Turkusowa poduszka dekoracyjna "Blue Lagoon"

Turkusowa poduszka dekoracyjna "Blue Lagoon"

1 reviews
0 5 5
34,00 zł
Poduszka dekoracyjna "Blue Lagoon" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma piękny turkusowy kolor na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2).
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poduszka dekoracyjna "Blue Lagoon" rozjaśni każde pomieszczenie. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma piękny turkusowy kolor na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2). Poszewka jak i wypełnienie mogą być prane. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Recenzje klientów

Price
Value
Quality
Poduszka jest ładna, taka jak na zdjęciu. Dobrze uszyta. Polecam
Opinia wg Jola (Dodano 10.09.2018)

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Turkusowa poduszka dekoracyjna "Blue Lagoon"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 47185920, emalloc: 46290976
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5238100
mage::app::init::system_config0.0011179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00251380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003911,7840
mage::app::init::stores0.020513,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009611,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001429716,6880
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003482,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003482,8000
init_config_section:stores_en0.001312,0960
mage::app::init_front_controller0.00481539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00142162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0004168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0014158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002151,3040
mage::dispatch::routers_match0.4752100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.036213,472,4563,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0008199,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.015219220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01321155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00331313,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0007161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006711,663,6002,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.009911,028,3840
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00531316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8000
OBSERVER: persistent0.00154301,0000
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00081188,4720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004196,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4364100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008779,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00181234,456262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0018123138,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.145768,863,2408,126,464
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00121187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01076927,024524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.123566,648,3126,291,456
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.094963,957,1043,407,872
OBSERVER: configurableswatches0.1045134,193,2963,670,016
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0531282,653,3042,097,152
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0915183,490,2802,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00226108,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00212532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02706368,856524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.053362,516,8962,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0015664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00749119,2160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002691,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.018791,584,9041,310,720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.017171,562,8561,310,720
OBSERVER: inventory0.0145131,108,928786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0016688,5840
OBSERVER: tax0.00267357,216524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00248179,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001863,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00436311,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1360
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01316326,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0018639,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2160
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.015211,558,8641,572,864
OBSERVER: reports0.014411,417,9521,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00481670,960524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0006155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00071135,8080
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005611,180,0481,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,6880
OBSERVER: mpanel_observer0.005111,124,0721,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0003151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002117040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0582111,592,88811,534,336
BLOCK: formkey0.00151320,752262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00081738,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041738,7760
BLOCK: root0.00611565,872524,288
BLOCK: head0.00081239,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00041123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0003169,8240
BLOCK: header0.00051154,360262,144
BLOCK: top.links0.0005198,9360
BLOCK: store_language0.0003193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00221474,760524,288
BLOCK: top.container0.0003170,4720
BLOCK: welcome0.0002173,136262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6400
BLOCK: global_messages0.00101223,008262,144
BLOCK: footer0.00041144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,240262,144
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00222334,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00087645,4800
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,432262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081333,776262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00134103,8160
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0003285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,1040
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,616524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00151401,816524,288
BLOCK: right.poll0.00061172,1680
BLOCK: tags_popular0.0002179,4560
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,112262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,144262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071238,224262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00071173,128262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00221502,296524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,560262,144
BLOCK: init-deals0.00182222,720262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0003316,7680
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,544262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00091132,7280
BLOCK: social_google0.0002166,992262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00121350,232524,288
BLOCK: product.info0.00101201,704262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,568262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0003197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0003173,520262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00111258,528262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003174,312262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003289,0320
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00051187,120262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00061186,800262,144
BLOCK: product.review.form0.00111156,104262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00062147,2080
BLOCK: 0.00093368,552262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,840262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,360262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2719100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041065,5760
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0049110119,5600
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2628110,420,95211,010,048
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01291787,040786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00172829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061055,5280
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,4400
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004133,624262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0005111,3280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6560
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.020611,568,0721,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006172,256262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0082182,2800
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0005184,0640
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00121172,3600
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00591981,8161,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0009153,232262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.217817,583,8728,126,464
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0009178,5280
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.03961643,344786,432
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02821564,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,4400
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0021393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0015715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00321385,568786,432
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.00259225,000262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008180,552262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007177,536262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001106,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00241326,680524,288
OBSERVER: catalogrule0.00525537,784524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00151232,864262,144
OBSERVER: weee0.00131225,736262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.00581397,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001138,0480
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0006111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4240
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00231126,864262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0057420,528262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.02861419,512524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00711264,288524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00314215,7200
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0008121,456262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.030311,687,3122,097,152
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.028411,665,1042,097,152
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00411965,8161,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00061120,496786,432
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011129,5920
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00311279,4800
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0005316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00391265,296262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02081237,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0007221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0091185,904262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00461106,3280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0022148,8240
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0019140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0008138,4480
CACHE_URL0.00723279,992262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0000