Beżowa poszewka dekoracyjna "Retro Beige"

Beżowa poszewka dekoracyjna "Retro Beige"

24,00 zł
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Retro Beige" sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma białe okrągłe wzory na beżowym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty.
- +
  • Dostępność W magazynie
Opis
Poszewka dekoracyjna na poduszkę "Retro Beige" doda wyjątkowego stylu retro do Twojego domu. Dopasuje się kolorystycznie do każdego pomieszczenia. Poszewka sprzedawana jest w 4 różnych rozmiarach. Ma białe okrągłe wzory na beżowym tle na jednej stronie i neutralny, beżowy kolor na drugiej. Poszewka jest zrobiona z grubej 100% bawełny o splocie płóciennym (230 gram/m2) i zawiera zamek kryty. Zalecamy pranie ręczne w 30°C, w pralce pranie delikatne w 30°C lub pranie chemiczne. Wszystkie nasze tkaniny i poduszki zostały wyprodukowane w Europie. Wzory i kolorystyka na tkaninach zostały zaprojektowane przez Catmoons więc są unikalne.
Care Instructions
Cushion care instruction

Poszewka: 100% bawełna (230 Grms/m2).  Prać delikatnie nie przekraczając 30°C, nie wybielać, nie suszyć w suszarce, prasować nie przekraczając temperatury 110°C.

Wypełnienie: antyalergiczna włóknina silikonowa. Prać delikatnie nie przekraczając 30°C.

Tagi produktu
Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.
Recenzje

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Beżowa poszewka dekoracyjna "Retro Beige"

Product Questions
Brak pytań.

DOSTAWA & ZWROTY

DARMOWA WYSYŁKA

Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 200 zł.

 
KONTAKT 24/7

Skontaktuj się z nami całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 
30 DNI NA ZWROT

Zwyczajnie zwróć towar w ciągu 30 dni do wymiany.

 
100% BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Gwarantujemy bezpieczne przelewy.

