O Catmoons

Marka z pasją

Założony w polskiej stolicy produkcji tekstylnej, Łodzi, Catmoons jest marką z pasją projektującą tekstylia domowe. Wybiera najwyższej jakości naturalne tkaniny i projektuje unikalne wzory. Większość wzornictwa jest stworzona przy pomocy nowoczesnej technologii druku cyfrowego na tkaninie.

Główne produkty Catmoons to poduszki dekoracyjne dostępne w różnych rozmiarach, wersjach kolorystycznych i stylach. Wszystkie produkty są ręcznie wykonane w Polsce i precyzyjnie wykończone. Każdy może znaleźć w Catmoons wyjątkowy produkt, który urozmaici wygląd domu równocześnie sprawiając, że pomieszczenia natychmiast staną się przytulne.

Catmoons oferuje sprzedaż detaliczną jak i hurtową. Prosimy wysyłać hurtowe zgłoszenia pod ten email: info@catmoons.com

 

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 25427968, emalloc: 24942312
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2030100
mage::app::init::system_config0.0011179,3200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00301380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004911,7840
mage::app::init::stores0.021013,250,0803,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,0400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.010111,636,2961,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0002173,2480
init_config_section:stores_en0.001312,1360
mage::app::init_front_controller0.00391539,512786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00191254,808262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00171263,512524,288
OBSERVER: cms0.0001118,3360
OBSERVER: blog0.00132162,9200
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,5280
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0001118,3280
OBSERVER: productquestions0.0004168,4400
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0004194,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0009154,8480
mage::dispatch::routers_match0.1555100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.031213,472,4403,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0006199,6240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.009719220,520262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00801155,376262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00351313,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.007911,663,1522,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.009611,028,120262,144
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2480
OBSERVER: log0.00491316,2320
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00081101,2800
OBSERVER: pagecache0.0004135,8720
OBSERVER: persistent0.00164302,9200
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0560
OBSERVER: persistent_quote0.00071186,208262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004196,3040
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.1215100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005111,096,9361,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0003143,9520
OBSERVER: mpanel_observer0.004711,046,6961,048,576
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0002130,1360
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_xml0.001017040
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.051519,133,3768,912,896
BLOCK: formkey0.00201320,880262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0005934,9680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003934,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002924,8880
BLOCK: root0.008911,105,8481,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.00161237,120262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00091118,3440
BLOCK: head0.00081238,976262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011420,8080
BLOCK: js_cookies0.0002172,3520
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00033662,3920
BLOCK: after_body_start0.00041123,280262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8720
BLOCK: header0.00041154,136262,144
BLOCK: top.links0.0004198,8960
BLOCK: store_language0.0003193,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00271546,744524,288
BLOCK: top.container0.0005170,5200
BLOCK: welcome0.0003173,1920
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6880
BLOCK: global_messages0.00091223,032262,144
BLOCK: footer0.00041144,224262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0005171,3200
BLOCK: core_profiler0.0002169,8480
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00252333,992524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00055734,2320
BLOCK: cms_footer_links0.00061171,1520
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101336,848524,288
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0005182,2160
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00144103,8560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005161,0400
BLOCK: top.search0.0003285,800262,144
BLOCK: return_link0.00051153,168262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00111355,992262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00221402,184524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,144262,144
BLOCK: tags_popular0.0003179,4480
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071197,552262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,1520
BLOCK: google_analytics0.00041114,4320
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071239,776262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,616262,144
BLOCK: head_rss0.00101173,5520
BLOCK: left.newsletter0.0002170,952262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00261502,296524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,7760
BLOCK: blog_tags0.0005284,5760
BLOCK: init-deals0.00141223,888262,144
BLOCK: mpanel0.0002167,0400
BLOCK: productquestions.right0.0003171,5680
BLOCK: social_header0.0002166,9760
BLOCK: social_facebook0.00161173,576262,144
BLOCK: social_google0.0002167,0160
BLOCK: social_twitter0.0002167,568262,144
BLOCK: top.currency0.0003180,0240
BLOCK: megamenu0.00111350,968262,144
BLOCK: cms_page0.00121105,520262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004190,4640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0004169,936262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0003165,408262,144
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.0601100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002533,2880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00317076,5040
frontend/mgstheme/claue/template/page/3columns.phtml0.053513,432,4003,670,016
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01381821,128786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00192728,6400
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003522,9840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,1680
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,6000
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0006110,2720
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0004138,8160
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.022211,694,7601,835,008
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.00101136,448262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0098182,0800
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0005184,072262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00131176,224262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00531995,9121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,3120
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0009152,2320
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/template/layout/page/left.phtml0.00241135,6320
CORE::create_object_of::MGS_Mpanel_Model_Mysql4_Block_Collection0.0004421,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0004192,5680
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/template/layout/page/right.phtml0.001118,4640
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0021148,6960
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0018140,1520
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,400262,144
CACHE_URL0.00623179,760262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003114,9840