Błękitna poduszka dekoracyjna "Clover - Skyblue"

Błękitna poduszka dekoracyjna "Clover - Skyblue"

34,00 zł
Poduszka dekoracyjna "Clover - Skyblue" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór czterolistnej koniczyny w 3 kolorach na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2).
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poduszka dekoracyjna "Clover - Skyblue" sprawi, że poczujesz się jak w niebie. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór czterolistnej koniczyny w 3 kolorach na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2). Poszewka jak i wypełnienie mogą być prane. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Błękitna poduszka dekoracyjna "Clover - Skyblue"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46923776, emalloc: 46135536
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6944100
mage::app::init::system_config0.0009179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00231380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004311,7840
mage::app::init::stores0.157913,308,4963,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009311,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001529216,4400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004472,7440
init_config_section:stores_admin0.012712,1120
init_config_section:stores_en0.001211,8400
init_config_section:stores_fr0.009711,7760
init_config_section:stores_de0.033011,7760
init_config_section:stores_mx0.014911,7760
init_config_section:stores_es0.004711,9040
init_config_section:stores_br0.003511,7760
init_config_section:stores_it0.005711,7760
init_config_section:stores_ar0.004711,8400
init_config_section:stores_pt0.002911,7760
init_config_section:stores_ec0.002611,7760
init_config_section:stores_ru0.003411,7760
init_config_section:stores_at0.003011,7760
init_config_section:stores_pl0.007512,0320
init_config_section:stores_ca0.003011,7760
init_config_section:stores_jp0.002611,7760
init_config_section:stores_bj0.002611,9040
init_config_section:stores_se0.002411,7760
init_config_section:stores_hr0.002411,7760
mage::app::init_front_controller0.00411539,056524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00211254,744262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00181263,144262,144
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00132162,9280
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,2720
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0004168,352262,144
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0013158,184262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5124100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.035313,472,0083,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0008199,6320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.005419220,536262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00391155,480262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00241313,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005611,663,1042,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.021011,028,216262,144
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2480
OBSERVER: log0.01541316,1680
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0006135,8080
OBSERVER: persistent0.00204300,9040
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00091188,400262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,472262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4753100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007779,904262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00181234,3760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0019123138,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.150468,863,6569,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00131187,568262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00047351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000810115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01076927,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001377,9920
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.128666,647,1047,340,032
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.093063,957,1523,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1046134,193,3523,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0498282,653,5922,621,440
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0897183,490,4963,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00216108,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00262532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02796368,760262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.049962,517,1842,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0013664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0013979,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00619137,160524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002391,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.017691,587,5441,310,720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.015971,564,8481,310,720
OBSERVER: inventory0.0138131,110,656786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0014688,6080
OBSERVER: tax0.00247357,464262,144
OBSERVER: bundle_observer0.00278179,600262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.002063,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00476311,3360
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01576326,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0025639,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.016311,558,9601,572,864
OBSERVER: reports0.015311,418,0401,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00471670,992786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5280
OBSERVER: sendfriend0.00091135,816262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005711,180,0721,310,720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,7120
OBSERVER: mpanel_observer0.005111,124,0561,310,720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0165151,0800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0625111,592,68811,534,336
BLOCK: formkey0.00171320,792262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091738,8080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051738,7760
BLOCK: root0.00651565,904524,288
BLOCK: head0.00091239,016262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00041123,328262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00041154,368262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9200
BLOCK: store_language0.0004193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00221474,800524,288
BLOCK: top.container0.0002170,488262,144
BLOCK: welcome0.0003173,1360
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6400
BLOCK: global_messages0.00101223,016262,144
BLOCK: footer0.00051144,496262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,2640
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00252334,720524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00087846,6640
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,4160
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101333,784262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00134103,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,9920
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,152262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,640262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00161401,632524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,2000
BLOCK: tags_popular0.0002179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041197,088262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,008262,144
BLOCK: google_analytics0.00041114,1760
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061238,168262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00101173,080262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00271502,200524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0007187,896262,144
BLOCK: blog_tags0.0005284,5680
BLOCK: init-deals0.00232222,760524,288
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7680
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,5360
BLOCK: social_header0.0003166,9200
BLOCK: social_facebook0.00111132,712262,144
BLOCK: social_google0.0002166,9920
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00111350,256262,144
BLOCK: product.info0.00101201,688262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00052108,584262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0004277,824262,144
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0004193,696262,144
BLOCK: product.info.container10.0003173,5200
BLOCK: catalog.product.related0.0002194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00101258,560262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,408262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003174,3040
BLOCK: bml.center.logo0.0003178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003289,032262,144
BLOCK: productalert.price0.0002178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00061187,0960
BLOCK: product.questions0.0003182,432262,144
BLOCK: reviews0.00051186,7760
BLOCK: product.review.form0.00101156,120262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00072147,2080
BLOCK: 0.00093368,568786,432
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,8480
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,3280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2867100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00051085,6720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0047112121,6720
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2764110,209,15210,747,904
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01201787,024786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00182829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061075,6240
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00081109,464262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,6240
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0006111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6480
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.020711,568,2161,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006172,2080
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0087182,3200
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0005184,128262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00101172,376262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00571981,928786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2560
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0010153,2480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.231417,369,6567,864,320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0010178,6400
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0006112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.03501572,440786,432
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.03471565,464786,432
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0034393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0026715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00431385,528262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0003212,3520
locale/currency0.003511229,160262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009184,6480
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007181,6320
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001128,0800
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00271326,784262,144
OBSERVER: catalogrule0.00615537,864524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00141228,768262,144
OBSERVER: weee0.00131225,736262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.01591397,264524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001159,2080
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0006111,6480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4240
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00311135,056262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0085637,8400
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.03121419,128524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00801264,248262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00374215,696262,144
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0008121,4320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.032211,687,5921,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.030511,665,3761,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00371965,912786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,4960
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010129,5920
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00241279,464262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,880262,144
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00361265,280262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0002212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02021237,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005221,608262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0127194,304524,288
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00381106,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0002113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0023148,8160
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0020140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0006138,4320
CACHE_URL0.00853282,456262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0320