WASZE ULUBIONE PODUSZKI DEKORACYJNE

Poduszki ozdobne, które świetnie sprawdzą się na Twojej sofie, idealne do salonu.

 

Poduszki dekoracyjne na sofę

 

poduszki dekoracyjne nowoczesne i eleganckie na sofę i do salonu.      
W ofercie Catmoons można znaleźć poduszki oraz poszewki ozdobne w wielu stylach i kolorach. Od stylu nowoczesnego, po elegancki. Wszystkie starannie wykonane i zaprojektowane w Polsce z wysokiej jakości naturalnych tkanin. Współpracują z nami czołowi projektanci wnętrz, którzy korzystając z doświadczeń i inspiracji zdobytych za oceanem projektują wyjątkowe tkaniny.

 

Poduszki wpasują się nie tylko do salonu, ale wiele pastelowych odcieni świetnie sprawdzi się również w pokoju dziecięcym jak i w sypialni. Oprócz pojedyńczych poduszek polecamy też zestawy poduszek ozdobnych w rozmaitych gamach kolorystycznych i atrakcyjnych cenach.

 

W naszym sklepie będą pojawiały się regularnie nowości. Skontaktuj się z nami jeżeli uważasz, że są style lub kolorystyka poduszek, które chciał(a)byś aby znalazły się w naszej ofercie. Przejrzyj nasze poduszki dekoracyjne.

 

 

BLOG CATMOONS

Porady odnośnie dekoracji wnętrz i informacje na temat poduszek dekoracyjnych i innych tekstyliów domowych
21 zasad aranżacji wnętrz
Z aranżacją wnętrz wiążą się pewne zasady, z którymi warto się zapoznać. Poniżej jest 21 takich reguł, które pomogą Ci urządzić mieszkanie. Są to wskazówki odnośnie wymiarów poszczególnych elementów ważnych dla dekoracji w domu.
5 największych błędów w aranżowaniu wnętrz i jak ich uniknąć
Na pewno każdemu się zdarzyło zrobić jakiś błąd przy dekorowaniu mieszkania. Na szczęście większość z nich można w łatwy sposób naprawić. Choć zdarza się, że naprawa niektórych może kosztować...
7 powodów, dla których poduszki ozdobne są ważnym elementem dekoracji wnętrz
Poduszki dekoracyjne to najważniejsze akcesoria służące do wystroju wnętrz. Warto mieć ich pod dostatkiem w domu. A oto 7 argumentów za tym przemawiających...

@ ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE

Loading...