Niebieska poszewka dekoracyjna "Blue Mosaic"

Niebieska poszewka dekoracyjna "Blue Mosaic"

24,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Blue Mosaic" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma jasno-niebieskie wzory na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Blue Mosaic" będzie dodatkiem pasującym do każdego pomieszczenia ze względu na delikatne kolory. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma jasno-niebieskie wzory na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Niebieska poszewka dekoracyjna "Blue Mosaic"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 45882552
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4960100
mage::app::init::system_config0.0008179,2800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00211380,208262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003611,7840
mage::app::init::stores0.018113,250,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.008911,636,6481,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001529116,4000
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003472,7520
init_config_section:stores_en0.001512,1360
mage::app::init_front_controller0.00461539,376786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201263,424524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00142162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0004120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3440
OBSERVER: productquestions0.0004168,3600
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012158,4400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.4534100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.037313,472,5203,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0006199,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.013119220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01151155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00231313,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0005161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005311,663,5762,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.015911,028,3600
OBSERVER: security_domain_policy0.0002116,2480
OBSERVER: log0.01161316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00081101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8000
OBSERVER: persistent0.00154300,9920
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00081188,4480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004196,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4137100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007779,928262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00151234,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0015123138,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.140368,863,0408,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00101187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01136926,872524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.118766,648,2807,077,888
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.091663,957,0083,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1014134,193,2163,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0518282,653,4722,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0886183,490,2883,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00226108,3040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00212532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02596368,752524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.051962,517,0642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0015664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0013979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0066991,6400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002991,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.015191,563,1041,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.014861,559,6561,572,864
OBSERVER: inventory0.0133121,106,272786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0013688,6160
OBSERVER: tax0.00256356,408524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00207179,424262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001181,3840
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001863,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00416311,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,1600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01346326,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0018639,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2160
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.015111,558,8881,572,864
OBSERVER: reports0.014111,417,9761,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0006127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00441670,944524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0005155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00091135,8080
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.006311,180,0241,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,7040
OBSERVER: mpanel_observer0.005611,124,0081,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0004151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002317040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0708111,593,08811,534,336
BLOCK: formkey0.00151320,744262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101728,7360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061728,7600
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061728,7280
BLOCK: root0.00581566,000524,288
BLOCK: head0.00081238,992262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00061123,336262,144
BLOCK: global_notices0.0004169,8400
BLOCK: header0.00111154,336262,144
BLOCK: top.links0.0006198,9360
BLOCK: store_language0.0005193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00221474,800524,288
BLOCK: top.container0.0003170,4720
BLOCK: welcome0.0003173,136262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6240
BLOCK: global_messages0.00091222,984262,144
BLOCK: footer0.00041144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0003171,304262,144
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00372334,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00086840,7440
BLOCK: cms_footer_links0.00061171,376262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00161333,768262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00204103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003161,000262,144
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00071153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00141355,624524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00271401,768524,288
BLOCK: right.poll0.00101172,1920
BLOCK: tags_popular0.0004179,4320
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071197,072262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004194,0080
BLOCK: google_analytics0.00071114,168262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00091238,168262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,4880
BLOCK: head_rss0.00121173,104262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00231502,304524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,584262,144
BLOCK: init-deals0.00202222,776262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0003316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,560262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00111132,7280
BLOCK: social_google0.0003167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00141350,264524,288
BLOCK: product.info0.00131201,720262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00052108,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0003268,6720
BLOCK: product.attributes0.0003277,8240
BLOCK: product.info.options0.0005197,2160
BLOCK: html_calendar0.0004193,6800
BLOCK: product.info.container10.0003173,544262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00121258,544262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,344262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00081187,128262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00061186,792262,144
BLOCK: product.review.form0.00111156,104262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00062147,2080
BLOCK: 0.00093368,568262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,816262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,360262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2406100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041035,4320
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0046107116,3920
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2320110,028,96810,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01281787,024786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00162829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00051025,3840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,4720
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,600262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0007111,3280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0004138,6560
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.020511,568,4241,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0007172,208262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0087182,4320
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,0560
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00111172,4160
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00531981,8161,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0009153,232262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.187017,208,7207,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0010178,4880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02681572,528524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02641565,560524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0018393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0013715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00281385,512524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.00266224,856262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0009180,5520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0008177,5200
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00251326,856262,144
OBSERVER: catalogrule0.00525537,944262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00131228,704262,144
OBSERVER: weee0.00121225,672262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.00541401,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001106,3440
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0005111,6320
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4240
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00231135,024262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0016115,016262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.02721419,072524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00691264,288262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00284215,7280
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0008121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.029511,687,4001,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.027811,665,1521,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00401965,928786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00061120,448262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010129,6160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00281279,416262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0003316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00391265,304262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02071237,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00411106,288262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0002113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0023148,8480
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0020140,2960
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0008138,4320
CACHE_URL0.00693262,928262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0004115,0400