Różowa poduszka dekoracyjna "Pink Roma"

Różowa poduszka dekoracyjna "Pink Roma"

34,00 zł
Poduszka dekoracyjna "Pink Roma" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma pudrowo-różowe wzory na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Wszystko na jasno-różowym tle. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2).
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poduszka dekoracyjna "Pink Roma" będzie wspaniałym dodatkiem do Twojego salonu. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma pudrowo-różowe wzory na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Wszystko na jasno-różowym tle. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2). Poszewka jak i wypełnienie mogą być prane. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Różowa poduszka dekoracyjna "Pink Roma"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 46018720
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5589100
mage::app::init::system_config0.0009179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00281380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004611,7840
mage::app::init::stores0.021713,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009711,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001329216,464262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003472,7520
init_config_section:stores_en0.001612,0960
mage::app::init_front_controller0.00501539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00152162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0004168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0005114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0014158,4160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5092100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.048713,472,5443,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.013019220,496262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01141155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00311313,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0007161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008111,663,5522,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.023611,028,4000
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2480
OBSERVER: log0.01801316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0006135,8000
OBSERVER: persistent0.00184301,0080
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00091188,4720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4578100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0010779,936262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00221234,432262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0020123138,2560
__EAV_LOAD_MODEL__0.147068,863,2169,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00141187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7520
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01136927,216524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001377,9840
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.123166,648,0807,340,032
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.093763,956,8883,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1026134,193,0243,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0527282,653,2482,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0901183,490,1843,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00216108,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00202532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02646368,768524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.052862,516,8402,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0016664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00749110,3040
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002491,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.017791,583,4961,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.016371,561,8401,572,864
OBSERVER: inventory0.0138131,108,176786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0016688,6080
OBSERVER: tax0.00247356,960524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00248179,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001763,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00406311,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01236326,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0018639,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.016611,558,8641,572,864
OBSERVER: reports0.015811,417,9761,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0003127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00531670,968524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0007155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00081135,7840
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005511,180,0801,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0003149,6800
OBSERVER: mpanel_observer0.005011,124,1121,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0309151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002017040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0520111,593,03211,534,336
BLOCK: formkey0.00151320,808262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00081738,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041738,7760
BLOCK: root0.00511565,912524,288
BLOCK: head0.00071238,984262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00041154,360262,144
BLOCK: top.links0.0003198,9360
BLOCK: store_language0.0003193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00231474,872524,288
BLOCK: top.container0.0002170,4720
BLOCK: welcome0.0002173,152262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002176,6240
BLOCK: global_messages0.00081222,984262,144
BLOCK: footer0.00041144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,312262,144
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00212334,704262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00077243,1120
BLOCK: cms_footer_links0.00041171,432262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081333,776262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00124103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0003285,0080
BLOCK: return_link0.00041153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,600524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00141401,800524,288
BLOCK: right.poll0.00061172,1920
BLOCK: tags_popular0.0002179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,080262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,232262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061238,136262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00071173,096262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00201502,296524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0002187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,576262,144
BLOCK: init-deals0.00152222,720262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0003316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,560262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00091132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0002179,9920
BLOCK: megamenu0.00101350,352524,288
BLOCK: product.info0.00091201,688262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,560262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0003197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0002173,536262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0002194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00101258,568262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,312262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003289,0320
BLOCK: productalert.price0.0002178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00051187,120262,144
BLOCK: product.questions0.0002182,4320
BLOCK: reviews0.00051186,776262,144
BLOCK: product.review.form0.00091156,104262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00062147,2080
BLOCK: 0.00083368,568262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00031152,816262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,328262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2627100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041055,5280
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0042109118,5040
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2541110,155,86410,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01131786,992786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00142829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061045,4800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00081109,4400
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004133,632262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0005111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6960
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.017911,567,9841,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0005172,248262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0075182,2240
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0005184,1280
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00091172,3680
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00471981,6881,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0007153,224262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.214317,325,9447,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0007178,6560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0003112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02431572,488524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02411565,528524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0016393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0012715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00251385,424524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.00228225,064262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007180,6160
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006177,5920
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00201326,784524,288
OBSERVER: catalogrule0.00465537,880262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00111228,712262,144
OBSERVER: weee0.00111225,696262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.03541401,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001127,5040
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0011111,6320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4880
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4240
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00231135,048262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0041324,208262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.02851419,184524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00651264,328262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00284215,7120
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0007121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.026811,687,4241,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.025311,665,2241,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00371965,968786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,424262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0008129,5840
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00231279,416262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0003316,8880
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00331265,264262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0004212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.01921237,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0064181,600262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00451106,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,1280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0021148,8320
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0018140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,4320
CACHE_URL0.00653272,920262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0400