Zielona poduszka dekoracyjna "Green Hearts"

Zielona poduszka dekoracyjna "Green Hearts"

34,00 zł
Poduszka dekoracyjna "Green Hearts" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma zielono-brązowe wzory na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2).
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poduszka dekoracyjna "Green Hearts" będzie eleganckim dodatkiem na Twojej kanapie. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma zielono-brązowe wzory na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2). Poszewka jak i wypełnienie mogą być prane. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Zielona poduszka dekoracyjna "Green Hearts"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46923776, emalloc: 46174384
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5544100
mage::app::init::system_config0.0010179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00241380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004011,7840
mage::app::init::stores0.018513,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009011,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001329216,4560
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003472,7520
init_config_section:stores_en0.001212,0960
mage::app::init_front_controller0.00381539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00191254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00171263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00112162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0001118,3200
OBSERVER: productquestions0.0004168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0004194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0010158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5116100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.028513,472,4563,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0006199,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.007919220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00631155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00241313,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.009211,663,6002,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.008611,028,3840
OBSERVER: security_domain_policy0.0002116,2480
OBSERVER: log0.00421316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00071101,2160
OBSERVER: pagecache0.0003135,8000
OBSERVER: persistent0.00154301,0000
OBSERVER: persistent_session0.0005138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00081188,4720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004196,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4811100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0009779,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00201234,456262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0020123138,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.155568,871,7609,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00131187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00047351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01446926,912524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.127766,656,9287,340,032
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.093763,965,7843,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1034134,201,9763,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0520282,661,9122,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0904183,498,9843,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00206108,3280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00222532,0560
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02706368,904524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.052162,525,5042,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0013664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00759145,9280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0034910,6000
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.017591,588,2641,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.015771,565,2241,572,864
OBSERVER: inventory0.0139131,111,2801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0015688,5840
OBSERVER: tax0.00227357,272524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00248179,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001763,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00456311,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1040
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01346326,288262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0020639,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0003629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.016811,559,4161,572,864
OBSERVER: reports0.016011,418,5681,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00501671,016524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00071135,7440
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.006711,180,1521,310,720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006149,7360
OBSERVER: mpanel_observer0.005911,124,1281,310,720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0183151,0800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002417040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0604111,593,00011,534,336
BLOCK: formkey0.00181320,736262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00081738,7680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051738,7760
BLOCK: root0.00601565,880524,288
BLOCK: head0.00091239,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00041123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00051154,360262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0003193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00191474,960524,288
BLOCK: top.container0.0002170,4720
BLOCK: welcome0.0002173,160262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002176,6240
BLOCK: global_messages0.00101222,984262,144
BLOCK: footer0.00051144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0003171,280262,144
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00242334,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00118047,8480
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,392262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00091333,768262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00134103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0003285,0080
BLOCK: return_link0.00071153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00091355,696524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00161401,704262,144
BLOCK: right.poll0.00071172,192262,144
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061197,112262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,224262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071238,168262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00081173,104262,144
BLOCK: left.newsletter0.0003170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00231502,336524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,568262,144
BLOCK: init-deals0.00222222,760262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7520
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,552262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00121132,7280
BLOCK: social_google0.0002166,992262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00111350,216524,288
BLOCK: product.info0.00101201,688262,144
BLOCK: product.info.media0.00051178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,576262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0003268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0003197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0002173,528262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00101258,464524,288
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,3040
BLOCK: bml.center.logo0.0003178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0002178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0007187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00071187,112262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00051186,800262,144
BLOCK: product.review.form0.00111156,096262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00062147,2080
BLOCK: 0.00093368,592262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,824262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,336262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2840100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041095,7200
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0057113122,7280
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2752110,297,08010,747,904
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01511787,016786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00192829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061085,6720
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,4640
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,624262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0012111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6960
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.023811,568,3681,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0009172,256262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0095182,2800
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,1120
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00151172,3280
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00601981,976786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0005149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0009153,232262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.224017,454,6727,864,320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0008178,6000
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0005112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02921573,824524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02891566,864524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0024393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0015715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00321385,496524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.002412225,168262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008180,5760
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007177,5600
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001138,6880
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00241326,896262,144
OBSERVER: catalogrule0.00505537,976262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00121228,672262,144
OBSERVER: weee0.00111225,640262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.01201401,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001169,7520
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0071111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00351135,056262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0100742,344262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.03621485,200524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00701264,648262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00294215,7040
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0008121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.031111,689,0961,835,008
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.029411,666,8801,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00391966,024786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,4720
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010129,592262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00321279,472262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00361265,320262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02171239,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005221,6080
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0150198,472262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00401106,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0002113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0020148,8480
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0017140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0006138,4320
CACHE_URL0.00683285,032262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0000