Niebieska poduszka dekoracyjna "Blue Mosaic"

Niebieska poduszka dekoracyjna "Blue Mosaic"

29,00 zł
Poduszka dekoracyjna "Blue Mosaic" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma jasno-niebieskie wzory na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2).
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poduszka dekoracyjna "Blue Mosaic" będzie dodatkiem pasującym do każdego pomieszczenia ze względu na delikatne kolory. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma jasno-niebieskie wzory na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2). Poszewka jak i wypełnienie mogą być prane. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Niebieska poduszka dekoracyjna "Blue Mosaic"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 47448064, emalloc: 46231728
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5672100
mage::app::init::system_config0.0010179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00701380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004111,7840
mage::app::init::stores0.020713,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009811,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001329416,5440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002482,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003482,8000
init_config_section:stores_en0.001312,0960
mage::app::init_front_controller0.00461539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00191254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251263,408524,288
OBSERVER: cms0.0005118,3360
OBSERVER: blog0.00162162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0001118,3200
OBSERVER: productquestions0.0006168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0003114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5133100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.033613,472,4563,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0009199,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.011219220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00961155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00331313,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007511,663,6002,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.010611,028,3840
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00551316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8000
OBSERVER: persistent0.00164300,9920
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00101188,4720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006196,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4776100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007779,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00171234,456262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0017123138,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.151468,863,0808,388,608
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00131187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01096927,256524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.130166,647,9206,553,600
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.092963,956,6643,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1016134,192,8003,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0524282,653,1042,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0898183,489,9763,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00216108,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00202532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02626368,776524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.052562,516,6962,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0015664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015979,480262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00759128,1200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002691,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.017591,585,9601,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.015671,563,6161,572,864
OBSERVER: inventory0.0133131,109,7681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0013688,5920
OBSERVER: tax0.00257357,112524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00278179,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001863,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00436311,288262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0005154,1040
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01246326,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0017639,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.016111,558,9601,572,864
OBSERVER: reports0.015311,417,9601,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00551670,976524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00071135,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005211,180,1361,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0003149,7440
OBSERVER: mpanel_observer0.004711,124,1041,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0263151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0609111,592,87211,534,336
BLOCK: formkey0.00171320,696262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091748,8320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051748,8560
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041748,8240
BLOCK: root0.00591565,904524,288
BLOCK: head0.00111239,016262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00021725,3200
BLOCK: js_cookies0.0003172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00074474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00051154,360262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0004193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00191474,848524,288
BLOCK: top.container0.0003170,4720
BLOCK: welcome0.0002173,136262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6400
BLOCK: global_messages0.00081223,000262,144
BLOCK: footer0.00041144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0003171,240262,144
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00222334,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00077846,6640
BLOCK: cms_footer_links0.00061171,368262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00111333,752262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00124103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00061153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00091355,616524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00161401,760524,288
BLOCK: right.poll0.00091172,2240
BLOCK: tags_popular0.0004179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081197,112262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,216262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061238,176262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00081173,112262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00221502,312524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,560262,144
BLOCK: init-deals0.00192222,736262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0003316,7440
BLOCK: mpanel0.0001167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0004171,568262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00101132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00101350,312524,288
BLOCK: product.info0.00091201,704262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0002173,536262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0002194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00101258,472262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,336262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0005178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0008187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00071187,112262,144
BLOCK: product.questions0.0002182,4320
BLOCK: reviews0.00061186,792262,144
BLOCK: product.review.form0.00171156,112262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00072147,2480
BLOCK: 0.00113368,568262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,840262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,352262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2753100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041085,6720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0055113122,7200
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2668110,362,88011,272,192
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01381786,976786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00152829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00051075,6240
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00071109,4480
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004133,6000
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0005111,3280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6560
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.025411,740,5921,835,008
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006172,232262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0087182,2640
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0005184,0560
frontend/mgstheme/claue/template/megamenu/navigation.phtml0.00391198,136262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00101172,392262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00521981,7281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2320
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0008153,2320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.216117,354,6328,388,608
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0007178,6640
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0005112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02781572,3361,048,576
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02751565,368786,432
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0024393,424524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0017715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00271385,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.002410225,096262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009180,592262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0008177,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001117,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00221331,120262,144
OBSERVER: catalogrule0.00505542,136524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00111228,616524,288
OBSERVER: weee0.00111225,584524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.01391396,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001148,6400
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0006111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4240
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00211126,8480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0066525,0800
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.02591419,592262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00731264,184262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00314215,632262,144
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0007121,4320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.030111,687,7521,835,008
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.028411,667,6001,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00431965,9761,048,576
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,4960
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010127,5360
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00261279,272262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0003316,6240
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00361265,320524,288
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0002212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.01921237,9520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0177190,0560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00491106,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0022148,8080
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0019140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0008138,4480
CACHE_URL0.00673279,040262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0004115,0080