Kolorowa poduszka dekoracyjna "Color Diamonds"

Kolorowa poduszka dekoracyjna "Color Diamonds"

34,00 zł
Poduszka dekoracyjna "Color Diamonds" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór małych rombów w nasyconym niebieskim i pomarańczowym kolorze i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2).
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poduszka dekoracyjna "Color Diamonds" doda nowoczesnego stylu i żywej kolorystyki do Twojego domu. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór małych rombów w nasyconym niebieskim i pomarańczowym kolorze i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2). Poszewka jak i wypełnienie mogą być prane. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Kolorowa poduszka dekoracyjna "Color Diamonds"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 46021240
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5708100
mage::app::init::system_config0.0009179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00291380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003911,7840
mage::app::init::stores0.024113,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.011611,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001429216,4480
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003472,7520
init_config_section:stores_en0.002012,0960
mage::app::init_front_controller0.00531539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00271254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241263,408524,288
OBSERVER: cms0.0003118,3360
OBSERVER: blog0.00142162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0005120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0004168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0017158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5179100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.029113,472,5043,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.009719220,456262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00791155,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00281313,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005711,663,5762,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.009911,028,3360
OBSERVER: security_domain_policy0.0002116,2480
OBSERVER: log0.00561316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00111101,2160
OBSERVER: pagecache0.0003135,8000
OBSERVER: persistent0.00154300,9840
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00081188,4400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,5120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4863100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007779,928262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00161234,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0016123138,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.140068,863,8648,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00111187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000510115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00956927,712524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.120566,648,2807,077,888
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.093163,956,9843,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1016134,193,1043,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0520282,653,3922,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0900183,490,2483,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00206108,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00192532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02706368,768524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.052462,516,9842,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0017664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00679110,3120
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002591,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.016991,583,6241,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.015771,561,9681,572,864
OBSERVER: inventory0.0132131,108,216786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0013688,6080
OBSERVER: tax0.00237357,024524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00248179,544262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4480
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001663,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00436311,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01186326,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0016639,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.014411,558,8881,572,864
OBSERVER: reports0.013711,417,9761,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00451670,944524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00071135,8080
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005211,180,0241,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,7040
OBSERVER: mpanel_observer0.004811,124,0081,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0197151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001917040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0691111,593,00011,534,336
BLOCK: formkey0.00161320,744262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101738,760262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061738,7760
BLOCK: root0.00621566,000524,288
BLOCK: head0.00111238,992262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00044474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,336262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8400
BLOCK: header0.00041154,336262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0003193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00231474,800524,288
BLOCK: top.container0.0002170,4720
BLOCK: welcome0.0002173,136262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002176,6240
BLOCK: global_messages0.00091222,984262,144
BLOCK: footer0.00041144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,304262,144
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00242334,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00087243,1120
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,376262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00091333,768262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00234103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003161,000262,144
BLOCK: top.search0.0005285,0080
BLOCK: return_link0.00101153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00171355,624524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00261401,768524,288
BLOCK: right.poll0.00121172,1920
BLOCK: tags_popular0.0004179,4320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071197,072262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,0080
BLOCK: google_analytics0.00101114,168262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00111238,168262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,4880
BLOCK: head_rss0.00131173,104262,144
BLOCK: left.newsletter0.0003170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00361502,304524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0004187,8800
BLOCK: blog_tags0.0009284,584262,144
BLOCK: init-deals0.00252222,776262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,560262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00091132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0003167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00131350,264524,288
BLOCK: product.info0.00101201,704262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8400
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,560262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0003173,520262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00121258,544262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,320262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00051187,112262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00051186,784262,144
BLOCK: product.review.form0.00101156,096262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00062147,2480
BLOCK: 0.00083368,592262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,832262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,328262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3015100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041055,5280
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0045109118,5040
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2932110,157,33610,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01241787,064786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00152829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00051045,4800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00081109,4640
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004133,624262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0005111,3280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6560
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.019411,568,2241,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006172,216262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0082182,3200
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0005184,1200
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00111172,3600
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00501981,7761,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0008153,240262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.250417,326,7847,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0008178,7360
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02661572,488524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02641565,512524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0018393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0013715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00341385,616524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.00248224,984262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008180,6000
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007177,5840
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00221326,848262,144
OBSERVER: catalogrule0.00525537,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00121228,736262,144
OBSERVER: weee0.00111225,728262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.02541401,432262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001127,4800
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0010111,6480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4240
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00231135,016262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0048324,208262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.02691419,240524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00701264,264262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00334215,6880
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0007121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.030311,687,5281,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.028711,665,3121,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00361966,000786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,520262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0009129,5920
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00221279,432262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0003316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00341265,280262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02131237,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0427181,616262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00421106,3040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0002113,1360
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0023148,8160
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0020140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,4640
CACHE_URL0.00653273,320262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0400