Loading...
[profiler]
Memory usage: real: 46661632, emalloc: 46080008
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5296100
mage::app::init::system_config0.0009179,2800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00261380,208262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004511,7840
mage::app::init::stores0.021113,250,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0004157,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.009811,636,6481,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001629216,4640
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003472,7520
init_config_section:stores_en0.001512,1360
mage::app::init_front_controller0.00491539,376786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00241254,784262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221263,424524,288
OBSERVER: cms0.0002118,3360
OBSERVER: blog0.00132162,9600
OBSERVER: mgs_maintanance0.0003120,4960
OBSERVER: portfolio_custom_router0.0002118,3440
OBSERVER: productquestions0.0004168,3600
OBSERVER: storelocator_custom_router0.0003114,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0005194,5280
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0015158,4400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001151,3040
mage::dispatch::routers_match0.4813100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.028413,472,5203,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0007199,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.007919220,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00641155,400262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00291313,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0006161,2480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006511,663,5762,883,584
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.009811,028,3600
OBSERVER: security_domain_policy0.0002116,2480
OBSERVER: log0.00541316,1600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00091101,2160
OBSERVER: pagecache0.0004135,8000
OBSERVER: persistent0.00154300,9920
OBSERVER: persistent_session0.0003138,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00081188,4480
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004196,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4507100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008779,928262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001121,0320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00191234,440262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0017123138,2800
__EAV_LOAD_MODEL__0.153268,863,0649,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00161187,632262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00037351,7280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.000610115,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01096926,976524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0003378,0080
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.130266,648,2007,340,032
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.100863,956,9523,670,016
OBSERVER: configurableswatches0.1094134,193,1443,932,160
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getUsedProducts0.0534282,653,2482,359,296
CONFIGURABLE:Mage_Catalog_Model_Product_Type_Configurable::getConfigurableAttributes0.0973183,490,1283,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection0.00256108,3280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute0.00232532,0560
TTT1:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.03136368,784524,288
TTT2:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.053662,516,8402,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Product_Collection0.0016664,1680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0013979,4640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00719136,6560
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.002791,7120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.016691,587,1281,572,864
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.015171,564,4001,572,864
OBSERVER: inventory0.0129131,110,368786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Resource_Stock_Item_Collection0.0013688,6080
OBSERVER: tax0.00257357,336524,288
OBSERVER: bundle_observer0.00228179,544262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001191,4480
TTT3:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.001763,5040
TTT4:Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Type_Configurable_Attribute_Collection::_afterLoad0.00536311,288262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0006154,1120
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01206326,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_ConfigurableSwatches_Model_Resource_Catalog_Product_Attribute_Super_Collection0.0016639,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Option_Collection0.0003629,2000
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017611,558,7841,572,864
OBSERVER: reports0.016711,417,9441,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0003127,7120
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00611670,976524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0009155,5760
OBSERVER: sendfriend0.00081135,7360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.005711,180,1841,048,576
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0003149,7360
OBSERVER: mpanel_observer0.005211,124,1601,048,576
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0004151,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001917040
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.0661111,592,59211,534,336
BLOCK: formkey0.00171320,768262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101738,7840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061738,8080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051738,7760
BLOCK: root0.00601565,880524,288
BLOCK: head0.00071238,992262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00011725,3200
BLOCK: js_cookies0.0002172,3120
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011016,7600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00044474,8720
BLOCK: after_body_start0.00031123,320262,144
BLOCK: global_notices0.0003169,8240
BLOCK: header0.00041154,360262,144
BLOCK: top.links0.0005198,9360
BLOCK: store_language0.0004193,1280
BLOCK: catalog.topnav0.00211474,832524,288
BLOCK: top.container0.0003170,4640
BLOCK: welcome0.0002173,136262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002176,6320
BLOCK: global_messages0.00101222,984262,144
BLOCK: footer0.00051144,4960
BLOCK: global_cookie_notice0.0003171,264262,144
BLOCK: core_profiler0.0002169,8400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00272334,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00077846,6640
BLOCK: cms_footer_links0.00051171,408262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00121333,768262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00164103,8400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002160,992262,144
BLOCK: top.search0.0004285,0080
BLOCK: return_link0.00051153,1200
BLOCK: cart_sidebar0.00081355,656524,288
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00161401,712524,288
