Zielona poduszka dekoracyjna "Blossom - Dark Green"

Zielona poduszka dekoracyjna "Blossom - Dark Green"

34,00 zł
Poduszka dekoracyjna "Blossom Circles - Darker Green" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma okręgi w 2 kolorach na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2).
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poduszka dekoracyjna "Blossom Circles - Darker Green" wprowadzi powiew wiosny do Twojego salonu. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma okręgi w 2 kolorach na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2). Poszewka jak i wypełnienie mogą być prane. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Zielona poduszka dekoracyjna "Blossom - Dark Green"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 47185920, emalloc: 46564720
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.9340100
mage::app::init::system_config0.0009179,2800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00231380,208262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004011,7840
mage::app::init::stores0.020213,250,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009811,636,6481,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001429516,5840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003482,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004482,8000
init_config_section:stores_en0.001312,1360
mage::app::init_front_controller0.00441539,376786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201263,424524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00132162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3440
OBSERVER: productquestions0.0005168,3600
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0013158,4400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002271,8800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001201,4320
mage::dispatch::routers_match0.8884100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.032113,474,3763,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.009119220,432524,288
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00711155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00321313,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006611,663,5762,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.012611,030,2160
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00731316,5360
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00101101,2160
OBSERVER: pagecache0.0005135,8080
OBSERVER: persistent0.00194301,8400
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0560
OBSERVER: persistent_quote0.00111189,0480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006197,1120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.8541100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008779,928262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004241,6080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00211234,368262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0024123138,2080
__EAV_LOAD_MODEL__0.193168,926,5608,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00311184,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01236927,736524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.162866,714,2487,077,888
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.112463,956,8564,194,304
OBSERVER: configurableswatches0.1222134,193,0324,456,448
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0667282,653,3122,621,440
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1086183,490,2643,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00276108,2480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00222532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02776368,824524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.066962,516,9042,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0016664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00839110,360262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.003291,712262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.024191,583,4641,835,008
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.022971,561,8001,572,864
OBSERVER: inventory0.0194131,108,1441,048,576
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0021688,5840
OBSERVER: tax0.00367356,872262,144
OBSERVER: bundle_observer0.00278179,624262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.002563,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00526311,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0005154,0960
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01396326,208262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0018639,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.019911,550,2161,572,864
OBSERVER: reports0.018911,409,3361,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00801662,248786,432
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001171,2880
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0007155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00091135,776262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.007111,179,8881,572,864
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005149,6480
OBSERVER: mpanel_observer0.006211,123,9681,572,864
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0140151,0800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002417040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0658111,593,02411,272,192
BLOCK: formkey0.00201320,8240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091748,8320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051748,8560
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061748,8240
BLOCK: root0.00771565,992524,288
BLOCK: head0.00121238,976262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,312262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8400
BLOCK: header0.00051154,384262,144
BLOCK: top.links0.0007198,9360
BLOCK: store_language0.0005193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00241474,920524,288
BLOCK: top.container0.0003170,488262,144
BLOCK: welcome0.0004173,1360
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6400
BLOCK: global_messages0.00101223,096262,144
BLOCK: footer0.00061144,448262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,2640
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00252334,736524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00097343,7040
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,3760
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101333,872262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00154103,840262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,9920
BLOCK: top.search0.0003285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,120262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,568262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00221401,616524,288
BLOCK: right.poll0.00081172,1920
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,096262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005194,032262,144
BLOCK: google_analytics0.00051114,1760
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071238,136262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00091173,056262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00271502,264524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,896262,144
BLOCK: blog_tags0.0003284,5680
BLOCK: init-deals0.00192222,768524,288
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,5360
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00111132,744262,144
BLOCK: social_google0.0002166,9920
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,992262,144
BLOCK: megamenu0.00111350,224262,144
BLOCK: product.info0.00111201,688262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,592262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6880
BLOCK: product.attributes0.0003277,840262,144
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,696262,144
BLOCK: product.info.container10.0002173,5200
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00121258,544262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,416262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,3040
BLOCK: bml.center.logo0.0003178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0003289,040262,144
BLOCK: productalert.price0.0002178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00051187,0960
BLOCK: product.questions0.0003182,440262,144
BLOCK: reviews0.00061186,7760
BLOCK: product.review.form0.00121156,104262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00072147,2080
BLOCK: 0.00123368,600786,432
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,8480
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004189,3280
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6180100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00051065,5760
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0054113122,7360
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.6086110,645,92011,010,048
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.02271788,760786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00242829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00081055,5280
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00101109,440262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0006133,6240
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0007111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6960
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.042111,934,5922,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Cms_Model_Block0.0001127,8880
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.000610112,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001106,7440
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001106,6640
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0007171,1920
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0118182,376262,144
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0013184,0800
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00181172,368262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00631981,5601,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003149,2560
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0003117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0011153,2400
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.504917,274,9447,864,320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0005129,2720
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0005112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.03391572,512786,432
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.03361565,536786,432
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0020393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0014715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00341385,552262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.27508224,824524,288
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009180,5440
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0008177,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00231331,056262,144
OBSERVER: catalogrule0.00505542,072524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00121228,688262,144
OBSERVER: weee0.00111225,656262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.01691405,592524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001127,5040
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0007111,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4640
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00241126,7840
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0047315,9600
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.03131419,712262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00701264,200262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00304215,616262,144
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0007121,4560
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.030311,687,3441,835,008
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.028611,665,1041,835,008
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00401966,000786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,4560
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010129,6080
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00281279,176262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,6240
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00351265,360262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0002212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.01911238,048262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005221,6080
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0069181,6480
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00621106,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0005113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.02851221,2880
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.02811212,7280
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0008138,3920
CACHE_URL0.00743273,648262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0720