Dostawa i zwroty

Dostawa

Koszt dostawy zależy od cennika dostawcy. Wysyłamy przesyłki kurierem DPD lub przez paczkomaty InPost. Zamówienia poniżej kwoty 200 zł są płatne zgodnie z zamieszczonymi na naszej stronie cenami. Zamówienia o kwocie powyżej 200 zł są wysyłane za darmo. Zamówienia złożone przed godziną 12.00 zazwyczaj zostaną wysłane następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone po godzinie 12.00 zostaną wysłane w ciągu kolejnych 2 dni roboczych.

Zwroty & wymiana

Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Jednakże, jeśli musisz zwrócić albo wymienić produkty, możesz je odesłać do nas aby otrzymać zwrot pieniędzy pomniejszony o koszty dostawy. Zwroty muszą być do nas dostarczone w ciągu 30 dni od daty otrzymania przez Ciebie przesyłki. Przykładowo, jeżeli otrzymałeś/aś swoje zamówienie 1 dnia miesiąca, zwrot musiałby do nas być dostarczony do 30 dnia miesiąca. Wszystkie zwroty powinny być wysyłane na adres:

Brzozowa 8

95-050, Konstantynów Ł

Koszty zwrotu przesyłki są odpowiedzialnością kupującego. Zwrócony towar musi być dostarczony do nas w stanie nieużywanym, w oryginalnym opakowaniu i w stanie jakim został otrzymany. W przeciwnym razie może nie podlegać zwrotowi pieniędzy lub może zostać za niego potrącona opłata magazynowa. Nie jesteśmy odpowiedzialni za towary uszkodzone lub zagubione podczas wysyłki zwrotnej dlatego rekomendujemy ubezpieczoną i śledzoną przesyłkę. Nie jesteśmy w stanie zwrócić pieniędzy bez otrzymania zwróconego zamówienia. Cały proces zwrotu pieniędzy może potrwać do 2 tygodni od momentu otrzymania przez nas zwróconego towaru.  Aby dokonać zwrotu zamówienia wyślij do nas email na adres: info@catmoons.com aby otrzymać od nas autoryzację zwrotu. W wiadomości prosimy o załączenie numeru zamówienia i listy produktów, które chciałbyś zwrócić.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 25427968, emalloc: 24950048
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.1851100
mage::app::init::system_config0.0009179,3200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00211380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003511,7840
mage::app::init::stores0.018413,250,0803,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.008611,636,2961,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0001173,2480
init_config_section:stores_en0.001212,1360
mage::app::init_front_controller0.00431539,512786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00201254,808262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211263,512524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00132162,9200
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,5280
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3280
OBSERVER: productquestions0.0005168,4400
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0001114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0004194,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0010154,8480
mage::dispatch::routers_match0.1429100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.035413,472,3203,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,6320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.010819220,512262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00931155,432262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00261313,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005411,663,1122,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.015711,028,184262,144
OBSERVER: security_domain_policy0.0002116,2480
OBSERVER: log0.01151316,1760
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00081101,2240
OBSERVER: pagecache0.0003135,8720
OBSERVER: persistent0.00154302,9600
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0560
OBSERVER: persistent_quote0.00071186,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004196,3360
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.1042100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005411,096,9121,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004143,9520
OBSERVER: mpanel_observer0.004811,046,6721,048,576
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0002130,1360
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_xml0.001117040
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.043419,133,2248,912,896
BLOCK: formkey0.00141320,696262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0005934,9680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003934,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002924,8880
BLOCK: root0.007911,106,1201,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.00171237,152262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00101118,3920
BLOCK: head0.00081239,024262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011420,8080
BLOCK: js_cookies0.0002172,3520
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,6800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00023662,3920
BLOCK: after_body_start0.00031123,280262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8720
BLOCK: header0.00041154,112262,144
BLOCK: top.links0.0004198,8960
BLOCK: store_language0.0004193,240262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00231546,680524,288
BLOCK: top.container0.0002170,5440
BLOCK: welcome0.0002173,1920
BLOCK: breadcrumbs0.0002176,6880
BLOCK: global_messages0.00081223,040262,144
BLOCK: footer0.00041144,208262,144
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,3200
BLOCK: core_profiler0.0002169,8480
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00202334,008524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00055734,2320
BLOCK: cms_footer_links0.00041171,1520
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00091336,808524,288
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0005182,2160
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00114103,8560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002161,0400
BLOCK: top.search0.0003285,776262,144
BLOCK: return_link0.00051153,192262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,928262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00151402,248524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,112262,144
BLOCK: tags_popular0.0002179,4480
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041197,560262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,1520
BLOCK: google_analytics0.00041114,4320
BLOCK: wishlist_sidebar0.00071239,744262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,624262,144
BLOCK: head_rss0.00071173,5760
BLOCK: left.newsletter0.0002170,936262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00211502,304524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,7760
BLOCK: blog_tags0.0003284,6080
BLOCK: init-deals0.00161223,888262,144
BLOCK: mpanel0.0002167,0400
BLOCK: productquestions.right0.0002171,5680
BLOCK: social_header0.0002166,9760
BLOCK: social_facebook0.00121173,576262,144
BLOCK: social_google0.0002167,0160
BLOCK: social_twitter0.0002167,552262,144
BLOCK: top.currency0.0002180,0240
BLOCK: megamenu0.00111350,960262,144
BLOCK: cms_page0.00121105,392262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003190,4240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.0004169,896262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0003165,368262,144
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.0509100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002533,2880
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00277076,5040
frontend/mgstheme/claue/template/page/3columns.phtml0.045813,437,2963,670,016
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01201820,936786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00152728,6400
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002522,9840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00081109,1680
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0005133,6000
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0005110,2720
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,7920
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.018511,695,0081,835,008
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.00091136,360262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0076182,1440
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0005184,112262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00101176,216262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00501996,0481,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,4240
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0007152,2480
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/template/layout/page/left.phtml0.00211135,6320
CORE::create_object_of::MGS_Mpanel_Model_Mysql4_Block_Collection0.0003421,0560
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0003192,5680
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0021148,6960
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0019140,1520
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0006138,376262,144
CACHE_URL0.00443182,032262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003114,9840