0003117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0009153,248262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.254417,382,8487,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0011178,5680
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02911572,432524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02881565,456524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0018393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0012715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00421385,536524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0005212,3520
locale/currency0.002712225,128262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007180,5520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006177,5360
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0002138,6880
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00241326,824262,144
OBSERVER: catalogrule0.00575537,904262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00131228,696262,144
OBSERVER: weee0.00121225,664262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.02101401,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001169,7520
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0006111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4240
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00231135,024262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0109742,392262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.03051419,096524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00821264,272262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00364215,6960
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0008121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.033411,687,3841,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.031511,665,1201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00461965,896786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00071120,448262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011129,6240
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00261279,424262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00381265,280262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02261237,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0330198,480262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00491106,3040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,1360
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0021148,8320
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0018140,2720
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0008138,4480
CACHE_URL0.00793285,672524,288
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0000