Beżowa poduszka dekoracyjna "Beige Mosaic"

Beżowa poduszka dekoracyjna "Beige Mosaic"

29,00 zł
Poduszka dekoracyjna "Beige Mosaic" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzory w neutralnych barwach na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2).
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poduszka dekoracyjna "Beige Mosaic" będzie dodatkiem pasującym do każdego pomieszczenia ze względu na delikatne kolory. Poduszka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzory w neutralnych barwach na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poduszka zawiera zamek kryty oraz anty-alergiczne wypełnienie (100% Poliester). Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2). Poszewka jak i wypełnienie mogą być prane. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Beżowa poduszka dekoracyjna "Beige Mosaic"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 47185920, emalloc: 46316432
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6598100
mage::app::init::system_config0.0009179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00241380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004011,7840
mage::app::init::stores0.020413,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.010211,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002129416,5440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003482,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003482,7920
init_config_section:stores_en0.001312,0960
mage::app::init_front_controller0.00491539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00251254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00182162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0004120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0005168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0006194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0014158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002151,3040
mage::dispatch::routers_match0.6130100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.042213,472,4563,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0008199,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.014819220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01301155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00331313,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0007161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006811,663,6002,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.015911,028,3840
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00661316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0007135,8000
OBSERVER: persistent0.00374300,9920
OBSERVER: persistent_session0.0009138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00181188,4720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009196,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5684100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0014779,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00341234,456262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0027123138,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.171168,863,5048,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00211187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00057351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000710115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01246927,192524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0000
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.141666,648,3927,077,888
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.108263,957,2883,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1201134,193,4803,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0602282,653,5042,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1044183,490,4563,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00326108,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00342532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03036368,800524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.060362,517,0962,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0020664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016979,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00819136,9680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002891,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.021191,587,3441,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.019271,564,6321,572,864
OBSERVER: inventory0.0163131,110,6721,048,576
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0017688,5920
OBSERVER: tax0.00267357,296524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00288179,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.002063,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00506311,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1520
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01566326,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0027639,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018111,558,8001,572,864
OBSERVER: reports0.017011,417,9601,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0003127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00591670,976524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0007155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00101135,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005911,180,1761,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,7360
OBSERVER: mpanel_observer0.005311,124,1521,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0250151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002017040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0663111,592,89611,534,336
BLOCK: formkey0.00181320,776262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091748,808262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061748,8560
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051748,8240
BLOCK: root0.00631565,888524,288
BLOCK: head0.00091239,016262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00044474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,336262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00101154,360262,144
BLOCK: top.links0.0005198,9360
BLOCK: store_language0.0003193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00231474,800524,288
BLOCK: top.container0.0004170,4720
BLOCK: welcome0.0004173,160262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6400
BLOCK: global_messages0.00101223,088262,144
BLOCK: footer0.00051144,4400
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,272262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00262334,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00118047,8480
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,424262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101333,784262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00204103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00061153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00091355,568524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00171401,800524,288
BLOCK: right.poll0.00081172,1680
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,112262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,0400
BLOCK: google_analytics0.00051114,144262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071238,144262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,4880
BLOCK: head_rss0.00081173,080262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00261502,288524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0004284,560262,144
BLOCK: init-deals0.00222222,784262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,536262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00141132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00131350,264524,288
BLOCK: product.info0.00121201,688262,144
BLOCK: product.info.media0.00061178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0003268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0002173,536262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00121258,512262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003174,320262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0008187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00061187,128262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00071186,784262,144
BLOCK: product.review.form0.00121156,088262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00072147,2480
BLOCK: 0.00113368,552262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,832262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004189,376262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3476100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00051095,7200
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0052114123,7760
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.3365110,443,92811,010,048
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01361787,016786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00172829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00071085,6720
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00101109,4640
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,600262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0007111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0004138,6880
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.026411,740,5281,835,008
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0007172,216262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0091182,2720
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0007184,1600
frontend/mgstheme/claue/template/megamenu/navigation.phtml0.00271198,072262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00121172,440262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00551981,6081,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003149,2080
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0012153,2320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.282817,432,7448,126,464
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0009178,6320
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0006112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02961572,344786,432
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02931565,384524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0020393,368262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0014715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00321385,504262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.002411225,184262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008180,624262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007177,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001128,0800
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00281331,144262,144
OBSERVER: catalogrule0.00655542,136524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00161228,720262,144
OBSERVER: weee0.00151225,688262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.03611397,232524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001159,2080
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0012111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4400
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00371126,8640
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0092629,624262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.04781483,328524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00941264,144262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00414215,592262,144
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0012121,4320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.039211,687,5361,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.037111,667,3681,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/deals/list.phtml0.001212,9680
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00571965,9681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00081120,496262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0013127,5440
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00281279,200524,288
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,6240
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00501265,344262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02531237,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0137194,200262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00461106,2960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0002113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0028148,8160
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0024140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0008138,4160
CACHE_URL0.00873282,016262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0005115,0160