Pomarańczowo-zielona poduszka dekoracyjna "Orange-green Drops"

Pomarańczowo-zielona poduszka dekoracyjna "Orange-green Drops"

34,00 zł
Poduszka dekoracyjna "Orange-green Drops" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór kropli w pomarańczowych i zielonych barwach na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2).
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poduszka dekoracyjna "Orange-green Drops" będzie wspaniałą ozdobą Twojego domu. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór kropli w pomarańczowych i zielonych barwach na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2). Poszewka jak i wypełnienie mogą być prane. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Pomarańczowo-zielona poduszka dekoracyjna "Orange-green Drops"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 46084584
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6321100
mage::app::init::system_config0.0010179,2800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00271380,208262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004311,7840
mage::app::init::stores0.023113,250,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005157,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.010811,636,6481,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001529216,4480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004472,7520
init_config_section:stores_en0.001412,1360
mage::app::init_front_controller0.00481539,376786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221263,424524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00142162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0004120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3440
OBSERVER: productquestions0.0005168,3600
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0014158,4400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0003151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5807100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.039413,472,5203,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0008199,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.009919220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00811155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00301313,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0007161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006111,663,5762,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.019511,028,3600
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.01361316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0006135,8000
OBSERVER: persistent0.00204301,0000
OBSERVER: persistent_session0.0006138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00121188,4480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007196,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5387100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008779,928262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00231234,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0021123138,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.164268,864,6089,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00171187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01256928,312524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.138966,648,4407,340,032
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.104663,956,9443,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1199134,193,0803,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0584282,653,2482,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1005183,490,1363,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00256108,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00262532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02926368,824524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.058862,516,8402,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0017664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00839137,2080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002791,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.019791,587,1521,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.017871,564,4641,572,864
OBSERVER: inventory0.0158131,110,568786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0016688,6320
OBSERVER: tax0.00257357,184524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00278179,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001963,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00456311,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0005154,1040
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01986326,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0023639,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.016611,558,8321,572,864
OBSERVER: reports0.015411,417,9441,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0003127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00521670,952524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00111135,7840
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.006511,180,0801,310,720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005149,7200
OBSERVER: mpanel_observer0.005711,124,0721,310,720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0151151,0800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002017040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0631111,592,99211,534,336
BLOCK: formkey0.00191320,776262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091738,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051738,7760
BLOCK: root0.00621565,888524,288
BLOCK: head0.00101239,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00044474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00051154,360262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0004193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00211474,848524,288
BLOCK: top.container0.0003170,4720
BLOCK: welcome0.0002173,136262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6240
BLOCK: global_messages0.00101222,984262,144
BLOCK: footer0.00041144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,256262,144
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00252334,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00087846,6720
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,432262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00111333,800262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00154103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002161,000262,144
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00061153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,592524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00171401,760524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,1920
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071197,112262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,176262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071238,144262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,4880
BLOCK: head_rss0.00081173,080262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00231502,288524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0005284,560262,144
BLOCK: init-deals0.00212222,784262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,536262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00111132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00131350,264524,288
BLOCK: product.info0.00121201,752262,144
BLOCK: product.info.media0.00051178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00052108,576262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0004277,8240
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0002173,520262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00111258,568262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,304262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0007187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00061187,112262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00061186,784262,144
BLOCK: product.review.form0.00111156,112262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00062147,2080
BLOCK: 0.00093368,600262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00061152,848262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,336262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3439100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041085,6720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0221112121,6720
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.3344110,210,93610,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01351787,088786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00172829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061075,6240
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00111109,4640
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,600262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0007111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0004138,6720
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.022911,568,3441,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0007172,216262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0091182,3760
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0007184,0800
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00111172,3360
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00631981,8561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0003117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0011153,272262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.267517,370,7447,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0009178,7040
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.03791572,632524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.03761565,624524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0020393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0015715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00321385,440524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.002411225,152262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007180,6240
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006177,6080
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001128,0800
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00241326,792262,144
OBSERVER: catalogrule0.00565537,784262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00141228,776262,144
OBSERVER: weee0.00131225,744262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.03231401,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001159,1840
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0014111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00261135,024262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0087637,840262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.03781419,288524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.01341264,184262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00354215,6240
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0062121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.035211,687,6561,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.033111,665,4161,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00441965,9281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,464262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0012129,6080
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00291279,512262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00451265,280262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0005212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02261238,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0137194,328262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00541106,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0004113,1520
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0024148,8240
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0021140,2640
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,4320
CACHE_URL0.00773282,992262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0160