BLOCK: right.poll0.00071172,1920
BLOCK: tags_popular0.0003179,4160
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051197,080262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003194,0080
BLOCK: google_analytics0.00051114,192262,144
BLOCK: wishlist_sidebar0.00061238,136262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002175,4880
BLOCK: head_rss0.00091173,064262,144
BLOCK: left.newsletter0.0002170,9200
BLOCK: add.blog.footer0.00311502,288524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0003187,8800
BLOCK: blog_tags0.0004284,568262,144
BLOCK: init-deals0.00222222,720262,144
CORE::create_object_of::MGS_Deals_Model_Mysql4_Deals_Collection0.0003316,7440
BLOCK: mpanel0.0002167,0080
BLOCK: productquestions.right0.0004171,544262,144
BLOCK: social_header0.0002166,9200
BLOCK: social_facebook0.00121132,7280
BLOCK: social_google0.0002167,016262,144
BLOCK: social_twitter0.0002167,5280
BLOCK: top.currency0.0003179,9920
BLOCK: megamenu0.00121350,224524,288
BLOCK: product.info0.00111201,712262,144
BLOCK: product.info.media0.00041178,8640
BLOCK: product.info.upsell0.00072108,568262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004272,8880
BLOCK: product.description0.0003268,6720
BLOCK: product.attributes0.0004277,8240
BLOCK: product.info.options0.0003197,2160
BLOCK: html_calendar0.0004193,6800
BLOCK: product.info.container10.0004173,528262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0008194,5120
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00121258,528262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002174,4000
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002174,328262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0003178,2080
BLOCK: product_tag_list0.0004289,0320
BLOCK: productalert.price0.0002178,7920
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0006187,4400
BLOCK: lookbook.product0.00051187,144262,144
BLOCK: product.questions0.0004182,4320
BLOCK: reviews0.00061186,776262,144
BLOCK: product.review.form0.00141156,096262,144
BLOCK: product.info.configurable0.00072147,2480
BLOCK: 0.00103368,592262,144
BLOCK: configurableswatches.media.js.product0.00041152,824262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0004189,344262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2690100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.00051085,6720
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0049112121,6720
frontend/mgstheme/claue/template/page/1column.phtml0.2601110,207,76810,485,760
frontend/mgstheme/default/template/page/html/head.phtml0.01361787,024786,432
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00152829,6640
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.00061075,6240
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.00081109,4640
frontend/base/default/template/googleanalytics/ga.phtml0.0004133,624262,144
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/toppanel.phtml0.0005111,3280
frontend/mgstheme/default/template/mgs/social/js.phtml0.0003138,6560
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/header/header3.phtml0.018111,568,5201,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/links.phtml0.0006172,248262,144
frontend/mgstheme/claue/template/page/switch/languages.phtml0.0075182,3760
frontend/mgstheme/claue/template/directory/currency.phtml0.0005184,0880
frontend/mgstheme/claue/template/page/template/topcarticon.phtml0.00101172,3680
frontend/mgstheme/claue/template/checkout/cart/topcart.phtml0.00481982,0081,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote0.0002149,2480
CORE::create_object_of::Mage_Sales_Model_Quote_Item0.0002117,3360
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/breadcrumbs.phtml0.0008153,232262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view.phtml0.216017,368,3207,602,176
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/description.phtml0.0008178,5520
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0003112,6320
frontend/mgstheme/claue/template/review/product/view/list.phtml0.02541572,360524,288
frontend/mgstheme/claue/template/review/form.phtml0.02511565,400524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0002316,6480
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option_Collection0.0022393,4080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Option0.0016715,3440
frontend/mgstheme/claue/template/tag/list.phtml0.00301385,544524,288
CORE::create_object_of::Mage_Tag_Model_Resource_Tag_Collection0.0002212,3520
locale/currency0.002511225,128262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0008180,6000
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0007177,5840
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Group0.0001128,0800
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00201326,784524,288
OBSERVER: catalogrule0.00515537,880262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_view_config0.00111228,632262,144
OBSERVER: weee0.00101225,608262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/media.phtml0.02021401,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001159,1840
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/media/js.phtml0.0005111,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00311135,048262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/price.phtml0.0081637,848262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper.phtml0.02731419,120524,288
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/type/options/configurable.phtml0.00751264,296262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_type_configurable_price0.00334215,7200
frontend/mgstheme/claue/template/configurableswatches/catalog/product/view/type/options/configurable/swatches.phtml0.0008121,4480
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/options/wrapper/bottom.phtml0.032611,687,3841,572,864
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.030511,665,1441,572,864
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00361965,936786,432
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.00051120,456262,144
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/view/addto.phtml0.0010129,6080
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/product_brand_name.phtml0.00271279,416262,144
CORE::create_object_of::MGS_Brand_Model_Mysql4_Product_Collection0.0003316,8800
frontend/mgstheme/claue/template/productquestions/list.phtml0.00381265,280262,144
CORE::create_object_of::MGS_ProductQuestions_Model_Mysql4_Question_Collection0.0002212,4160
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/lookbook/product.phtml0.02261237,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0005221,6320
frontend/mgstheme/claue/template/catalog/product/list/related_grid.phtml0.0127194,200262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/brand/related_products.phtml0.00461106,3360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0003113,1440
frontend/mgstheme/default/template/mgs/mpanel/footer.phtml0.0032148,8240
frontend/mgstheme/claue/template/page/html/footer/footer.phtml0.0029140,2640
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/ajaxcart/extras.phtml0.0009138,4560
CACHE_URL0.00673282,104262,144
frontend/mgstheme/claue/template/mgs/quickview/script.phtml0.0003115,0480