Pomarańczowa poduszka dekoracyjna "Clover - Orange"

Pomarańczowa poduszka dekoracyjna "Clover - Orange"

34,00 zł
Poduszka dekoracyjna "Clover - Orange" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór czterolistnej koniczyny w 3 kolorach na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2).
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poduszka dekoracyjna "Clover - Orange" doda ciepła do Twojego domu. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór czterolistnej koniczyny w 3 kolorach na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2). Poszewka jak i wypełnienie mogą być prane. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Pomarańczowa poduszka dekoracyjna "Clover - Orange"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 47185920, emalloc: 46485728
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6116100
mage::app::init::system_config0.0011179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00231380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003911,7840
mage::app::init::stores0.019313,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009411,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001329416,5440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003472,7520
init_config_section:stores_en0.001812,0960
mage::app::init_front_controller0.00571539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00261254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00291263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00152162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0004118,3200
OBSERVER: productquestions0.0005168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0014158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002181,4480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001111,0000
mage::dispatch::routers_match0.5644100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.031713,472,4563,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.009919220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00801155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00331313,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005711,663,6002,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.011511,028,3840
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00531316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8000
OBSERVER: persistent0.00224300,9920
OBSERVER: persistent_session0.0006138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00151188,4720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008196,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5302100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008779,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001151,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00191234,456262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0019123138,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.142568,864,3208,650,752
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00121187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000510115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01026927,824524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.121266,648,6086,815,744
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.091663,957,0083,407,872
OBSERVER: configurableswatches0.1003134,193,1443,670,016
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0517282,653,3762,097,152
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0883183,490,3682,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00226108,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00212532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02576368,816524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.051962,516,9682,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0016664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0017979,456262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00839137,0960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002591,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.018691,587,3201,310,720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.016471,564,6241,310,720
OBSERVER: inventory0.0134131,110,584786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0015688,6000
OBSERVER: tax0.00277357,280524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00298179,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001763,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00406311,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1440
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01236326,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0018639,5280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.015211,559,2641,835,008
OBSERVER: reports0.014511,418,3441,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0003127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00431670,944524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00061135,816262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005011,179,9201,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0003149,6720
OBSERVER: mpanel_observer0.004611,123,9361,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0180151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001817040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0643111,592,80811,534,336
BLOCK: formkey0.00181320,792262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101738,744262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041738,7760
BLOCK: root0.00961565,880524,288
BLOCK: head0.00141239,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021725,3200
BLOCK: js_cookies0.0003172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00051123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0003169,8240
BLOCK: header0.00071154,360262,144
BLOCK: top.links0.0006198,9360
BLOCK: store_language0.0005193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00311474,928524,288
BLOCK: top.container0.0004170,4720
BLOCK: welcome0.0004173,136262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6240
BLOCK: global_messages0.00091222,984262,144
BLOCK: footer0.00041144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,272262,144
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00232334,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00087846,6640
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,384262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101333,784262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00144103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0003285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,616524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00141401,736262,144
BLOCK: right.poll0.00071172,192262,144
BLOCK: tags_popular0.0002179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041197,120262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,224262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061238,136262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,4880
BLOCK: head_rss0.00081173,056262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00221502,320524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,584262,144
BLOCK: init-deals0.00202222,752262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0003316,7520
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,560262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00101132,7280
BLOCK: social_google0.0002166,992262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5200
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00111350,200524,288
BLOCK: product.info0.00091201,720262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0002173,520262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00101258,544262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,320262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003289,0320
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0005187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00051187,112262,144
BLOCK: product.questions0.0002182,4320
BLOCK: reviews0.00051186,784262,144
BLOCK: product.review.form0.00101156,120262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00062147,2480
BLOCK: 0.00103368,568262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,832262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,328262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3503100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041085,6720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0051112121,6720
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.3421110,612,72811,010,048
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01321787,024786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00162829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061075,6240
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,4400
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004133,608262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0006111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6480
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.020411,568,1441,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0007172,240262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0085182,3120
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0005184,0880
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00111172,4240
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00531981,7841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003149,2240
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0008153,248262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.297317,773,1848,126,464
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0008178,5760
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02701572,648524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02671565,664524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0017393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0012715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00321385,520524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0004397,008262,144
locale/currency0.002711225,064262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009180,5600
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0008177,5440
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001128,0800
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00241331,0960
OBSERVER: catalogrule0.00545542,120262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00141228,712262,144
OBSERVER: weee0.00131225,680262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.01501397,176524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001159,2080
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0006111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4640
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00251126,816524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0084629,624262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.07781485,648262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00741264,176262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00334215,624262,144
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0008121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.050411,687,4161,835,008
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.030011,665,2081,835,008
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00391965,936786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,4800
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0195129,5920
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00271279,200262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,6240
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00391265,272524,288
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02071238,1120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007221,5840
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0141194,3280
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00461106,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0022148,8160
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0019140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,4320
CACHE_URL0.00683282,472262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0320