Granatowa poduszka dekoracyjna "Hamptons Navy Blue"

Granatowa poduszka dekoracyjna "Hamptons Navy Blue"

34,00 zł
Poduszka dekoracyjna "Hamptons Navy Blue" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma biało-żółte wzory na granatowym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2).
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poduszka dekoracyjna "Hamptons Navy Blue" będzie wyglądać elegancko na Twojej kanapie, łóżku lub fotelu. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma biało-żółte wzory na granatowym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2). Poszewka jak i wypełnienie mogą być prane. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Granatowa poduszka dekoracyjna "Hamptons Navy Blue"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 47185920, emalloc: 46654152
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6722100
mage::app::init::system_config0.0010179,2800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00251380,208262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004111,7840
mage::app::init::stores0.062313,308,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005157,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.008611,636,6481,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001529516,6080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003482,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003482,7920
init_config_section:stores_admin0.001212,1120
init_config_section:stores_en0.001311,8400
init_config_section:stores_fr0.001211,7760
init_config_section:stores_de0.001711,7760
init_config_section:stores_mx0.001311,7760
init_config_section:stores_es0.001311,9040
init_config_section:stores_br0.001211,7760
init_config_section:stores_it0.001111,7760
init_config_section:stores_ar0.001211,8400
init_config_section:stores_pt0.001411,7760
init_config_section:stores_ec0.001111,7760
init_config_section:stores_ru0.001211,7760
init_config_section:stores_at0.001211,7760
init_config_section:stores_pl0.001512,0320
init_config_section:stores_ca0.001311,7760
init_config_section:stores_jp0.001211,7760
init_config_section:stores_bj0.001211,9040
init_config_section:stores_se0.001611,7760
init_config_section:stores_hr0.001111,7760
mage::app::init_front_controller0.00421539,128524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00211254,792262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00191263,152262,144
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00152162,9280
OBSERVER: mgs_maintanance0.0004120,2720
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0004168,360262,144
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012158,200262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002271,8800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001201,4320
mage::dispatch::routers_match0.5846100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.025813,471,9683,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,6320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.002919220,536524,288
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00121155,456262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00261313,272262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006511,663,0802,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.013211,028,200262,144
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00791316,1680
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00101101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,7840
OBSERVER: persistent0.00194300,9280
OBSERVER: persistent_session0.0005138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00081188,400262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004196,464262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5565100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007779,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001241,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00181234,3760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0019123138,2160
__EAV_LOAD_MODEL__0.166168,863,9208,650,752
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00141187,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000710115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01166927,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.142366,647,2246,815,744
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.108263,957,2643,407,872
OBSERVER: configurableswatches0.1179134,193,4403,670,016
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0593282,653,6162,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1044183,490,5682,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00306108,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00262532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03176368,776262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.059462,517,2082,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0016664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014979,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00759155,008524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002991,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.021291,589,9041,310,720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.018771,566,5281,310,720
OBSERVER: inventory0.0146131,112,160786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0016688,6000
OBSERVER: tax0.00367357,608262,144
OBSERVER: bundle_observer0.00318179,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001963,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00486311,4080
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1440
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01356326,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0019639,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0007629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018511,558,9041,572,864
OBSERVER: reports0.017611,418,0001,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00581671,000786,432
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001171,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0009155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00081135,800262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005811,180,4241,310,720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0003149,7120
OBSERVER: mpanel_observer0.005311,124,4241,310,720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0357151,0800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001917040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0670111,592,74411,534,336
BLOCK: formkey0.00201320,816262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101748,8560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061748,8560
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051748,8240
BLOCK: root0.00611565,904524,288
BLOCK: head0.00081239,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00054474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,312262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00051154,368262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9200
BLOCK: store_language0.0003193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00221474,848524,288
BLOCK: top.container0.0003170,464262,144
BLOCK: welcome0.0002173,1360
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6560
BLOCK: global_messages0.00091222,976262,144
BLOCK: footer0.00041144,504262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,2640
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00232334,800524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00088349,6240
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,3760
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00111333,824262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00134103,848262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002161,0160
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,120262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00091355,568262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00161401,616524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,2000
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,080262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,024262,144
BLOCK: google_analytics0.00041114,1760
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071238,168262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,4880
BLOCK: head_rss0.00081173,104262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00241502,264524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,880262,144
BLOCK: blog_tags0.0003284,5600
BLOCK: init-deals0.00242222,744524,288
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0005316,7520
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,5360
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00231132,760262,144
BLOCK: social_google0.0003166,9920
BLOCK: social_twitter0.0003167,5280
BLOCK: top.currency0.0006180,016262,144
BLOCK: megamenu0.00201350,216262,144
BLOCK: product.info0.00201201,720262,144
BLOCK: product.info.media0.00071178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00072108,568262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004272,8880
BLOCK: product.description0.0003268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,816262,144
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0004193,696262,144
BLOCK: product.info.container10.0003173,5200
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00111258,544262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,416262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003174,3040
BLOCK: bml.center.logo0.0003178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,032262,144
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00061187,0960
BLOCK: product.questions0.0003182,416262,144
BLOCK: reviews0.00061186,7760
BLOCK: product.review.form0.00121156,096262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00082147,2080
BLOCK: 0.00103368,576786,432
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,8480
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004189,3280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3391100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041115,8160
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0052118128,0160
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.3306110,720,80011,010,048
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.02061788,504786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00162829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00071105,7680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,440262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,6080
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0005111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0004138,6480
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.029911,935,5202,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001127,8880
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000610112,504262,144
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001106,7360
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001106,6640
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0007171,2240
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0086182,392262,144
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,1440
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00111172,360262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00531981,6561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2640
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0009153,2400
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.249217,348,5447,864,320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0005129,3360
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02901572,416786,432
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02871565,440786,432
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0018393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0013715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00301389,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.002313225,344262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007180,6240
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006177,6080
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001149,2960
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00221327,120524,288
OBSERVER: catalogrule0.00495538,120786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00121228,7200
OBSERVER: weee0.00111225,6880
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.02061405,448524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00011710,3440
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0008119,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00221126,840262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0104838,7120
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.03351419,152524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00691264,136262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00304215,600262,144
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0007121,4560
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.028411,687,4001,835,008
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.026611,665,1601,835,008
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00371966,000786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,4560
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010129,6080
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00251279,176262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0003316,6240
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00351265,336262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0002212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.01861238,088262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005221,5840
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.03021102,6800
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00381106,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0002113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.02211206,9440
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.02191198,3840
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0006138,4240
CACHE_URL0.00623288,600262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0480