Błękitna poszewka dekoracyjna "Sunflowers - Skyblue"

Błękitna poszewka dekoracyjna "Sunflowers - Skyblue"

1 reviews
0 5 5
29,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Sunflowers - Skyblue" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór słoneczników w 3 kolorach na pastelowym niebieskim tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Sunflowers - Skyblue" ożywi swoimi kolorami każde pomieszczenie. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór słoneczników w 3 kolorach na pastelowym niebieskim tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Recenzje klientów

Price
Value
Quality
Poszewka od razu mi sie spodobala ze wzgledu na kolory. Wysylka szybka i dobrze wszytsko zapakowane. Chociaz i tak trzeba poszewke wyprasowac bo jest wygnieciona, jak to bawelna.
Opinia wg Eva (Dodano 14.09.2018)

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Błękitna poszewka dekoracyjna "Sunflowers - Skyblue"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46923776, emalloc: 46290224
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5979100
mage::app::init::system_config0.0009179,3200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00221380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003711,7840
mage::app::init::stores0.018413,250,1043,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.008611,636,4881,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001329716,6880
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003482,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003482,8000
init_config_section:stores_en0.002312,1360
mage::app::init_front_controller0.00521539,400786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241254,808262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251263,424524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00172162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0004120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3440
OBSERVER: productquestions0.0004168,3600
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0006194,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0008158,4240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.5538100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.022413,472,6483,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.002519220,464262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00101155,432262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00251313,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006811,663,6242,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.009911,028,4400
OBSERVER: security_domain_policy0.0002116,2480
OBSERVER: log0.00501316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8000
OBSERVER: persistent0.00164301,0400
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00091188,4880
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,5600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5291100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008779,944262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00161234,504262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0017123138,2560
__EAV_LOAD_MODEL__0.137868,874,4248,650,752
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00121187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00087351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01426927,464524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.112866,659,0006,815,744
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.086463,956,6803,407,872
OBSERVER: configurableswatches0.0946134,192,8643,670,016
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0463282,653,1202,097,152
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0835183,489,9442,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00226108,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00212532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02486368,768524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.046462,516,7122,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0013664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00509110,2880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002491,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.014991,583,3681,310,720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.014171,561,7041,310,720
OBSERVER: inventory0.0126131,108,240786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0014688,6080
OBSERVER: tax0.00207356,768524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00228179,5440
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4480
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001663,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00626311,272262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0005154,1040
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01186326,208262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0018639,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.021311,558,8401,572,864
OBSERVER: reports0.020411,417,9281,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002127,7280
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00551670,984524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0008155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00091135,8080
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005611,180,0961,310,720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0003149,7200
OBSERVER: mpanel_observer0.005111,124,0721,310,720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0129151,0800
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001817040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0600111,593,22411,534,336
BLOCK: formkey0.00151320,752262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00081738,7680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00051738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00041738,7760
BLOCK: root0.00521565,952524,288
BLOCK: head0.00081239,016262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00034474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0002169,8240
BLOCK: header0.00041154,360262,144
BLOCK: top.links0.0004198,9360
BLOCK: store_language0.0003193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00181474,960524,288
BLOCK: top.container0.0002170,4720
BLOCK: welcome0.0002173,160262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002176,6240
BLOCK: global_messages0.00081222,984262,144
BLOCK: footer0.00041144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0002171,280262,144
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00202334,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00097444,2960
BLOCK: cms_footer_links0.00041171,392262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00081333,768262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00144103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0003285,0080
BLOCK: return_link0.00041153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,696524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00141401,704262,144
BLOCK: right.poll0.00071172,192262,144
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,112262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00041114,224262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061238,168262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0031175,4880
BLOCK: head_rss0.00101173,104262,144
BLOCK: left.newsletter0.0003170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00251502,336524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,568262,144
BLOCK: init-deals0.00192222,760262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0004316,7520
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,552262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00111132,7280
BLOCK: social_google0.0002166,992262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00121350,216524,288
BLOCK: product.info0.00111201,784262,144
BLOCK: product.info.media0.00061178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0004268,6720
BLOCK: product.attributes0.0004277,8240
BLOCK: product.info.options0.0003197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0002173,536262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00101258,456524,288
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,3040
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2240
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0003178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00051187,096262,144
BLOCK: product.questions0.0002182,4320
BLOCK: reviews0.00061186,792262,144
BLOCK: product.review.form0.00111156,104262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00062147,2480
BLOCK: 0.00113368,592262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00031152,832262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,352262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3463100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00041055,5280
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0045109118,5040
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.3380110,418,72010,747,904
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01311787,056786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00162829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00051045,4800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00091109,4640
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004133,600262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0009111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0005138,6480
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.021111,568,2881,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0010172,256262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0093182,3520
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0005184,0800
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00101172,3920
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00491981,872786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2480
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0008153,256262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.292217,582,3767,864,320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0008178,5360
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0003112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.03601645,536786,432
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02721566,200524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003316,4400
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0018393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0013715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00261385,512524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.00238224,992262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0007180,592262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0006177,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00221326,792524,288
OBSERVER: catalogrule0.00455537,744524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00121232,848262,144
OBSERVER: weee0.00111225,720262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.07251400,000262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001159,1840
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0011111,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00271126,880786,432
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0046315,992786,432
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.02501421,3280
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00581264,1040
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00254215,5680
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0007121,4320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.025111,689,0881,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.023611,666,8641,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00361965,9681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,424262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0009129,6000
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00211279,408262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0003316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00311265,288262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0002212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.01711239,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0270181,664262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00361106,3360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0002113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0018148,8480
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0015140,2720
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0006138,4800
CACHE_URL0.00653279,056262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0002115,0400