WASZE ULUBIONE PODUSZKI DEKORACYJNE

Poduszki ozdobne, które świetnie sprawdzą się na Twojej sofie, idealne do salonu.

 

Poduszki dekoracyjne na sofę

 

poduszki dekoracyjne nowoczesne i eleganckie na sofę i do salonu.      
W ofercie Catmoons można znaleźć poduszki oraz poszewki ozdobne w wielu stylach i kolorach. Od stylu nowoczesnego, po elegancki. Wszystkie starannie wykonane i zaprojektowane w Polsce z wysokiej jakości naturalnych tkanin. Współpracują z nami czołowi projektanci wnętrz, którzy korzystając z doświadczeń i inspiracji zdobytych za oceanem projektują wyjątkowe tkaniny.

 

Poduszki wpasują się nie tylko do salonu, ale wiele pastelowych odcieni świetnie sprawdzi się również w pokoju dziecięcym jak i w sypialni. Oprócz pojedyńczych poduszek polecamy też zestawy poduszek ozdobnych w rozmaitych gamach kolorystycznych i atrakcyjnych cenach.

 

W naszym sklepie będą pojawiały się regularnie nowości. Skontaktuj się z nami jeżeli uważasz, że są style lub kolorystyka poduszek, które chciał(a)byś aby znalazły się w naszej ofercie. Przejrzyj nasze poduszki dekoracyjne.

 

 

BLOG CATMOONS

Porady odnośnie dekoracji wnętrz i informacje na temat poduszek dekoracyjnych i innych tekstyliów domowych
5 sposobów dobierania kolorów ścian do wnętrz.
Kierując się kolorami, które lubisz, nie ograniczasz się modą i  paletą kolorystyczną tradycyjnie stosowaną przy określonym stylu wnętrzarskim. Używając ulubionego koloru jako bazowy, możesz łatwo...
Alternatywne sposoby wykorzystania poduszek dekoracyjnych
Myśląc o poduszkach ozdobnych wyobrażamy sobie zazwyczaj kanapę w salonie, na której są rozłożone poduchy. Oczywiście jest to najpopularniejszy i bardzo efektywny sposób w jaki można użyć...
Kolory modne we wnętrzach i na poduszkach dekoracyjnych w sezonie Jesień - Zima 2018 / 2019
Jak co roku firma Pantone ogłasza kolory, które mają być modne w danym roku i sezonie. Wówczas wszystkie najznakomitsze domy mody tworzą swoje...

@ ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE

There are not any images in this instagram.
Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 40632320, emalloc: 39963472
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7749100
mage::app::init::system_config0.0010179,2960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00291380,272262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005811,7840
mage::app::init::stores0.020713,250,3443,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009811,636,5041,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001634819,080262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003553,1200
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003553,1280
init_config_section:stores_en0.001312,1120
mage::app::init_front_controller0.00441539,384786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221254,744262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201263,472524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00132162,9200
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,5280
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3360
OBSERVER: productquestions0.0004168,4000
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0006194,5440
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011154,8480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002311,9120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match0.7263100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.023313,472,3683,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,6240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.004019220,504262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00231155,472262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00291313,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006111,663,1922,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.009611,028,136262,144
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00491316,1680
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00081101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8720
OBSERVER: persistent0.00164302,9280
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0560
OBSERVER: persistent_quote0.00091186,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004196,3920
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.6932100
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001281,8160
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005611,096,7681,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0003143,9520
OBSERVER: mpanel_observer0.005211,046,5281,048,576
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0242130,1680
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_xml0.001317040
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.051919,112,7848,912,896
BLOCK: formkey0.00241320,776262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00071156,0240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00041156,0240
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031155,9920
BLOCK: root0.009511,106,0961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.00181237,136262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0016111137,3200
BLOCK: head0.00091238,960262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011420,8080
BLOCK: js_cookies0.0003172,3520
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00033662,3920
BLOCK: after_body_start0.00041123,304262,144
BLOCK: global_notices0.0003169,8720
BLOCK: header0.00061154,144262,144
BLOCK: top.links0.0004198,8960
BLOCK: store_language0.0004193,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00261546,624524,288
BLOCK: top.container0.0004170,5200
BLOCK: welcome0.0002173,1920
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6720
BLOCK: global_messages0.00111223,048262,144
BLOCK: footer0.00051144,216262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,3200
BLOCK: core_profiler0.0003169,8480
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00262333,968524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00077746,0720
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,1520
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101336,880524,288
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0006182,2160
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00174103,8560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002161,0400
BLOCK: top.search0.0004285,800262,144
BLOCK: return_link0.00081153,192262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00091355,960262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00171402,184524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,104262,144
BLOCK: tags_popular0.0003179,4480
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,568262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,1520
BLOCK: google_analytics0.00051114,4320
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071239,728262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,640262,144
BLOCK: head_rss0.00091173,5760
BLOCK: left.newsletter0.0002170,968262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00251502,296524,288
CORE::create_object_of::AW_Blog_Model_Mysql4_Blog_Collection0.0004212,3360
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,7760
BLOCK: blog_tags0.0004284,5760
BLOCK: init-deals0.00161223,888262,144
BLOCK: mpanel0.0002167,0400
BLOCK: productquestions.right0.0002171,5680
BLOCK: social_header0.0002166,9760
BLOCK: social_facebook0.00141173,576262,144
BLOCK: social_google0.0002167,0160
BLOCK: social_twitter0.0002167,576262,144
BLOCK: top.currency0.0003180,0240
BLOCK: megamenu0.00121350,968262,144
BLOCK: cms_page0.0010184,9360
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003190,4320
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0005169,616262,144
OBSERVER: configurableswatches0.1339332,913,1362,359,296
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.6068100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003764,1360
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.004594102,2080
frontend/mgstheme/claue/template/page/2columns-right.phtml0.5993118,404,30418,874,368
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01371821,6561,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00213334,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0005754,3440
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00081109,168262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0006133,6160
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0006110,2720
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0004138,8240
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.021911,694,2001,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.00111138,408262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0088181,8880
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,0400
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00111176,128262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00601995,960786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,3520
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
CORE::create_object_of::MGS_Mpanel_Model_Mysql4_Store_Collection0.0003212,3920
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/template/1_column_full.phtml0.5502115,369,83215,728,640
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/template/child.phtml0.5472615,201,84015,466,496
CORE::create_object_of::MGS_Mpanel_Model_Mysql4_Childs_Collection0.0004629,1200
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0007499,2160
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Variable0.0001106,7440
CORE::create_object_of::Mage_Admin_Model_Block0.0001106,6240
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/mpanel/products/panel_products.phtml0.3237113,461,42413,631,488
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.00072019,0800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00684787,680786,432
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001109760
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0007156,2720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001181,3360
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0003144,2320
DISPATCH EVENT:eav_collection_abstract_load_before0.0001141,1600
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_before0.0001141,1600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.006314260,3920
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0038141,8480
__EAV_COLLECTION_ORIG_DATA__0.0002148880
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0222141,881,1361,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0218141,879,2641,572,864
OBSERVER: inventory0.0229301,440,8161,310,720
OBSERVER: tax0.002414358,680262,144
OBSERVER: bundle_observer0.003214187,4560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/mpanel/products/grid/grid_panel_products.phtml0.205519,737,69610,223,616
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001161,2400
__EAV_LOAD_MODEL__0.2063168,336,7686,553,600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00121189,672262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00047812,1040
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.0216162,042,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,6160
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.1706165,352,2644,718,592
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.1203162,573,2321,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable0.0000113,5280
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0631401,329,800524,288
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.1166152,179,6161,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.003310134,3600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00334151,6240
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.038210400,440262,144
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.0632101,100,224524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.00191076,8000
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock0.0001106,8640
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.002010119,0640
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item0.0001116,7440
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.0028105,9840
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.005310343,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004154,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.021916381,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.0001818,1840
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.00271065,0560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.00051046,7200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00012414,2960
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001261,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001261,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00518331,664524,288
OBSERVER: catalogrule0.00488330,048524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.01948767,5842,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.00011610,5120
locale/currency0.00268226,6080
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008180,6080
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007177,5760
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/list/swatches.phtml0.0015810,7600
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.09511731,224262,144
frontend/mgstheme/claue/template/aw_blog/widget_post.phtml0.0041187,6320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Email_Template_Filter0.0001613,7840
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/mpanel/instagram_widget.phtml0.20291141,168262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0028111,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.002512,7920
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0010138,3520
CACHE_URL0.00703248,696262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003114,9600