FAQs

Dostawa

 

Dla szczegółowych informacji proszę spojrzeć na stronę Dostawa & zwroty.

 

Kiedy będę wiedział/a czy moje zamówienie zostało wysłane?

W momencie jak Twój produkt zostanie wysłany, dostaniesz potwierdzenie wysyłki w emailu.

 

Jak szybko zamówienie zostanie do mnie wysłane?

Zazwyczaj zamówienie złożone przed godziną 12.00 zostanie wysłane następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone po godzinie 12.00 zostaną wysłane w przeciągu 2 dni roboczych.

 

W jaki sposób Catmoons wysyła zamówienie do klienta?

Zamówione produkty są kompletowane i starannie pakowane w naszym magazynie. Następnie wysyłamy je wedle zdefiniowanego w zamówieniu sposobu: kurier lub paczkomat.



Płatność & Zamawianie

 

Jaka jest Wasza polityka prywatności?

Obiecujemy, że nigdy nikomu nie sprzedamy ani nie przekażemy informacji nam udzielonych. Nikt też nie chce otrzymywać nadmiaru wiadomości w formie spamu. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności tutaj.

 

Czy moje dane personalne są zabezpieczone?

Przywiązujemy ogromną wagę do poufności danych personalnych, kierując się obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych i zakazie rozpowszechniania ich w mediach. Przetwarzamy je tylko na potrzeby własne. Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami pod adresem info@catmoons.com

 

Czy dane moich kart debetowych i kredytowych są bezpieczne?

Oczywiście, wszystkie transakcje są zabezpieczone i zaszyfrowane. Nie przechowujemy żadnych Twoich informacji płatniczych.

 

Jakie formy płatności akceptujecie?

Akceptujemy płatności kartami debetowymi i kredytowymi Visa, MasterCard, American Express, jak i płatności przez PayPal. Mogą państwo również samemu dokonać płatności tradycyjnym przelewem lub przekazem pocztowym.

 

Kiedy moje zamówienie zacznie być realizowane?

Zamówienie zacznie być realizowane po otrzymaniu przez Nas pełnej wpłaty.

 

Jak mogę sprawdzić status mojego zamówienia?

O statusie zamówienia będziemy regularnie informować drogą mailową. Osoby posiadające konto na naszej stronie, będą również mogły sprawdzić status po zalogowaniu się.

 

W jaki sposób mogę anulować zamówienie?

Aby anulować zamówienie prosimy o przesłanie wiadomości wraz z nazwami anulowanych produktów na adres: info@catmoons.com

 

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 25427968, emalloc: 24957336
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2170100
mage::app::init::system_config0.0015179,3280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00261380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004511,7840
mage::app::init::stores0.020713,250,3843,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005157,0400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009711,636,5361,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0002173,2480
init_config_section:stores_en0.001212,1360
mage::app::init_front_controller0.00451539,352786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00221254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201263,400524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00142162,9200
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0001118,3360
OBSERVER: productquestions0.0005168,3600
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5440
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0011154,8480
mage::dispatch::routers_match0.1685100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.036213,472,4163,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,6240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.011319220,520262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00941155,376262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00421313,312262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009161,2880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.008811,663,1682,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.011211,028,080262,144
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2480
OBSERVER: log0.00571316,1680
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0007135,8720
OBSERVER: persistent0.00194302,9440
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0560
OBSERVER: persistent_quote0.00081186,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,3040
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.1289100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005911,096,7761,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0003143,9520
OBSERVER: mpanel_observer0.005411,046,5361,048,576
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0002130,1360
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_xml0.001517040
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.055219,133,5928,912,896
BLOCK: formkey0.00231320,824262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0005934,9680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003934,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003924,8880
BLOCK: root0.011111,106,0881,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.00181237,184262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00111118,3920
BLOCK: head0.00091239,008262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011420,8080
BLOCK: js_cookies0.0003172,3520
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00023662,3920
BLOCK: after_body_start0.00041123,296262,144
BLOCK: global_notices0.0005169,8720
BLOCK: header0.00081154,144262,144
BLOCK: top.links0.0006198,8960
BLOCK: store_language0.0003193,224262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00231546,696524,288
BLOCK: top.container0.0006170,5440
BLOCK: welcome0.0006173,1920
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,6880
BLOCK: global_messages0.00141223,032262,144
BLOCK: footer0.00061144,208262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,3200
BLOCK: core_profiler0.0004169,8480
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00322334,080786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00065734,2320
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,1200
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00111336,896262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0005182,2160
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00144103,8560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002161,0400
BLOCK: top.search0.0004285,792262,144
BLOCK: return_link0.00051153,152262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00091355,936262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00181402,216524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,104262,144
BLOCK: tags_popular0.0003179,4480
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,552262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,1520
BLOCK: google_analytics0.00041114,4320
BLOCK: wishlist_sidebar0.00081239,696262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,632262,144
BLOCK: head_rss0.00081173,5760
BLOCK: left.newsletter0.0002170,976262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00251502,392524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,7760
BLOCK: blog_tags0.0004284,6080
BLOCK: init-deals0.00151223,888262,144
BLOCK: mpanel0.0002167,0400
BLOCK: productquestions.right0.0003171,5680
BLOCK: social_header0.0002166,9760
BLOCK: social_facebook0.00121173,576262,144
BLOCK: social_google0.0002167,0160
BLOCK: social_twitter0.0002167,552262,144
BLOCK: top.currency0.0003180,0240
BLOCK: megamenu0.00111350,976262,144
BLOCK: cms_page0.00141105,4240
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004190,4640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0004169,912262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0003165,384262,144
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.0623100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003533,2880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00327076,5040
frontend/mgstheme/claue/template/page/3columns.phtml0.056213,441,1603,670,016
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01401821,088786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00172728,6400
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003522,9840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00101109,1760
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,6000
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0005110,2720
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0004138,7760
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.022911,694,4641,835,008
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.00131136,440262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0088181,9680
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0006184,048262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00121176,096262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00651995,9521,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003149,3200
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0008152,2240
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/template/layout/page/left.phtml0.00281135,6320
CORE::create_object_of::MGS_Mpanel_Model_Mysql4_Block_Collection0.0005421,0480
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0003192,5680
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/template/layout/page/right.phtml0.001118,4640
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0031148,6960
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0028140,1520
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0007138,376262,144
CACHE_URL0.00533183,944262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003114,9680