Dostawa i zwroty

Dostawa

Koszt dostawy zależy od cennika dostawcy. Wysyłamy przesyłki kurierem DPD lub przez paczkomaty InPost. Zamówienia poniżej kwoty 200 zł są płatne zgodnie z zamieszczonymi na naszej stronie cenami. Zamówienia o kwocie powyżej 200 zł są wysyłane za darmo. Zamówienia złożone przed godziną 12.00 zazwyczaj zostaną wysłane następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone po godzinie 12.00 zostaną wysłane w ciągu kolejnych 2 dni roboczych.

Zwroty & wymiana

Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Jednakże, jeśli musisz zwrócić albo wymienić produkty, możesz je odesłać do nas aby otrzymać zwrot pieniędzy pomniejszony o koszty dostawy. Zwroty muszą być do nas dostarczone w ciągu 30 dni od daty otrzymania przez Ciebie przesyłki. Przykładowo, jeżeli otrzymałeś/aś swoje zamówienie 1 dnia miesiąca, zwrot musiałby do nas być dostarczony do 30 dnia miesiąca. Wszystkie zwroty powinny być wysyłane na adres:

Brzozowa 8

95-050, Konstantynów Ł

Koszty zwrotu przesyłki są odpowiedzialnością kupującego. Zwrócony towar musi być dostarczony do nas w stanie nieużywanym, w oryginalnym opakowaniu i w stanie jakim został otrzymany. W przeciwnym razie może nie podlegać zwrotowi pieniędzy lub może zostać za niego potrącona opłata magazynowa. Nie jesteśmy odpowiedzialni za towary uszkodzone lub zagubione podczas wysyłki zwrotnej dlatego rekomendujemy ubezpieczoną i śledzoną przesyłkę. Nie jesteśmy w stanie zwrócić pieniędzy bez otrzymania zwróconego zamówienia. Cały proces zwrotu pieniędzy może potrwać do 2 tygodni od momentu otrzymania przez nas zwróconego towaru.  Aby dokonać zwrotu zamówienia wyślij do nas email na adres: info@catmoons.com aby otrzymać od nas autoryzację zwrotu. W wiadomości prosimy o załączenie numeru zamówienia i listy produktów, które chciałbyś zwrócić.

Loading...