Czerwono-granatowa poduszka dekoracyjna "Red-blue Drops"

Czerwono-granatowa poduszka dekoracyjna "Red-blue Drops"

34,00 zł
Poduszka dekoracyjna "Red-blue Drops" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór kropli w czerwieni i granacie na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2).
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poduszka dekoracyjna "Red-blue Drops" będzie wspaniałą ozdobą Twojego domu. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór kropli w czerwieni i granacie na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2). Poszewka jak i wypełnienie mogą być prane. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Czerwono-granatowa poduszka dekoracyjna "Red-blue Drops"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 46114464
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6056100
mage::app::init::system_config0.0011179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00251380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004311,7840
mage::app::init::stores0.068413,308,4963,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009711,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001629216,4400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003472,7440
init_config_section:stores_admin0.001512,1120
init_config_section:stores_en0.001211,8400
init_config_section:stores_fr0.001211,7760
init_config_section:stores_de0.001111,7760
init_config_section:stores_mx0.001211,7760
init_config_section:stores_es0.001211,9040
init_config_section:stores_br0.001211,7760
init_config_section:stores_it0.001711,7760
init_config_section:stores_ar0.001311,8400
init_config_section:stores_pt0.001211,7760
init_config_section:stores_ec0.001311,7760
init_config_section:stores_ru0.001411,7760
init_config_section:stores_at0.001411,7760
init_config_section:stores_pl0.002112,0320
init_config_section:stores_ca0.001511,7760
init_config_section:stores_jp0.001711,7760
init_config_section:stores_bj0.001311,9040
init_config_section:stores_se0.001611,7760
init_config_section:stores_hr0.001211,7760
mage::app::init_front_controller0.00441539,056524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221254,744262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00191263,144262,144
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00182162,9280
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,2720
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0004168,352262,144
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0006194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0013158,184262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5118100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.026313,472,0083,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0006199,6320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.006419220,536262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00481155,480262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00291313,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006211,663,1042,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.010111,028,216262,144
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00501316,1680
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00081101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8080
OBSERVER: persistent0.00154300,9040
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00091188,400262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004196,472262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4835100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0010779,896262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00211234,3760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0021123138,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.152068,862,8009,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00151187,568262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000910115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01186927,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0000378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.128766,645,9287,340,032
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.098463,955,5603,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1076134,191,7203,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0558282,652,0802,621,440
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0951183,488,8963,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00236108,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00212532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02786368,776262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.055962,515,6722,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0015664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017979,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00819128,216262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002691,712262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.021491,584,8961,310,720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.019071,562,5521,310,720
OBSERVER: inventory0.0147131,109,880786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0015688,6000
OBSERVER: tax0.00247357,352262,144
OBSERVER: bundle_observer0.00438178,208262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.002063,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00426311,2560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1040
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01266326,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0018639,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.016511,558,8961,572,864
OBSERVER: reports0.015511,418,0081,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00511671,008786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0007155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00081135,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005811,179,9281,310,720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,6400
OBSERVER: mpanel_observer0.005211,123,9841,310,720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0181151,0800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0634111,592,99211,534,336
BLOCK: formkey0.00171320,856262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091738,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051738,7760
BLOCK: root0.00601565,912524,288
BLOCK: head0.00091239,008262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,328262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00051154,360262,144
BLOCK: top.links0.0005198,9200
BLOCK: store_language0.0006193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00251474,968524,288
BLOCK: top.container0.0002170,472262,144
BLOCK: welcome0.0002173,1360
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6240
BLOCK: global_messages0.00091222,992262,144
BLOCK: footer0.00061144,496262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,2640
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00252334,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00087645,4800
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,376262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101333,840262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00154103,864262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9920
BLOCK: top.search0.0003285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,120262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00111355,576262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00191401,656524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,1920
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,056262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,024262,144
BLOCK: google_analytics0.00061114,1760
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061238,168262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005175,4880
BLOCK: head_rss0.00091173,104262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00241502,296524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,904262,144
BLOCK: blog_tags0.0003284,5600
BLOCK: init-deals0.00212222,760524,288
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0003316,7520
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,5360
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00141132,736262,144
BLOCK: social_google0.0003166,9920
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00111350,240262,144
BLOCK: product.info0.00101201,744262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,584262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0004277,864262,144
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,680262,144
BLOCK: product.info.container10.0002173,5200
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00111258,544262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,400262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,3040
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,032262,144
BLOCK: productalert.price0.0002178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0007187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00061187,0960
BLOCK: product.questions0.0003182,432262,144
BLOCK: reviews0.00051186,7760
BLOCK: product.review.form0.00111156,080262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00072147,2080
BLOCK: 0.00123368,616786,432
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,8480
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,3280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2949100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041075,6240
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0048111120,6160
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2862110,192,56810,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01291787,056786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00182829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061065,5760
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,448262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,6160
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0006111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0004138,6800
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.020411,568,2001,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006172,2640
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0086182,3120
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0005184,072262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00101172,368262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00561981,824786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003149,2800
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0003117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0009153,2560
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.241417,355,9927,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0010178,6480
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.03001572,592786,432
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02961565,600786,432
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0020393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0014715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00341385,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.002510229,184262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008184,6320
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007181,6160
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001117,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00271326,896262,144
OBSERVER: catalogrule0.00635538,024524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00141228,680262,144
OBSERVER: weee0.00141225,648262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.02281397,272524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001148,6400
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0006111,6480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00251135,040262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0080533,3120
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.03271419,360524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00831264,280262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00394215,744262,144
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0009121,4320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.032211,687,6561,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.030211,665,4401,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00401966,016786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00061120,4560
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011129,5920
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00291279,448262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,880262,144
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00381265,304262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02041238,104262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006221,632262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0185189,992262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00471106,3120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,1280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0021148,8160
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0018140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,4560
CACHE_URL0.00713279,384524,288
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0160