Błękitna poduszka dekoracyjna "Skyblue Summer"

Błękitna poduszka dekoracyjna "Skyblue Summer"

34,00 zł
Poduszka dekoracyjna "Skyblue Summer" sprawi, że lato zagości w Twoim domu. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma pastelowy wzór kwiatów na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2).
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poduszka dekoracyjna "Skyblue Summer" będzie idealnym dodatkiem do Twojego domu. Pomieszczenie, w którym zagości będzie wyglądało jak letni, słoneczny poranek. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma pastelowy wzór kwiatów na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2). Poszewka jak i wypełnienie mogą być prane. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Błękitna poduszka dekoracyjna "Skyblue Summer"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 46052568
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4967100
mage::app::init::system_config0.0010179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00271380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004311,7840
mage::app::init::stores0.025713,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.011911,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001429216,4640
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003472,7520
init_config_section:stores_en0.001712,0960
mage::app::init_front_controller0.00471539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00152162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0005168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0006194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.4422100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.024713,472,5043,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0008199,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.002919220,456262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00111155,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00281313,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0007161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006111,663,5762,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.011911,028,3360
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00661316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00081101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8000
OBSERVER: persistent0.00184300,9840
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00111188,4400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006196,5120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4151100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007779,928262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00201234,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0017123138,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.143368,873,4729,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00121187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01056928,392524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.122166,657,1927,340,032
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.093163,966,0083,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1023134,202,1363,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0525282,662,1922,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0896183,499,1683,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00206108,3280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00192532,0560
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02596368,784524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.052662,525,7842,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0015664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00629119,2960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0026910,6000
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.017991,584,7921,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.017071,562,7681,572,864
OBSERVER: inventory0.0151131,108,8561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0017688,5760
OBSERVER: tax0.00247357,168524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00268179,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001863,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00466311,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007154,1200
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01336326,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0016639,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.014611,558,7761,572,864
OBSERVER: reports0.013911,417,8881,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00461670,984524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00071135,7840
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005511,180,1681,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,7360
OBSERVER: mpanel_observer0.005011,124,1441,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0003151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001917040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0611111,592,89611,534,336
BLOCK: formkey0.00151320,752262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091738,7680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051738,7760
BLOCK: root0.00531565,872524,288
BLOCK: head0.00081238,984262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00044474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,328262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00041154,360262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0013193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00181474,880524,288
BLOCK: top.container0.0002170,4720
BLOCK: welcome0.0002173,160262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6240
BLOCK: global_messages0.00081222,992262,144
BLOCK: footer0.00041144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,272262,144
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00222334,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00097444,2960
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,384262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101333,776262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00144103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0005285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,632524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00151401,728262,144
BLOCK: right.poll0.00071172,184262,144
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041197,136262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,152262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071238,152262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00131173,088262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00221502,320524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0004284,568262,144
BLOCK: init-deals0.00192222,784262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,536262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00101132,7280
BLOCK: social_google0.0002166,992262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00121350,336524,288
BLOCK: product.info0.00111201,744262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00052108,560262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0003268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0004193,6800
BLOCK: product.info.container10.0002173,536262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00111258,480524,288
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0007174,3040
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2320
BLOCK: product_tag_list0.0005289,0320
BLOCK: productalert.price0.0002178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0007187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00061187,088262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00061186,776262,144
BLOCK: product.review.form0.00121156,104262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00072147,2080
BLOCK: 0.00093368,568262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,832262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,360262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2447100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041065,5760
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0056110119,5600
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2356110,183,64810,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01441787,024786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00162829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00051055,5280
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00081109,4400
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004133,600262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0006111,3280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0009138,6560
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.020911,568,3121,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006172,240262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0088182,3440
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0005184,1040
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00121172,328262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00541981,936786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0009153,240262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.188717,349,7207,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0009178,8000
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02831574,064524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02801567,088524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0018393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0013715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00251385,560524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.00239225,040262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008180,6000
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007177,5760
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001106,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00291326,896262,144
OBSERVER: catalogrule0.00565537,904262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00151228,720262,144
OBSERVER: weee0.00141225,704262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.00611401,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001138,0720
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0008111,6480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,5040
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,3920
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00251135,032262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0063428,728262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.02541421,096524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00641264,584262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00294215,6400
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0007121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.025611,689,1121,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.024011,666,8961,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00341965,9441,048,576
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00041120,456262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010129,5920
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00211279,416262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0003316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00331265,272262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0002212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02001239,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0096185,864262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00441106,3120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0002113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0021148,8160
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0019140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,4800
CACHE_URL0.00703276,608262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0240