Błękitna poszewka dekoracyjna "Sunflowers - Skyblue"

Błękitna poszewka dekoracyjna "Sunflowers - Skyblue"

1 reviews
0 5 5
29,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Sunflowers - Skyblue" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór słoneczników w 3 kolorach na pastelowym niebieskim tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Sunflowers - Skyblue" ożywi swoimi kolorami każde pomieszczenie. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma wzór słoneczników w 3 kolorach na pastelowym niebieskim tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Recenzje klientów

Price
Value
Quality
Poszewka od razu mi sie spodobala ze wzgledu na kolory. Wysylka szybka i dobrze wszytsko zapakowane. Chociaz i tak trzeba poszewke wyprasowac bo jest wygnieciona, jak to bawelna.
Opinia wg Eva (Dodano 14.09.2018)

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Błękitna poszewka dekoracyjna "Sunflowers - Skyblue"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46923776, emalloc: 46225120
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6940100
mage::app::init::system_config0.0016179,2880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00201380,224262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003711,7840
mage::app::init::stores0.020813,250,4883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0005157,0640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009611,636,6081,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001629716,7040
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003482,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005482,8000
init_config_section:stores_en0.001712,0960
mage::app::init_front_controller0.00491539,360786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00261254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201263,408524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00152162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3200
OBSERVER: productquestions0.0004168,3760
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0002114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0006194,5200
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0016158,4320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.6431100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.028613,472,5043,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.006719220,456262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00491155,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00341313,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006511,663,5762,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.011311,028,3360
OBSERVER: security_domain_policy0.0003116,2480
OBSERVER: log0.00631316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00081101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8000
OBSERVER: persistent0.00174300,9840
OBSERVER: persistent_session0.0004138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00091188,4400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005196,5120
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6120100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008779,928262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00181234,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0016123138,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.152168,874,5208,388,608
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00121187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00047351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000510115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01056927,544524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.130166,659,0726,553,600
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.101363,956,7523,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1108134,192,8883,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0570282,653,2082,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0981183,490,1203,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00236108,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00232532,0400
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.02956368,824524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.057262,516,8002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0017664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00729110,288262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002791,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.019691,583,4081,310,720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.018271,561,7441,310,720
OBSERVER: inventory0.0155131,108,128786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0016688,6080
OBSERVER: tax0.00267356,872524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00298179,5760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4320
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001763,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00466311,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0005154,1040
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01326326,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0019639,5280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0004629,2080
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.034711,558,9121,572,864
OBSERVER: reports0.033911,418,0001,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0002127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00551670,968524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0007155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00071135,8080
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005511,180,1601,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004149,7040
OBSERVER: mpanel_observer0.005011,124,1441,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0343151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002317040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0683111,593,20811,534,336
BLOCK: formkey0.00201320,816262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091738,7680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051738,7760
BLOCK: root0.00681565,888524,288
BLOCK: head0.00081239,000262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0004172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00044474,8720
BLOCK: after_body_start0.00041123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0003169,8240
BLOCK: header0.00071154,360262,144
BLOCK: top.links0.0005198,9360
BLOCK: store_language0.0003193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00241474,960524,288
BLOCK: top.container0.0003170,4720
BLOCK: welcome0.0003173,160262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,6240
BLOCK: global_messages0.00101222,984262,144
BLOCK: footer0.00041144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0006171,280262,144
BLOCK: core_profiler0.0003169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00252334,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00187444,2960
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,392262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00111333,768262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00144103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00061153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00091355,696524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00151401,704262,144
BLOCK: right.poll0.00071172,192262,144
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041197,112262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002194,0080
BLOCK: google_analytics0.00051114,224262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061238,168262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,4880
BLOCK: head_rss0.00081173,104262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00251502,336524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0003284,568262,144
BLOCK: init-deals0.00252222,760262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0006316,7520
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0002171,552262,144
BLOCK: social_header0.0003166,9200
BLOCK: social_facebook0.00141132,7280
BLOCK: social_google0.0002166,992262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0004179,9920
BLOCK: megamenu0.00131350,216524,288
BLOCK: product.info0.00101201,784262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00042108,552262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003272,8880
BLOCK: product.description0.0003268,6720
BLOCK: product.attributes0.0007277,8240
BLOCK: product.info.options0.0003197,2160
BLOCK: html_calendar0.0003193,6800
BLOCK: product.info.container10.0003173,536262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0005194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00191258,456524,288
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003174,3040
BLOCK: bml.center.logo0.0002178,2240
BLOCK: product_tag_list0.0003289,0320
BLOCK: productalert.price0.0004178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0008187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00071187,096262,144
BLOCK: product.questions0.0003182,4320
BLOCK: reviews0.00071186,792262,144
BLOCK: product.review.form0.00121156,104262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00062147,2480
BLOCK: 0.00103368,592262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,832262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0003189,352262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3872100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00051055,5280
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0048109118,5040
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.3773110,353,49610,747,904
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01351787,096786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00232829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061045,4800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00101109,4480
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004133,600262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0006111,3120
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6720
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.025511,568,3121,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0007172,272262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0109182,3520
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0007184,0960
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00111172,392262,144
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00671981,872786,432
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0003149,2720
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0014153,264262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.325417,517,0488,126,464
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0012178,5120
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0004112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.03201580,264786,432
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.03081566,144524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,4400
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0026393,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0018715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00341385,464262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0003212,3520
locale/currency0.00268224,992262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008180,608262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007177,592262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00251326,840262,144
OBSERVER: catalogrule0.00575537,816524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00141232,744262,144
OBSERVER: weee0.00121225,616262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.10931399,872524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001159,1840
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0006111,6240
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4480
frontend/mgstheme/claue/template/review/helper/summary.phtml0.0006111,4320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00261126,8720
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0048315,9920
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.03251421,288524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00901264,144262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00344215,592262,144
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0011121,4320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.033411,689,3281,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.031511,667,0881,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00421965,8721,048,576
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,472262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010129,6000
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00261279,416262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0004316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00381265,296262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0003212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02071239,6720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0006221,6080
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0079181,7280
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00491106,304524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,1200
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0024148,8240
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0021140,2640
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0008138,4320
CACHE_URL0.00813279,176262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0240