Oferta hurtowa - poduszki dekoracyjne

Jesteś zainteresowana/y sprzedażą produktów Catmoons w swoim sklepie?

Jeżeli uważasz, że nasze produkty pasują do Twojej oferty sprzedażowej, koniecznie wyślij zapytanie na następujący adres email: info@catmoons.com

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 25427968, emalloc: 24937752
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3181100
mage::app::init::system_config0.0010179,3200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00271380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004411,7840
mage::app::init::stores0.021113,250,0803,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.010111,636,2961,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0002173,2480
init_config_section:stores_en0.001412,1360
mage::app::init_front_controller0.00471539,512786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241254,808262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201263,512524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00182162,9200
OBSERVER: mgs_maintanance0.0004120,5280
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3280
OBSERVER: productquestions0.0004168,4400
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0006194,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011154,8480
mage::dispatch::routers_match0.2699100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.036613,472,3203,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0008199,6320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.010419220,512262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00861155,432262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00301313,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0007161,2880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008411,663,1122,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.013511,028,184262,144
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2480
OBSERVER: log0.00671316,1760
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2240
OBSERVER: pagecache0.0011135,8720
OBSERVER: persistent0.00214302,9600
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0560
OBSERVER: persistent_quote0.00091186,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,3360
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.2004100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.007911,096,6881,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006143,9520
OBSERVER: mpanel_observer0.007111,046,4481,048,576
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0287130,1360
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_xml0.001217040
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.044219,133,2328,912,896
BLOCK: formkey0.00171320,800262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0005934,9680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003934,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002924,8880
BLOCK: root0.008611,105,8321,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.00161237,160262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00101118,3920
BLOCK: head0.00071238,976262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011420,8080
BLOCK: js_cookies0.0002172,3520
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00033662,3920
BLOCK: after_body_start0.00041123,280262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8720
BLOCK: header0.00041154,128262,144
BLOCK: top.links0.0004198,8960
BLOCK: store_language0.0003193,232262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00221546,720524,288
BLOCK: top.container0.0003170,5200
BLOCK: welcome0.0002173,1920
BLOCK: breadcrumbs0.0002176,6880
BLOCK: global_messages0.00091223,048262,144
BLOCK: footer0.00051144,208262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,3200
BLOCK: core_profiler0.0002169,8480
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00222334,000524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00055734,2320
BLOCK: cms_footer_links0.00041171,1520
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00091336,920524,288
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0004182,2160
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00124103,8560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002161,0400
BLOCK: top.search0.0003285,792262,144
BLOCK: return_link0.00051153,208262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,920262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00141402,088524,288
BLOCK: right.poll0.00061172,160262,144
BLOCK: tags_popular0.0003179,4480
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041197,552262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,1520
BLOCK: google_analytics0.00041114,3840
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061239,752262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,616262,144
BLOCK: head_rss0.00081173,5840
BLOCK: left.newsletter0.0002170,952262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00211502,272524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0002187,7760
BLOCK: blog_tags0.0003284,6080
BLOCK: init-deals0.00131223,896262,144
BLOCK: mpanel0.0002167,0400
BLOCK: productquestions.right0.0002171,5680
BLOCK: social_header0.0002166,9760
BLOCK: social_facebook0.00111173,592262,144
BLOCK: social_google0.0002167,0160
BLOCK: social_twitter0.0002167,552262,144
BLOCK: top.currency0.0004180,0240
BLOCK: megamenu0.00141350,960262,144
BLOCK: cms_page0.00111105,576262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003190,4640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0004169,928262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0003165,400262,144
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.1157100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002533,2880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.01337076,5040
frontend/mgstheme/claue/template/page/3columns.phtml0.104013,430,2723,670,016
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01381821,144786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00172728,6400
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003522,9840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,1520
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,6160
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0006110,2720
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,8000
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.021011,695,0961,835,008
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.00111136,440262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0085182,1520
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,048262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00111176,216262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00531996,1361,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003149,4160
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0003117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0008152,2880
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/template/layout/page/left.phtml0.01141135,6240
CORE::create_object_of::MGS_Mpanel_Model_Mysql4_Block_Collection0.0005421,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0003192,6080
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/template/layout/page/right.phtml0.004518,4640
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0028148,6960
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0023140,1520
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,3840
CACHE_URL0.00993178,648262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0005114,9600