Zielona poduszka dekoracyjna "Spring Flower - Green"

Zielona poduszka dekoracyjna "Spring Flower - Green"

34,00 zł
Poduszka dekoracyjna "Spring Flower - Green" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzory białych kwiatów na pastelowym zielonym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2).
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poduszka dekoracyjna "Spring Flower - Green" ożywi swoimi delikatnymi pastelami niejedno pomieszczenie. Idealnie sprawdzi się również w pokoju dla dziecka. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzory białych kwiatów na pastelowym zielonym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2). Poszewka jak i wypełnienie mogą być prane. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Zielona poduszka dekoracyjna "Spring Flower - Green"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 46002424
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5036100
mage::app::init::system_config0.0010179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00241380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004011,7840
mage::app::init::stores0.019413,250,3683,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009311,636,5041,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001429216,4480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003472,7520
init_config_section:stores_en0.001412,1120
mage::app::init_front_controller0.00471539,432786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201263,472524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00132162,9440
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,5280
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3280
OBSERVER: productquestions0.0004168,4000
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012158,4400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.4582100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.023413,472,4963,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.003019220,456262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00111155,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00251313,272262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,248262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005711,663,6162,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.011711,028,3440
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2480
OBSERVER: log0.00661316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0005135,8000
OBSERVER: persistent0.00174300,9840
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00091188,4400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,5120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4326100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007779,928262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00181234,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0017123138,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.141568,864,4568,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00151187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000510115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01136928,320524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.119066,648,2647,077,888
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.090363,956,8803,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.0996134,193,0803,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0488282,653,0482,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0865183,490,0323,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00246108,3280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00242532,0560
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02656368,824524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.048962,516,6402,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0014664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00659101,4160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002391,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.037691,582,2641,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.015071,560,9441,572,864
OBSERVER: inventory0.0127131,107,320786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0013688,6160
OBSERVER: tax0.00247356,864524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00238179,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001663,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00426311,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0005154,1360
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01276326,208262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0019639,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.016611,558,8961,572,864
OBSERVER: reports0.015511,418,0081,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00481670,976524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00101135,7840
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005911,180,1681,310,720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006149,7200
OBSERVER: mpanel_observer0.005211,124,1601,310,720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0003151,0800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002017040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0585111,592,66411,534,336
BLOCK: formkey0.00161320,784262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091738,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041738,7760
BLOCK: root0.00591565,800524,288
BLOCK: head0.00091239,040262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8400
BLOCK: header0.00061154,360262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0003193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00191474,848524,288
BLOCK: top.container0.0003170,4720
BLOCK: welcome0.0002173,136262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002176,6240
BLOCK: global_messages0.00091222,984262,144
BLOCK: footer0.00041144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,288262,144
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00232334,672262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00067041,9280
BLOCK: cms_footer_links0.00061171,392262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00091333,776262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00154103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00061153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00091355,552524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00151401,752524,288
BLOCK: right.poll0.00081172,1920
BLOCK: tags_popular0.0002179,4480
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041197,088262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,168262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071238,144262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00071173,080262,144
BLOCK: left.newsletter0.0003170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00221502,288524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,560262,144
BLOCK: init-deals0.00192222,784262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0003316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,536262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00101132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00111350,264524,288
BLOCK: product.info0.00101201,712262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00052108,560262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0003268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0003197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0002173,520262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00101258,504262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,344262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003289,0320
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0005187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00061187,096262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00051186,784262,144
BLOCK: product.review.form0.00111156,112262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00062147,2080
BLOCK: 0.00083368,568262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00031152,808262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,360262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2687100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041045,4800
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0047108117,4480
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2596110,141,11210,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01291786,960786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00162829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061035,4320
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,4480
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,600262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0007111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6640
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.021111,568,5441,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0007172,264262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0088182,4080
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,0960
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00111172,3760
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00561981,8721,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0009153,248262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.214717,313,0007,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0009178,8320
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02851572,552524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02811565,560524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0022393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0014715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00301385,496524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.00237224,960262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007180,6160
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006177,5920
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00221326,760262,144
OBSERVER: catalogrule0.00555537,776262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00121228,728262,144
OBSERVER: weee0.00121225,696262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.00571401,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001116,9120
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0006111,6880
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4560
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4400
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00231135,032262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0031219,648262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.03191419,280524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00881264,192262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00364215,6320
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0011121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.030711,687,5761,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.028911,665,3361,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00391965,9121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00071120,464262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010129,6080
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00251279,440262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00341265,272262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0002212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.01761238,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0043177,504262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00441106,3360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,1280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0020148,8240
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0017140,2640
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0006138,4400
CACHE_URL0.00723270,768262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0002115,0320