Zestaw poduszek dekoracyjnych "Fioletowy"

Zestaw poduszek dekoracyjnych "Fioletowy"

219,00 zł
Ten zestaw pięciu poduszek dekoracyjnych jest dopasowany kolorystycznie i gotowy do udekorowania Twojej kanapy. Fiolet jest przewodnim kolorem w tym zestawieniu. Komplet składa się z dwóch poduszek 50cm x 50cm "Clear Drops", dwóch poduszek 40cm x 40cm "Violet Hearts" oraz jednej poduszki 30cm x 50cm "Pink Roma". Tył każdej poduszki jest wykonany z jednokolorowej, neutralnej bawełny. Wszystkie poduszki zawierają antyalegriczne wypełnienie i zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Ten zestaw pięciu poduszek dekoracyjnych jest dopasowany kolorystycznie i gotowy do udekorowania Twojej kanapy. Fiolet jest przewodnim kolorem w tym zestawieniu. Komplet składa się z dwóch poduszek 50cm x 50cm "Clear Drops", dwóch poduszek 40cm x 40cm "Violet Hearts" oraz jednej poduszki 30cm x 50cm "Pink Roma". Tył każdej poduszki jest wykonany z jednokolorowej, neutralnej bawełny. Wszystkie poduszki zawierają antyalegriczne wypełnienie i zamek kryty. Każda poduszka dekoracyjna wykonana jest z grubej 100% bawełny (230 gram/m2). Polecamy pranie ręczne w 30°C, delikatne pranie w pralce w 30°C. Wszystkie nasze poduszki są ręcznie wykonane w Polsce. Nieparzysta liczba poduszek dekoracyjnych w różnych rozmiarach wygląda najatrakcyjniej i sprawdzi się na każdej kanapie.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Zestaw poduszek dekoracyjnych "Fioletowy"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 43515904, emalloc: 42842760
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4790100
mage::app::init::system_config0.0010179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00301380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004611,7840
mage::app::init::stores0.022213,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.010511,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00111579,9680
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001221,5440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002221,5440
init_config_section:stores_en0.002412,0960
mage::app::init_front_controller0.00481539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00261254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00152162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0004168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0007194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0012158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001141,2560
mage::dispatch::routers_match0.4267100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.031313,472,5043,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0009199,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.008119220,456262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00631155,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00321313,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006611,663,5762,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.011711,028,3360
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00541316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8000
OBSERVER: persistent0.00214300,9760
OBSERVER: persistent_session0.0006138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00141188,4400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007196,5120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3927100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0010679,072262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002119840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00321234,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002569130,9360
__EAV_LOAD_MODEL__0.057655,420,8245,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00221187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01055850,296524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001408,6160
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.033453,252,0723,407,872
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.00325456,384524,288
OBSERVER: configurableswatches0.003911562,944786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00795712,768786,432
OBSERVER: inventory0.00655601,504524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.022612,355,6962,359,296
OBSERVER: reports0.021612,214,8242,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002127,7840
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00571681,384786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0007155,5200
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001121,0960
OBSERVER: sendfriend0.00091135,768262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.006311,180,1681,310,720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,6800
OBSERVER: mpanel_observer0.005811,124,2001,310,720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0174148,8720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002017040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0610111,144,49611,010,048
BLOCK: formkey0.00181320,808262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101618,2320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051618,2320
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041618,2000
BLOCK: root0.00591565,912524,288
BLOCK: head0.00091239,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034271,5120
BLOCK: after_body_start0.00041123,336262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00041154,360262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0004197,2320
BLOCK: catalog.topnav0.00191474,880524,288
BLOCK: top.container0.0003170,472262,144
BLOCK: welcome0.0003173,1360
BLOCK: breadcrumbs0.0003176,6240
BLOCK: global_messages0.00091223,256262,144
BLOCK: footer0.00051144,496262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,2640
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00272343,056524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00076840,7440
BLOCK: cms_footer_links0.00061171,3600
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00101333,808262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00154103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002161,0160
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,136262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,584262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00161401,680524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,1840
BLOCK: tags_popular0.0003179,440262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,0720
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,008262,144
BLOCK: google_analytics0.00051114,1760
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071238,152262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,4880
BLOCK: head_rss0.00081173,048262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00231503,272524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,904262,144
BLOCK: blog_tags0.0003284,5680
BLOCK: extras0.001212,3760
BLOCK: init-deals0.00262222,968262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7520
BLOCK: mpanel0.0002167,016262,144
BLOCK: productquestions.right0.0002171,4960
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00111132,688262,144
BLOCK: social_google0.0002166,9920
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003180,000262,144
BLOCK: megamenu0.00131350,232262,144
BLOCK: product.info0.00101201,784262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,544262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0002268,6720
BLOCK: product.attributes0.0004277,832262,144
BLOCK: product.info.options0.0004197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,680262,144
BLOCK: product.info.container10.0002173,5200
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00101258,264262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,408262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,3040
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,032262,144
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0007187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00081187,1200
BLOCK: product.questions0.0003182,448262,144
BLOCK: reviews0.00051186,7760
BLOCK: product.review.form0.00131156,120262,144
BLOCK: product.info.simple0.0002184,0240
BLOCK: 0.00041146,056262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,3600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2165100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0004914,8560
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.005795103,4800
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.208519,491,2409,961,472
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01551785,9681,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00172829,664262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0005904,8080
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00081109,488262,144
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,6080
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0005111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0004138,6720
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.020911,616,7281,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0007171,3680
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0086182,344262,144
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,1120
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00111172,368262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00541982,7841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2240
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0003117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0011153,2240
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.159116,663,4887,077,888
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0009179,8400
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0005112,6960
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.01391487,456786,432
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.01361480,496524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0021393,4320
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0016715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00321385,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.05861353,904524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001159,1840
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00281326,704262,144
OBSERVER: catalogrule0.00271323,744262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.010711,166,8241,310,720
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.009811,043,3201,310,720
locale/currency0.00242226,336262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007180,5520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006177,5360
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.013711,579,9201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00421966,000786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,4640
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0011127,5520
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00291289,752262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00431265,304524,288
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0004212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.00581130,6160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005221,5840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014379,1520
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004133,1440
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.00121117,272262,144
OBSERVER: bundle_observer0.00111114,432262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00421107,1360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0002113,5280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0024148,8160
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0019140,2560
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0008138,4720
CACHE_URL0.00673245,872262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0000